| |
Ano, vsetko funguje, ako ma...
|
|
| 31.10.2010 18:08 • ® V.I.C.T.O.R |
|
|
Ano, vsetko funguje, ako ma... EA Pingulux+ 125cm 28-23-19-16-13-9Ka-5
Odpovědět
|
| |
| |
Tak co viktore ?Už jsi ten nejhorší možný firmware
|
|
| 29.10.2010 00:39 • ® sobol |
|
|
|
Tak co viktore ?
Už jsi ten nejhorší možný firmware V1.05B6 konečně zlikvidoval a použil ten momentálně nejlepší V1.07B1patch ? Proč mlčíš ?
Odpovědět
|
| |
| |
xmerlin
|
|
| 27.10.2010 11:17 • ® rudlus |
|
|
|
vravel som nie vsetky kodeky...divx nie je jeden format...ale to je na dlhsie-...
Odpovědět
|
| |
| |
Nejspolehlivější je asi V1.07B1patch, používám ho
|
|
| 27.10.2010 00:23 • ® sobol |
|
|
Nejspolehlivější je asi V1.07B1patch, používám ho a i setting s ním odsud :
http://www.tvfreak.cz/forum/showpost.php?p=302478&postcount=1003
DOPORUČUJI všemi deseti !
Odpovědět
|
| |
| |
Dakujem.
|
|
| 26.10.2010 23:35 • ® V.I.C.T.O.R |
|
|
Dakujem.  EA Pingulux+ 125cm 28-23-19-16-13-9Ka-5
Odpovědět
|
| |
| |
??
|
|
| 26.10.2010 20:19 • ® xmerlin |
|
|
|
Odpovědět
|
| |
| |
az na niektore kodeky to ide celkom fajn zalezi
|
|
| 26.10.2010 12:51 • ® rudlus |
|
|
|
az na niektore kodeky to ide celkom fajn zalezi aky kodek bol pouzity pri vyrobe divx...mkv vo full hd v poho...aj tok 20mb...zalezi od rychlosti hdd abo kluca
na ext hdd bez napajania ten by som tam radsej nepripajal az si neodpalis arivu...
Odpovědět
|
| |
| |
rudlus
|
|
| 26.10.2010 12:22 • ® detriot |
|
|
betaverzia...mas odskusane?slape to ok???..  tie divix ma zaujali
Odpovědět
|
| |
| |
mozem ho dat aj na ext.hardisk bez napajania alebo
|
|
| 26.10.2010 11:12 • ® V.I.C.T.O.R |
|
|
mozem ho dat aj na ext.hardisk bez napajania alebo to musi byt usb kluc. EA Pingulux+ 125cm 28-23-19-16-13-9Ka-5
Odpovědět
|
| |
| |
najdes ho asi na stranke
|
|
| 26.10.2010 11:00 • ® rudlus |
|
|
|
najdes ho asi na stranke vyrobcu....www.fergusson-digital.eu v sekcii download-hd ariva-ariva 200..najnovsi fw v beta verzii podporuje uz aj divx a mkv....nahraj do kompu...rozbal...daj na kluc a v prijimaci cez aktualizacia cez usb ho aktualizuj...ober si navod a chod podla neho
Odpovědět
|
| |
| |
Staci dat tovarenske nastavenia???
|
|
| 26.10.2010 10:38 • ® V.I.C.T.O.R |
|
|
Staci dat tovarenske nastavenia??? EA Pingulux+ 125cm 28-23-19-16-13-9Ka-5
Odpovědět
|
| |
Celkový počet reakcí: 11 / zobrazují se: 1 ... 11