Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 10.06.2026 - 16:42:51 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Technika - Škola
Ariva 200 - orig. firmware  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
26.10.2010 10:37 • ® V.I.C.T.O.R
Mam mensi problem. Som v casovej tiesni a potrebujem otcovi spojazdnit tento prijimac a nestiham to cele nastudovat. Momentalne v nom ma firmware V1.05b6* a kazdych desat minut sa prijimac restartne. Myslim ze najjednoduhsie bude dat mu original firmware, kedze potrebuje to len pre skylink (ziadne EMU). Viem, ze bude prijimac nevyuzity, ale jemu to teraz staci. Kde ho najdem prosim Vas, a ako ho tam nahram? Dakujem pekne.
Viktor

EA Pingulux+ 125cm 28-23-19-16-13-9Ka-5
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 11   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Ano, vsetko funguje, ako ma...  
31.10.2010 18:08 • ® V.I.C.T.O.R
Ano, vsetko funguje, ako ma...
EA Pingulux+ 125cm 28-23-19-16-13-9Ka-5
 
 
 
Tak co viktore ?Už jsi ten nejhorší možný firmware  
29.10.2010 00:39 • ® sobol
Tak co viktore ?
Už jsi ten nejhorší možný firmware V1.05B6 konečně zlikvidoval a použil ten momentálně nejlepší V1.07B1patch ? Proč mlčíš ?
 
 
 
xmerlin  
27.10.2010 11:17 • ® rudlus
vravel som nie vsetky kodeky...divx nie je jeden format...ale to je na dlhsie-...
 
 
 
Nejspolehlivější je asi V1.07B1patch, používám ho  
27.10.2010 00:23 • ® sobol
Nejspolehlivější je asi V1.07B1patch, používám ho a i setting s ním odsud :
http://www.tvfreak.cz/forum/showpost.php?p=302478&postcount=1003
DOPORUČUJI všemi deseti ! ;)
 
 
 
Dakujem.  
26.10.2010 23:35 • ® V.I.C.T.O.R
Dakujem. :good:
EA Pingulux+ 125cm 28-23-19-16-13-9Ka-5
 
 
 
??  
26.10.2010 20:19 • ® xmerlin
:D:D:DHej Rudlus a to si kde zobral ze ide na arive divx?V tej beta verzii ide ak tak len zvuk ale obraz iste nieeeeeeee.:D:D
 
 
 
az na niektore kodeky to ide celkom fajn zalezi  
26.10.2010 12:51 • ® rudlus
az na niektore kodeky to ide celkom fajn zalezi aky kodek bol pouzity pri vyrobe divx...mkv vo full hd v poho...aj tok 20mb...zalezi od rychlosti hdd abo kluca
na ext hdd bez napajania ten by som tam radsej nepripajal az si neodpalis arivu...
 
 
 
rudlus  
26.10.2010 12:22 • ® detriot
betaverzia...mas odskusane?slape to ok???.. :what: tie divix ma zaujali:)
 
 
 
mozem ho dat aj na ext.hardisk bez napajania alebo  
26.10.2010 11:12 • ® V.I.C.T.O.R
mozem ho dat aj na ext.hardisk bez napajania alebo to musi byt usb kluc.
EA Pingulux+ 125cm 28-23-19-16-13-9Ka-5
 
 
 
najdes ho asi na stranke  
26.10.2010 11:00 • ® rudlus
najdes ho asi na stranke vyrobcu....www.fergusson-digital.eu v sekcii download-hd ariva-ariva 200..najnovsi fw v beta verzii podporuje uz aj divx a mkv....nahraj do kompu...rozbal...daj na kluc a v prijimaci cez aktualizacia cez usb ho aktualizuj...ober si navod a chod podla neho
 
 
 
Staci dat tovarenske nastavenia???  
26.10.2010 10:38 • ® V.I.C.T.O.R
Staci dat tovarenske nastavenia???
EA Pingulux+ 125cm 28-23-19-16-13-9Ka-5
 
 
Celkový počet reakcí: 11 / zobrazují se: 1 ... 11

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist