kto by vedel poradit?vzdy ked restertujem dreambox alebo vypnem zo siete tak vzdy po zapnuti mi naskoci arabstina a natoci na satelit sirius,pouzivam motor.inak vecsinou mam na 23,5.
"ono je aj problem s restartovanim,dam restart a ostane to zamrznute,tak to musim vypnut vzadu.a potom to vsetko prehadze:"
Neviem ktorý DM 500 je s vypínačom vzadu...