|
|
| 01.07.2011 21:43 • ® mary0108
|
|
|
Vy mi niekto poradit?Mam kartu SkyLink a vypadavaju mi slovenske programy kazdych 10 sekund a potom zas naskocia a tak stale dookola.
|
|
¤ Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 8 ¤
|
| Reakce (nejnovější jsou nahoře): |
1 / 1 |
| |
vypadok slovenskych programov
|
|
| 03.07.2011 15:41 • ® smscz |
|
|
Nepsal jsem přece jen o otočené parabole  Ta by se týkala především STV. Jasně že vyzkoušíš vše co jde, než půjdeš na SW. Prohoď mezi sebou kabely na LNB. Když máš dva STB, máš asi twin. Když to začně padat i na druhém přijímači, bude chyba v kabelu nebo v twinu. Stačí jen aby se do F konektoru dostala voda, nebo se povolil. Pak už by zbýval opravdu jen přijímač.
Že to začalo dělat více uživatelům a poslední týden? CSlink tam přidal své IRD, Skylink též průběžně řeší problémy, tedy se může cokoliv měnit. SW se též přece vylepšuje průběžně. 5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
Odpovědět
|
| |
| |
Illusion
|
|
| 03.07.2011 15:34 • ® boonnyy |
|
|
|
OK, ale urcite to bude starym softom v prijimaci???? ked mi vsetko islo v pohode cca tyzden dozadu.?? pretoze iba slovenske programi mi padaju kazdych 10 sekund. a zeby nam vsetkym otocil vietor paraboly??? to sa mi tiez nezda. Vsetky ceske stanice idu uplne bez problemov. A nieje to iba STV1,2 ale aj markiza, joj, joj plus atd...
Odpovědět
|
| |
| |
vypadok slovenskych programov
|
|
| 03.07.2011 15:25 • ® smscz |
|
|
Jak jsem psal, frekvenci 12565(STV1,2) hodně ovlivňuje přesnost paraboly. Vítr byl také hodně silný 
Zkusil jsi vymazat frekvenci a znovu naladit? Reautorizace karty taky nebude na škodu. Dělá ti to na jednom ze dvou přijímačů. To hodně napovídá. Každý má jinou citlivost tuneru. Zkus též přehodit koax na LNB(mohl kleknout) atd. Můžeš prohodit i karty. Když nic nevyřešíš, zabývej se přijímačem, jak jsem psal poprvé. 5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
Odpovědět
|
| |
| |
Mam kartu CRW,pouzivam ju uz dlho aj prijimac mam
|
|
| 03.07.2011 15:16 • ® vojto5151 |
|
|
|
Mam kartu CRW,pouzivam ju uz dlho aj prijimac mam od zaciatku illusion
Od pondelka zacali vypadavat vsetky slovenske programi.
Odpovědět
|
| |
| |
vypadok slovenskych programov
|
|
| 03.07.2011 14:58 • ® smscz |
|
|
Píšete všichni jen všeobecně(chtěl jsem vědět více-stačí číst), tedy vám odpovím též jen všeobecně 
Asi by to chtělo jiné, novější SW do vašich přijímačů. Co se týká Illusionů, tak určitě. Pokud by šlo jen o STV1,2, může to být věcí nepřesně nastavené paraboly. 5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
Odpovědět
|
| |
| |
Mne robi to iste. Ale v obyvacke to nerobi iba
|
|
| 03.07.2011 13:45 • ® vojto5151 |
|
|
|
Mne robi to iste. Ale v obyvacke to nerobi iba namojom prijimaci. Mam illusion m2e. V obyvacke je tiez illusion ale M5 a tam ide.
Odpovědět
|
| |
| |
vapadok
|
|
| 03.07.2011 13:18 • ® boonnyy |
|
|
|
Ano presne to iste robi aj mne mam kartu cslink, ceske programy idu v pohode ale slovenske cca kazdach 8-10 sekund vypadavaju, mam kartu cryptoworks. Prosim poradte co s tym.... Vopred dakujem
Odpovědět
|
| |
| |
vypadok slovenskych programov
|
|
| 02.07.2011 06:21 • ® smscz |
|
|
chtělo by upřesnit, jakou kartu (CRW, ICE, IRD?), je to nově aktivované(nebo na právě zaregistrované) kartě nebo to začalo dělat na již používaném kompletu a jaký přijímač používáš. SK programy máš na mysli STV nebo též JOJky a Makíza, Doma? 5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
Odpovědět
|
| |
Celkový počet reakcí: 8 / zobrazují se: 1 ... 8
|
|