Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 11.06.2026 - 00:14:12 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Technika - Škola
Karta skylink z ukrainy  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
26.09.2010 10:50 • ® milos107
Ma niekto skúsenosť s takouto kartou.A či je spoľahlivá.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 16   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
odpojene boly aj niektore karty nie stejto serie  
28.09.2010 18:39 • ® jopo166
odpojene boly aj niektore karty nie stejto serie mam otom pravdive info ta že nedžte sa len toho že len presne tie karty čo su vtej serii budu odpojene klonovanie kariet nevylučujem ale zatial nemam žiadne info žeby sa karty skylink ktore teras su daly klonovať
 
 
 
Karty  
27.09.2010 15:17 • ® aklec
Nie vsetky karty z UA boli podchytene, ale vacsina ano. Teda ak ma niekto kartu z danej serie, ako zverejnil Skylink, tak ma smolu. Karta bude vypnuta a majitelovi nezostava iba kupit si novu!
 
 
 
® jopo166  
26.09.2010 22:00 • ® par32
noja som mal v ruke 5kariet skylink za 100 eur .....a moj dojem bol že su klonovane
 
 
 
no neoploati sa zas take priliš lacne neboli a cz  
26.09.2010 21:44 • ® jopo166
no neoploati sa zas take priliš lacne neboli a cz link je od 50€ a skylink od 59€ aj unas a pre nejake 5 eura sa take špekulanstva neoplati robyť
 
 
 
par32....smscz dakujem ste superrrrrrrrrrr  
26.09.2010 21:22 • ® milos107
par32....smscz dakujem ste superrrrrrrrrrr :good: :good: :good: :good:
 
 
 
zaklad nakupu :ak je niečo priliš lacne tak je to  
26.09.2010 21:13 • ® par32
zaklad nakupu :ak je niečo priliš lacne tak je to podozrive a teda NEKupovať!!!!
 
 
 
Karta Skylink z Ukrainy  
26.09.2010 20:28 • ® smscz
Tyhle karty někdo prodával tady v sekci Burza a jak píše loop12, Skylink je nazaregistroval. Zřejmě tedy šly jen těch 20 dní a šmytec.
Tuším, že tu byl pak inzerát od jednoho z těch co ji koupil a sháněl další, kteří "naletěli". Zřejmě proto, aby se domluvili a tomu inzerentovi(prodejci) hromadně naplácali;);)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
kohutms  
26.09.2010 18:52 • ® milos107
nauč sa pozorne čitat.ja som nepisal že chcem kupit ale som prosil o info...
 
 
 
Karty UK .  
26.09.2010 15:51 • ® kohutms
Karty z UK budu zablokovane .Nebud skrob a kup si riadnu .
 
 
 
Tak o tom som vôbec nepočul. Len dáš a odeš bez  
26.09.2010 13:42 • ® loop12
Tak o tom som vôbec nepočul. Len dáš a odeš bez registrácie. Keby náhodou k niečomu došlo, ako je výmena kariet, tak to by bol prúser tvoju kartu by získal niekto na ukrine, a ty by si si mohol kupiť znova kartu. dalej nerozumiem ak by sa dalo vyrisit dokupovanie programov.
 
 
 
Že vraj tu seriu nemusiš registrovat. Zasunieš a  
26.09.2010 13:02 • ® milos107
Že vraj tu seriu nemusiš registrovat. Zasunieš a ideš..
 
 
 
Nechcem strašiť ,ale tá seria z ukrainy sa nedala  
26.09.2010 12:56 • ® loop12
Nechcem strašiť ,ale tá seria z ukrainy sa nedala zaregistrovat
 
 
 
Počul som že sú tam aj také programy ktoré si tu  
26.09.2010 12:32 • ® milos107
Počul som že sú tam aj také programy ktoré si tu musíme predplatiť..
 
 
 
Je predsa slovák a keď môže kúpiť lacnejšie,tak  
26.09.2010 12:27 • ® letas
Je predsa slovák a keď môže kúpiť lacnejšie,tak prečo nie. :)
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
A proč si nekoupíš spolehlivou? Tady máš 2roky  
26.09.2010 11:59 • ® lubos
A proč si nekoupíš spolehlivou? Tady máš 2roky záruku nebo ne??
 
 
 
No bola jedná séria o ktorej Skylink vie,že tam  
26.09.2010 11:27 • ® letas
No bola jedná séria o ktorej Skylink vie,že tam boli nejaké podvody s DPH a plánovali ju zablokovať,ale pochybujem,že sa také niečo udeje.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
Celkový počet reakcí: 16 / zobrazují se: 1 ... 16

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist