Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.04.2024 - 06:37:10 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

DVB-T
Dvb-t turiec  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
17.04.2010 20:03 • hujer23
Poslal som depešu na Towercom ohladom Dvb-t takže čakám na ich odpoveď a tým pádom ked mi pošlú odpoveď tak sa vyjasní príjem v týchto častiach turca,
sam som zvedavý a ko to vyzerá v Sl.Pravno,Rudno Brieštie.

4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
1romeo1  
21.04.2010 14:51 • hujer23
Tá depeša je asika v nedohladne a nejaký ten príjem z Krížavy je aj tu a je to asi presnejšie ako na stranke Towercom.

Ja som z Mošoviec tu je to v poriadku aj na stare polske sito i bez zosilovača ale používam sito ktoré má zosik z ktorého beriem aj analog Čt1 z Lysá Hora kanál 37.
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
Som z Bystricky TV joj aj STV 2 na 10prvkove  
21.04.2010 11:31 • ® 1romeo1
Som z Bystricky TV joj aj STV 2 na 10prvkove anteny len so symetrizacnym clenom mi idu rozbit televizor co su take silne a to posrate DVBT 68kanal s 21 prvkovou antenou so simetrizacnym clenom vertikal napriamo ani tuk.Jedine ked ju nasmerujem o 45stupnov smerom na Suchy(Krivan) tak to jedine asi len odraz,lebo Namestovao je este neakych 30stupnov vychodnejsie.Ale ked si zapojim tento signal do systemu a nie priamo do TV tak to je onicom.Skratka ani len poriadna smerova antena ti nestaci na kvalitny DVBT prijem.Podla tohto zistenia dali ten vysielac asi niekde nad dvere pri vstupe do vysielaca a nie hore na stoziiar.:bad:
 
 
 
necakaj ziadny zazrak maju to na hakuhlavna vec ze  
18.04.2010 10:27 • ® rudo28
necakaj ziadny zazrak maju to na haku
hlavna vec ze maju pokrytie 1. multiplexu cca 90% obyvateľov Slovenska.
ake velkolepe
 
 
 
Je to Vazny podvod. Urcite sa ti vyjasni, ale  
18.04.2010 08:18 • ® gogo1
Je to Vazny podvod. Urcite sa ti vyjasni, ale nevycisti.
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist