Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.04.2024 - 00:57:23 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

DVB-T
Časované nahrávanie na DVD rekordér.  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
01.01.2011 10:37 • ® langer
Vie mi niekto pomôcť? Televízor mám so zabudovaným DVB-T a DVB-S. Rekordér je s TV zapojený so Scart a HDMI káblom. Časované nahrávanie nie je možné pustiť. Nahráva len program ktorý práve sledujem, aj z DVB-T aj z DVB-S. Samotné TV má tiež možnosť časovania, ale po nastavení len upozorní na nahrávanie, ale nenahrá nič a nezapne rekordér.
Odborníci mi poradili aby som rekordér zahodil a tak majú urobiť aj s ďalších niekoľko stotisíc občanov. Údajne, časované nahrávanie je možné len na USB pevné disky. Aký je Váš názor?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 2   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Tak si kup k rekorderu jednoduchý dvb-T přijímač v  
01.01.2011 12:29 • ® fanynsat
Tak si kup k rekorderu jednoduchý dvb-T přijímač v ceně asi 700kč,který se zasune do scartu dvd rekordéru a můžeš nahrávat jakykoliv program z dvb-t.Pokud chceš nahravat přes časovač tak musíš nastavit oba dva.Takhle jsem to vyřešil mé manželce,která nechtěla vyhodit dvb rekorder panasonic,který umí jen pozemní analog a má ještě hardisk.A jestli chceš nahrávat ze satelitu tak jenom na usb disky.Lepší je vždy koupit jen televizor,který má např. jen dvb-t a satelitní box box samotný a ten může být i dvoutunerový a pak můžeš nahravat jeden program a na druhý koukat.Jinak mám zakazniky,kterým jsem dokupoval externí pozemní boxy i ke starým videím ještě na kazety Vhs a vše nahravají v pohodě.
 
 
 
Mne zajímá, proč nevěříš těm odborníkům ?  
01.01.2011 11:58 • ® sobol
Mne zajímá, proč nevěříš těm odborníkům ? ;)
 
 
Celkový počet reakcí: 2 / zobrazují se: 1 ... 2

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist