Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.04.2024 - 09:09:12 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
upc-radšie sa im vyhnuť  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
20.07.2010 07:10 • ® par32
http://ekonomika.sme.sk/c/5471524/zaplatenie-faktury-berie-upc-ako-suhlas.html oplati sa tuto temu prečitať predtym ako si človek vyberie poskytovatela :mad: :bad:
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 8   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Je to tak  
21.07.2010 11:27 • ® Pifl
Direct UPC a UPC kabelovka jsou dvě různé firmy,každá má jiného majitele.Ta kabelovka je mnohem serioznější. ;)
 
 
 
ved hej je to len boj ....o nic ine tu  
20.07.2010 12:47 • ® rudlus
ved hej je to len boj ....o nic ine tu nejde...takych clankov moze napisat kadzy z nas kolkokrat chce a kde chce...a kazdy sa s tym bude ohanat...ja to beriem...nikde nie je napisane ze ja ostanem pri upc ako nikto z tych co tu pisu nemozu povedat ze ostanu pri tej a tej sluzbe,,len to nikdo nechape,,,,az zacne byt pre pna upc nevyhodne..a to sa moze stat velmi rychlo prakticky bez ziadnej namahy...len prepnem program,...a co sa stane??nic...pre mna absolutne nic...
skus toto ale vysvetlit ostatnym..ja stale vravim o UPC a niekto stale na UPC ...alel prakticky je to to iste...a on bude niekomu nieco hovorit o jednostrannosti..
 
 
 
UPC sa svojich praktík nikdy nevzdá a to je  
20.07.2010 12:38 • ® dempsey
UPC sa svojich praktík nikdy nevzdá a to je permanentný dôvod na kritiku. To že to zase niekto vytiahol je len reakcia na podobný ohováračský článok voči Skylinku. S tým rozdielom že Skylink má všetko v poriadku. :) Neni to tak dávno čo som písal že sa to stane.
Je to proste masáž tých ktorí ešte nevedia za čo vymenia svoje UA prijímače . No proste cirkus na kolieskach :D
 
 
 
ved o tom ja vravim stale ...len do mna tu rypu  
20.07.2010 12:19 • ® rudlus
ved o tom ja vravim stale ...len do mna tu rypu vies...a to ze si niekto neprecita zmluvu to sa stava aj v beznom realnom zivote a vsade nie len v upc...ak to tak spravili je to ich chyba a aj chyba ludi ...a tak to robia vsetci nielen upc...
a ja nikoho do nicoho som tu nikdy nenutil...ja tu napisem svoje skusenosti a hned kazdy mi tu odpisuje co ich vychvalujem...ale je to tak...ja som s nimi nikdy problem nemal...ale ludia na vsetkom najdu chybu ked treba..tak preto to neriesim
a vacsinou si tu otvaraju hubu len ti co maju digi alebo doteraz kukaju na zazrnene ...a ti ma nezaujimaju,.,.
ppisem len svoj nazor a ja nikoho nazor nevyvraciam..
 
 
 
pre Rudlusa  
20.07.2010 11:00 • ® Radko3003
Predstav si ze toto iste urobili mojej mame aj sestre a to byvaju od seba vyse 140km,obe zrusili zmluvu s nimi a maju pokoj,proste UPC si chce takto udrzat ludi lebo väcsina si ani neprecita co platia tak potom tak dopadnu,pozri kazdy ma slobodny vyber na to aku spolocnost bude mat,tebe vyhovuje UPC po vsetkych strankach tak to mas, niekomu Skylink alebo CSlink niekomu zas stacia zakladne stanice slovenske a ceske a tie ma skylink aj cslink zadara a to vyhovuje starsim ludom,musi len investovat do nakupu karty a satelitneho kompletu,takze hadat sa nema zmysel nech sa kazdy rozhodne sam co bude pozerat
 
 
 
iste prisla aj tebe alebo niekomu koho  
20.07.2010 09:47 • ® rudlus
iste prisla aj tebe alebo niekomu koho poznas...hocikoho...asi nie vsak???a tak to je..skoda reci...
 
 
 
Nalepku zuriveho obhajcu tejto firmy si si dal sam  
20.07.2010 09:41 • ® par32
Nalepku zuriveho obhajcu tejto firmy si si dal sam :D a ta myšlienka že upc a upc nieje to iste je proste genialna :D :D :D članok sisi určite neprečital....tie zmluvy chodia všetkym :mad:
 
 
 
presne ti poviem ako to bolo...dali mu nieco  
20.07.2010 08:39 • ® rudlus
presne ti poviem ako to bolo...dali mu nieco naviac....mesiac dva pozeral a cusal a ked to mal zaplatit tak sa stazoval.a tak to je zo vsetkym tu na slovensku...pokial to je zadara nikto nezistuje...ale ked to ma platit tak kazdy pise ze si nic neobjednal
a ak dobre nevidis,jedna sa o upc kalbovka ktora nema s UPC Dirrect nic spolocne uz...takze nabuduce si poriadne pozri do akej temy pises a nezavadzaj ludi...nech si kazdy zametie pred vlastnym prahom... :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
nic v zlom :D :D :D
a pre tych co by mali chut mi odpisat ze ja som ten co UPC tlaci do nebies..tak kablovka od nich ma absolutne nezaujima...
 
 
Celkový počet reakcí: 8 / zobrazují se: 1 ... 8

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist