Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 06.06.2026 - 09:47:11 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Technika - Škola
Prepojenie dvoch opticum 4060cx plus pomocou  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
16.09.2010 14:30 • ® hupla77
Zdravím Vás.
Chcel by som schému zapojenia koncoviek RS 232 na prepojenie týchto dvoch satelitných prijímačoch.
Veľmi pekne ďakujem. ;) ;) ;)
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 9   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
takže chapci ja som sa radil s jedným odborníkom a  
18.09.2010 21:35 • ® hupla77
takže chapci ja som sa radil s jedným odborníkom a ten mi poradil toto: prepojenie home - klient
2 - 3
3 - 2
4 - 6+1
5 - 5
A toto mi funguje na 30m kábly. 100% :good: :good: :good:
 
 
 
vlado holub  
18.09.2010 00:34 • ® lacika77
ja to mam spojene na svojom kably a ide to dobre.mal som pozicany kabel kde nebolo spojene a vtedy odpalil rs232 ale to bolo pri M3.
 
 
 
Reakcia  
17.09.2010 10:31 • ® aklec
Takze zemny potencial !!!! Alebo ze by potencia ?? :D :D :D
 
 
 
a 30€ HORE DOLE  
17.09.2010 09:17 • ® jopo166
a 30€ HORE DOLE :D :D :D
 
 
 
Toho lacika77 neposlúchni,ak nechceš odpáliť v STB  
16.09.2010 22:43 • ® vlado holub
Toho lacika77 neposlúchni,ak nechceš odpáliť v STB port RS 232.Ak použiješ tienený kábel a dve žily,tak ich zapojíš do kríža 2-3-5 a 3-2-5 a tienenie daj na 5 pin konektora.Nikdy nesmie byť ukostrený ani na jednom konci, obal konektora,kvôli iným zemným potenciálom spojených STB, cez porty RS 232.Ak ho však poslúchneš a odpáliš to tak mu to potom daj k náhrade. :(
Nejaké plechové krabice s názvom STB-DM-800 SE-HD-DM-500s,Parabola Alu Gibertini 90cm,motor SG-2100A.
 
 
 
ok ďakujem  
16.09.2010 15:28 • ® hupla77
ok ďakujem
 
 
 
ale 5 treba spojit aj na kostru rs232  
16.09.2010 15:25 • ® lacika77
ale 5 treba spojit aj na kostru rs232
 
 
 
ďakujem takže mi stačia 3 kábliky na toto  
16.09.2010 15:22 • ® hupla77
ďakujem takže mi stačia 3 kábliky na toto zapojenie ak tomu rozumiem správne? Ešte raz veľmi ďakujem. :) :) :)
 
 
 
to je standarne zapojenie 2-3,3-2,5-5  
16.09.2010 14:34 • ® lacika77
to je standarne zapojenie 2-3,3-2,5-5
 
 
Celkový počet reakcí: 9 / zobrazují se: 1 ... 9

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist