Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 10.06.2026 - 23:43:18 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Technika - Škola
Zapisy na karte  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
20.10.2010 09:46 • ® bart
Zdravím. Kde zistím či mi chodia zápisy na kartu Skylink v arriva100 hd :what:
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 7   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
ja tak isto a nic hadam to este nabehne zatial  
21.10.2010 18:26 • ® jurki888
ja tak isto a nic hadam to este nabehne zatial cakam
 
 
 
dal som  
21.10.2010 18:09 • ® bart
dal som aj reautorizaciu karty, a nepomohlo... :(
čo teraz :what:
 
 
 
tie teraz prestali ist aj mne asi nejaka chyba  
21.10.2010 16:35 • ® jurki888
tie teraz prestali ist aj mne asi nejaka chyba
 
 
 
opensat9900hdpvr zapisy chodia ze ani nestihnes  
21.10.2010 11:45 • ® JohnCena
opensat9900hdpvr zapisy chodia ze ani nestihnes zhliadnut kedy dosli ICE bez problema :good: :good: :good: :good: :good:
Azbox Premium HD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 Hd Pvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE
 
 
 
sprav reautorizaciu karty...a kartu maj vliozenu v  
20.10.2010 14:55 • ® paulo
sprav reautorizaciu karty...a kartu maj vliozenu v zapnutom pristroji a naladene maj nejaky kanal z tp 12 525 tusim..stv..markiza...ked treba nechaj ich bezat aj celu noc..kym pridu zapisy...toto nove ice karty v arrive robia..
 
 
 
idu mi rogramy  
20.10.2010 14:44 • ® bart
idú mi programi, ale nejdú mi HD programi čo sú v akcii pre SKlink na dva mesiace gratis.
 
 
 
ak ti neidu programy ktore by mali  
20.10.2010 14:23 • ® par32
ak ti neidu programy ktore by mali joj-markiza-stv-čt....tak asi nemaš zapisy :D
 
 
Celkový počet reakcí: 7 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist