Pred 2 rokmi som plánoval kúpu satelitnej HD zostavy. Vtedy som vybral prijímač Vantage HD 8000s (dva tunery, PVR, nejaké EMU)
ako špičkový a úžívatelsky jednoduchý prístroj.
Zaujíma ma, či je stále patrí medzi to najlepšie na trhu, alebo už sú aj kvalitnejšie stroje.
Chcem Maximum E-85 + 6x LNB, žiadne čakanie, nahrávanie, Skylink a EMU. HD poteší.
Najskôr sa prosím vyjadrite k prijímaču, ostatné rady až potom 
|