Zpravodajství
TV info
Škola
TV program
Firmy
Bazar
Diskuse
Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
Neděle
• 07.06.2026 -
09:41:01
satCentrum najdete také na:
včera
nové Téma/Reakce:
0/0
dnes
nové Téma/Reakce:
0/0
Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy
je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum
TOP témata
Uživatel:
Nepřihlášený
Přihlášení
Registrace
Téma z archivu
Úvodní stránka
Televizní stanice a jejich program
Radio stanice a jejich program
Skylink
Digi TV
freeSAT by UPC Direct
Jiná placená televize
CZ/SK stanice
Zahraniční stanice
Radio stanice
Přijímače a technika
Satelitní internet
C pásmo (3,4 - 4,2 GHz)
Ka pásmo (18,2 - 22,2 GHz)
DVB-T
Analogový rozhlas AM/FM
Digitální rozhlas DAB/DRM
Kabelová TV a IPTV
Jiné
PremiumX
Technika - Škola
Komentáře
Satelitní stanice a družice
sport2 amos
Vytvoření nového tématu
Vyhledávání
Verze pro tisk
08.01.2011 22:13 • ® murino83
prosim vas ako zadam kody do prjimaca aby mi isiel sport2 na amose.mam opticum 4160 viem ze mam zadat 9339 a potom Mediaguard ale to ID 002a tam nemam
<< následující (novější) téma
předchozí (starší) téma >>
¤ Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu:
3
¤
Reakce
(nejnovější jsou nahoře):
1
/ 1
hladaj id ktore ti napisal Radko3003
09.01.2011 11:20 • ® par32
hladaj id ktore ti napisal Radko3003
Odpovědět
ale ked som v menu mediaguard ttak tam nemam ani
09.01.2011 11:09 • ® murino83
ale ked som v menu mediaguard ttak tam nemam ani media guard ani seca
Odpovědět
Bud tam budes mat napisane Seca alebo Mediaguard
09.01.2011 00:59 • ® Radko3003
Bud tam budes mat napisane Seca alebo Mediaguard ak tam nemas ID 002A tak si bud prepis co tam mas a nepouziva sa ako ID 0084 alebo dopis a zadaj key!!!
Odpovědět
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3
|<
«
1
»
>|
¤
Napište nám
¤
Reklama
¤
Mapa stránek
¤
Cookies nastavení
¤
Všechna práva vyhrazena! -
VHR
, Kvasice &
COM
, Banská Bystrica - All rights reserved!