Iba jednu taku malu radu by som poprosil. V com je rozdiel medzi Openboxami X-540 a X-560. A funguje zdielanie aj na X-560 tak ako na predoslich typoch ?
Dakujem
Dakujem. A este sa opytam - docital som sa tu ze Opensat X-710 a Openbox je v podstate to iste ( ohladne zdielania ). Je to tak ?
Cize rovnake nastavenia v menu, rovnake zapojenie RS232 ?