| |
odpojene boly aj niektore karty nie stejto serie
|
|
| 28.09.2010 18:39 • ® jopo166 |
|
|
|
odpojene boly aj niektore karty nie stejto serie mam otom pravdive info ta že nedžte sa len toho že len presne tie karty čo su vtej serii budu odpojene klonovanie kariet nevylučujem ale zatial nemam žiadne info žeby sa karty skylink ktore teras su daly klonovať
Odpovědět
|
| |
| |
Karty
|
|
| 27.09.2010 15:17 • ® aklec |
|
|
|
Nie vsetky karty z UA boli podchytene, ale vacsina ano. Teda ak ma niekto kartu z danej serie, ako zverejnil Skylink, tak ma smolu. Karta bude vypnuta a majitelovi nezostava iba kupit si novu!
Odpovědět
|
| |
| |
® jopo166
|
|
| 26.09.2010 22:00 • ® par32 |
|
|
|
noja som mal v ruke 5kariet skylink za 100 eur .....a moj dojem bol že su klonovane
Odpovědět
|
| |
| |
no neoploati sa zas take priliš lacne neboli a cz
|
|
| 26.09.2010 21:44 • ® jopo166 |
|
|
|
no neoploati sa zas take priliš lacne neboli a cz link je od 50€ a skylink od 59€ aj unas a pre nejake 5 eura sa take špekulanstva neoplati robyť
Odpovědět
|
| |
| |
par32....smscz dakujem ste superrrrrrrrrrr
|
|
| 26.09.2010 21:22 • ® milos107 |
|
|
|
Odpovědět
|
| |
| |
zaklad nakupu :ak je niečo priliš lacne tak je to
|
|
| 26.09.2010 21:13 • ® par32 |
|
|
|
zaklad nakupu :ak je niečo priliš lacne tak je to podozrive a teda NEKupovať!!!!
Odpovědět
|
| |
| |
Karta Skylink z Ukrainy
|
|
| 26.09.2010 20:28 • ® smscz |
|
|
Tyhle karty někdo prodával tady v sekci Burza a jak píše loop12, Skylink je nazaregistroval. Zřejmě tedy šly jen těch 20 dní a šmytec.
Tuším, že tu byl pak inzerát od jednoho z těch co ji koupil a sháněl další, kteří "naletěli". Zřejmě proto, aby se domluvili a tomu inzerentovi(prodejci) hromadně naplácali   5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
Odpovědět
|
| |
| |
kohutms
|
|
| 26.09.2010 18:52 • ® milos107 |
|
|
|
nauč sa pozorne čitat.ja som nepisal že chcem kupit ale som prosil o info...
Odpovědět
|
| |
| |
Karty UK .
|
|
| 26.09.2010 15:51 • ® kohutms |
|
|
|
Karty z UK budu zablokovane .Nebud skrob a kup si riadnu .
Odpovědět
|
| |
| |
Tak o tom som vôbec nepočul. Len dáš a odeš bez
|
|
| 26.09.2010 13:42 • ® loop12 |
|
|
|
Tak o tom som vôbec nepočul. Len dáš a odeš bez registrácie. Keby náhodou k niečomu došlo, ako je výmena kariet, tak to by bol prúser tvoju kartu by získal niekto na ukrine, a ty by si si mohol kupiť znova kartu. dalej nerozumiem ak by sa dalo vyrisit dokupovanie programov.
Odpovědět
|
| |
| |
Že vraj tu seriu nemusiš registrovat. Zasunieš a
|
|
| 26.09.2010 13:02 • ® milos107 |
|
|
|
Že vraj tu seriu nemusiš registrovat. Zasunieš a ideš..
Odpovědět
|
| |
| |
Nechcem strašiť ,ale tá seria z ukrainy sa nedala
|
|
| 26.09.2010 12:56 • ® loop12 |
|
|
|
Nechcem strašiť ,ale tá seria z ukrainy sa nedala zaregistrovat
Odpovědět
|
| |
| |
Počul som že sú tam aj také programy ktoré si tu
|
|
| 26.09.2010 12:32 • ® milos107 |
|
|
|
Počul som že sú tam aj také programy ktoré si tu musíme predplatiť..
Odpovědět
|
| |
| |
Je predsa slovák a keď môže kúpiť lacnejšie,tak
|
|
| 26.09.2010 12:27 • ® letas |
|
|
Je predsa slovák a keď môže kúpiť lacnejšie,tak prečo nie.  Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
Odpovědět
|
| |
| |
A proč si nekoupíš spolehlivou? Tady máš 2roky
|
|
| 26.09.2010 11:59 • ® lubos |
|
|
|
A proč si nekoupíš spolehlivou? Tady máš 2roky záruku nebo ne??
Odpovědět
|
| |
| |
No bola jedná séria o ktorej Skylink vie,že tam
|
|
| 26.09.2010 11:27 • ® letas |
|
|
No bola jedná séria o ktorej Skylink vie,že tam boli nejaké podvody s DPH a plánovali ju zablokovať,ale pochybujem,že sa také niečo udeje. Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
Odpovědět
|
| |
Celkový počet reakcí: 16 / zobrazují se: 1 ... 16