Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 24.04.2024 - 18:22:50 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

DVB-T
Externý DVB-S tuner s funkciou interného  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
17.12.2010 14:52 • ® Wanadoes
Ahojte potreboval by som poradiť... Dal som kolegovi za úlohu vybrať tv ale vybral model bez DVB-S tunera. Televízor bude umiestnený v miestnosti s velkou fluktuáciou ludí a tv signal je príjmaný cez skylink - chcem sa preto spýtať či existuje nejaký dvb-s tuner ktorý sa pripojí k tv a nebudem musieť pridávať dalšie ovládanie na televízor - nechcem to riešiť univerzálnym ovládaním s tým že sa bude musieť na nom niečo prepínať a ani prostredníctvom dvoch ovládačov. Proste jednoducho zapnem televízor a prepínam kanály s jedným ovládačom - ide o to že tv budú obsluhovať seniory a stále ich školiť to by sa nedalo... Alebo mám jednoducho vrátiť televízor a kúpiť druhý s dvb-s tunerom???
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
® Wanadoes  
18.12.2010 06:38 • ® par32
ak by si mal 20 rokov ,peknu postavu a prsia 3ky tak na vrtochy maš narok... :D :D :D
 
 
 
Ale ja v tom problém nevidím,lebo Ariva s  
17.12.2010 18:12 • ® vlado holub
Ale ja v tom problém nevidím,lebo Ariva s ovládačom RCU 640 sa dá naprogramovať aj ovládanie TV. :good:
Nejaké plechové krabice s názvom STB-DM-800 SE-HD-DM-500s,Parabola Alu Gibertini 90cm,motor SG-2100A.
 
 
 
ale ja nechcem mať dva ovládače... STB mám len  
17.12.2010 16:05 • ® Wanadoes
ale ja nechcem mať dva ovládače... STB mám len jedným ovládačom zapnem telku a druhým musím ovládať prepínanie kanalov a tomu sa chcem vyhnúť. Proste chcem zapnuť tv a prepínať kanále jedným ovládačom...
telka je TX P50G20E FULL HD plazma TV PANASONIC.
 
 
 
Aký TV,LCD,Plazma.Je to jednoduché,kúpiš klasický  
17.12.2010 15:42 • ® vlado holub
Aký TV,LCD,Plazma.Je to jednoduché,kúpiš klasický STB HD a pripojíš,naskenuješ Skylink a ovládaš cez STB všetky kanály.Napr.Ariva -200.HD PVE,alebo Opticum x403p a nemáš čo riešiť.
Nejaké plechové krabice s názvom STB-DM-800 SE-HD-DM-500s,Parabola Alu Gibertini 90cm,motor SG-2100A.
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist