Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.04.2024 - 02:04:11 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

DVB-T
Problém se ztrátou úrovně signálu na STA  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
24.03.2011 08:17 • ® salora
Může se tu někdo se mnou podělit o zkušenost na nedostatečném příjmu DVB-T u STA v bytě samotném ? VF signál pro DVB-T vedu k 2 TVP z jedné zásuvky STA s tím že jsem ho jednoduše rozbočil běžným rozbočovačem ale ejhle nastal problém TV umístěná poblíž STA zásuvky jede ok ale druhý signál vedoucí do vedlejšího pokoje už kostičkuje a to díky jak delšímu vedení /cca 12m/tak samotném útlumu rozbočovače s čímž jsem nepočítal a dost mě to zarazilo,dámli to napřímo bez rozbočovače signál je ok ,takže ůtlum cca 1,5dB rozbočovač + délka koaxiálu stačí na to že se mě signál na této větvi rozpadá,je mi jasné že to bude chtít nejspíš nějaký průchozí linkový širokopásmový zesilovač,otázkou je jaký bude nejvhodnější o minimálních nákladech a efektivním řešení. Děkuji za poznatky a navrhovavaná optimální řešení.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 2   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Ja si myslím, že máš nekvalitný rozbočovač, ak máš  
24.03.2011 13:48 • ® oscilator
Ja si myslím, že máš nekvalitný rozbočovač, ak máš niekoho s adekvátným meracím prístrojom ,nech to skontroluje.Tie dlžky koaxu nehraju v tvojom prípade rolu, ,,,akú máš učastnícku krabicu,,,môže byť problém stojatých vln.Daj tam kvalitný rozbočovač a malo by to chodiť.
 
 
 
Ja by som dal aktívny rozbočovač. v avelmaku je  
24.03.2011 08:42 • ® loop12
Ja by som dal aktívny rozbočovač. v avelmaku je toho na výber.
 
 
Celkový počet reakcí: 2 / zobrazují se: 1 ... 2

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist