Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 10.06.2026 - 13:54:11 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Dreambox500s  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
12.01.2011 14:12 • ® EKO
kto by vedel poradit?vzdy ked restertujem dreambox alebo vypnem zo siete tak vzdy po zapnuti mi naskoci arabstina a natoci na satelit sirius,pouzivam motor.inak vecsinou mam na 23,5.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 10   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
napisem ti na AB-forum.  
12.01.2011 20:57 • ® EKO
napisem ti na AB-forum.
 
 
 
EKO  
12.01.2011 20:19 • ® alonzo
Najdeš ma na http://allforum.6f.sk/ :good:
 
 
 
je tu niekto z okolia ziliny,co by mi natiahol  
12.01.2011 19:13 • ® EKO
je tu niekto z okolia ziliny,co by mi natiahol novy soft do toho dreamboxu? klassik2009@azet.sk
 
 
 
je to DM500s  
12.01.2011 18:47 • ® EKO
je to DM500s
 
 
 
"ono je aj problem s restartovanim,dam restart a  
12.01.2011 17:21 • ® alonzo
"ono je aj problem s restartovanim,dam restart a ostane to zamrznute,tak to musim vypnut vzadu.a potom to vsetko prehadze:"
Neviem ktorý DM 500 je s vypínačom vzadu... :D
 
 
 
----  
12.01.2011 17:15 • ® alonzo
použi tento img, a je to :good: http://allforum.6f.sk/viewtopic.php?f=8&t=62
 
 
 
je to klon,mam tam gemini 4.70 by alonzo.  
12.01.2011 15:11 • ® EKO
je to klon,mam tam gemini 4.70 by alonzo.
 
 
 
Tak ho máš nejaký pomiešaný. Ak to je klon tak si  
12.01.2011 15:08 • ® dempsey
Tak ho máš nejaký pomiešaný. Ak to je klon tak si pre neho nájdi spoľahlivejší image a celé to preinštaluj, prípadne to daj niekomu urobť
 
 
 
ono je aj problem s restartovanim,dam restart a  
12.01.2011 14:55 • ® EKO
ono je aj problem s restartovanim,dam restart a ostane to zamrznute,tak to musim vypnut vzadu.a potom to vsetko prehadze:
 
 
 
Nastav si jazyk a kanál na ktorom chceš aby to  
12.01.2011 14:40 • ® dempsey
Nastav si jazyk a kanál na ktorom chceš aby to ostalo a jednoducho zvoľ reštart cez menu prijímača
 
 
Celkový počet reakcí: 10 / zobrazují se: 1 ... 10

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist