|
|
| 02.07.2011 06:53 • ® feco
|
|
|
Ahojte ...
Pri stahovani sa mi omylom vymazali parametre a aj vsetky programy. Stahoval som sa zo severu Francuzska na juh a nemozem ani b... naladit slovenske program. Stale mi to najde, nejake Skotland a podobne...
Nemozem mat zle nastavene parametre? Vie mi niekto poradit ake spravne paramentra tam maju byt?
Dakujem...s pozdravom feco
|
|
¤ Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 48 ¤
|
| Reakce (nejnovější jsou nahoře): |
1 / 3 |
| |
Než budeš točit
|
|
| 02.07.2011 21:12 • ® smscz |
|
|
musíš si v přijímači nastavit Astra 23.5E a kmitočet 11797, polarizace horizontální, SR 27500, FEC 3/4
Podle tohoto zadej město kde jsi, pak zadej Astra3 a podle výsledku nastav elevaci(sklon paraboly), pak teprve toč vpravo o 4-5cm. Předpokládám, že máš parabolu 80cm alespoň.
http://www.dishpointer.com/
Také je třeba kdyby jsi sám od paraboly viděl na telku. Jestli se chceš domlouvat přes okno s ženskou, tak se ani nesnaž  5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
Odpovědět
|
| |
| |
Tak ideme tocit do prava...
|
|
| 02.07.2011 21:08 • ® feco |
|
|
|
Tak ideme tocit do prava...
Odpovědět
|
| |
| |
ja som z toho baran...
|
|
| 02.07.2011 21:05 • ® feco |
|
|
|
ja som z toho baran...
Odpovědět
|
| |
| |
No konečně
|
|
| 02.07.2011 21:03 • ® smscz |
|
|
 Tak je to tak, jak jsem ti psal už dopoledne - v 10.51 hod. A kolik je teď hodin chlape?
Ano, je potřeba s tím pootočit vpravo, asi o 4-5cm. 5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
Odpovědět
|
| |
| |
hej mam Su tam nejake Skotske a anglicke programy
|
|
| 02.07.2011 21:03 • ® feco |
|
|
hej mam Su tam nejake Skotske a anglicke programy a STV ,ale hehe nejaka anglicka
Odpovědět
|
| |
| |
jednoduchy
|
|
| 02.07.2011 21:02 • ® feco |
|
|
|
jednoduchy
Odpovědět
|
| |
| |
Ptal jsem se,
|
|
| 02.07.2011 21:01 • ® smscz |
|
|
jestli na tom kmitočtu, co jsi napsal máš obraz? 5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
Odpovědět
|
| |
| |
Nechtěl jsem označení,
|
|
| 02.07.2011 21:01 • ® smscz |
|
|
ale jen jestli je jednoduchý nebo dvojitý(monoblok) ? 5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
Odpovědět
|
| |
| |
tak to znamenam ze ma ist snou pootocit a hladat
|
|
| 02.07.2011 21:00 • ® feco |
|
|
|
tak to znamenam ze ma ist snou pootocit a hladat signal??? Mna z toho j..e Pardooon
Odpovědět
|
| |
| |
Tak som tam liezol zbytocne. Konvektor neje vobec
|
|
| 02.07.2011 20:58 • ® feco |
|
|
|
Tak som tam liezol zbytocne. Konvektor neje vobec oznaceny ???
Odpovědět
|
| |
| |
A na tomto kmitočtu
|
|
| 02.07.2011 20:58 • ® smscz |
|
|
máš co?? Na "naší" Astře je tento kmitočet obsazen v obou polarizacích programy v N3 a VDG, tedy tam asi těžko něco vidíš. Pokud tam ale opravdu máš jakýkoliv obraz a zvuk, znamená to pouze to, že nejsi na "naší" pozici! 5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
Odpovědět
|
| |
| |
Moment... musim ist hore na strechu Kmitocet je
|
|
| 02.07.2011 20:54 • ® feco |
|
|
Moment... musim ist hore na strechu
Kmitocet je 11636MHz
Odpovědět
|
| |
| |
Jo dobrý
|
|
| 02.07.2011 20:51 • ® smscz |
|
|
 hele? proč ještě nevíme, jaký tam máš konvertor???? Ptal jsem se už 2x !! Proč nečteš a neděláš, co ti píšu???? Takhle se nehnem z fleku!!!!  Index si nechej!!!! 5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
Odpovědět
|
| |
| |
Index TP 15/110
|
|
| 02.07.2011 20:49 • ® feco |
|
|
|
Index TP 15/110
Odpovědět
|
| |
| |
Už jsem ti psal,
|
|
| 02.07.2011 20:43 • ® smscz |
|
|
dej si v přijímači tu naši družici a napiš, jaké tam máš frekvence(kmitočet) nebo TP. Nevím jak je to v tvém přijímači pojmenováno. Musíš tam mít někde sloupec 5-ti místných čísel, každé jiné.
To co píšeš, je hezký, ale neznamená to, že se ti málo utažená parabola nemohla pohnout, Vítr byl teď hodně silný. 5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
Odpovědět
|
| |
| |
Vsetko mi fungovalo, ked som to rozbali a
|
|
| 02.07.2011 20:39 • ® feco |
|
|
|
Vsetko mi fungovalo, ked som to rozbali a spustil... Do karty mi nikto nezasahoval
Odpovědět
|
| |
| |
Tak je všechny
|
|
| 02.07.2011 20:34 • ® smscz |
|
|
vymaž a dej znovu proskenovat tu naši Astru.
Ovšem předpoklad je, že s parabolou budeš na 23.5°E a né na 28.5°E, kde jsi. Tvůj přijímač má čtečku(pouze) Conax. Dělal ti někdo něco se SW? Nebo ti CSlink karta jela bez tohoto zásahu? 5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
Odpovědět
|
| |
| |
mam presne 1031 programov a ani jeden ten ktory by
|
|
| 02.07.2011 20:32 • ® feco |
|
|
mam presne 1031 programov a ani jeden ten ktory by som chcel
Odpovědět
|
| |
| |
Neznám
|
|
| 02.07.2011 20:31 • ® smscz |
|
|
a na netu jsem k němu nic nenašel, co by nám pomohlo. 5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
Odpovědět
|
| |
| |
Asi to bude
|
|
| 02.07.2011 20:24 • ® smscz |
|
|
číslo transpondéru(TP)  Ty neřeš index TP, ale běž se podívat, jaký máš na parabole konvertor. 5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
Odpovědět
|
| |
Celkový počet reakcí: 48 / zobrazují se: 1 ... 20
|
|