Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 13.06.2026 - 08:40:06 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
Spravne parametre na Cslink  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
02.07.2011 06:53 • ® feco
Ahojte ...
Pri stahovani sa mi omylom vymazali parametre a aj vsetky programy. Stahoval som sa zo severu Francuzska na juh a nemozem ani b... naladit slovenske program. Stale mi to najde, nejake Skotland a podobne...
Nemozem mat zle nastavene parametre? Vie mi niekto poradit ake spravne paramentra tam maju byt?
Dakujem...s pozdravom feco
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 48   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 3

 
Než budeš točit  
02.07.2011 21:12 • ® smscz
musíš si v přijímači nastavit Astra 23.5E a kmitočet 11797, polarizace horizontální, SR 27500, FEC 3/4
Podle tohoto zadej město kde jsi, pak zadej Astra3 a podle výsledku nastav elevaci(sklon paraboly), pak teprve toč vpravo o 4-5cm. Předpokládám, že máš parabolu 80cm alespoň.
http://www.dishpointer.com/
Také je třeba kdyby jsi sám od paraboly viděl na telku. Jestli se chceš domlouvat přes okno s ženskou, tak se ani nesnaž;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
Tak ideme tocit do prava...  
02.07.2011 21:08 • ® feco
Tak ideme tocit do prava...
 
 
 
ja som z toho baran...  
02.07.2011 21:05 • ® feco
ja som z toho baran...
 
 
 
No konečně  
02.07.2011 21:03 • ® smscz
:) Tak je to tak, jak jsem ti psal už dopoledne - v 10.51 hod. A kolik je teď hodin chlape?;)
Ano, je potřeba s tím pootočit vpravo, asi o 4-5cm.
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
hej mam Su tam nejake Skotske a anglicke programy  
02.07.2011 21:03 • ® feco
hej mam Su tam nejake Skotske a anglicke programy a STV ,ale hehe nejaka anglicka :D
 
 
 
jednoduchy  
02.07.2011 21:02 • ® feco
jednoduchy
 
 
 
Ptal jsem se,  
02.07.2011 21:01 • ® smscz
jestli na tom kmitočtu, co jsi napsal máš obraz?
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
Nechtěl jsem označení,  
02.07.2011 21:01 • ® smscz
ale jen jestli je jednoduchý nebo dvojitý(monoblok) ?
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
tak to znamenam ze ma ist snou pootocit a hladat  
02.07.2011 21:00 • ® feco
tak to znamenam ze ma ist snou pootocit a hladat signal??? Mna z toho j..e Pardooon
 
 
 
Tak som tam liezol zbytocne. Konvektor neje vobec  
02.07.2011 20:58 • ® feco
Tak som tam liezol zbytocne. Konvektor neje vobec oznaceny ???
 
 
 
A na tomto kmitočtu  
02.07.2011 20:58 • ® smscz
máš co?? Na "naší" Astře je tento kmitočet obsazen v obou polarizacích programy v N3 a VDG, tedy tam asi těžko něco vidíš. Pokud tam ale opravdu máš jakýkoliv obraz a zvuk, znamená to pouze to, že nejsi na "naší" pozici!
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
Moment... musim ist hore na strechu Kmitocet je  
02.07.2011 20:54 • ® feco
Moment... musim ist hore na strechu :D
Kmitocet je 11636MHz
 
 
 
Jo dobrý  
02.07.2011 20:51 • ® smscz
:)hele? proč ještě nevíme, jaký tam máš konvertor???? Ptal jsem se už 2x !! Proč nečteš a neděláš, co ti píšu???? Takhle se nehnem z fleku!!!!;) Index si nechej!!!!
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
Index TP 15/110  
02.07.2011 20:49 • ® feco
Index TP 15/110
 
 
 
Už jsem ti psal,  
02.07.2011 20:43 • ® smscz
dej si v přijímači tu naši družici a napiš, jaké tam máš frekvence(kmitočet) nebo TP. Nevím jak je to v tvém přijímači pojmenováno. Musíš tam mít někde sloupec 5-ti místných čísel, každé jiné.
To co píšeš, je hezký, ale neznamená to, že se ti málo utažená parabola nemohla pohnout, Vítr byl teď hodně silný.
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
Vsetko mi fungovalo, ked som to rozbali a  
02.07.2011 20:39 • ® feco
Vsetko mi fungovalo, ked som to rozbali a spustil... Do karty mi nikto nezasahoval
 
 
 
Tak je všechny  
02.07.2011 20:34 • ® smscz
vymaž a dej znovu proskenovat tu naši Astru.
Ovšem předpoklad je, že s parabolou budeš na 23.5°E a né na 28.5°E, kde jsi. Tvůj přijímač má čtečku(pouze) Conax. Dělal ti někdo něco se SW? Nebo ti CSlink karta jela bez tohoto zásahu?
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
mam presne 1031 programov a ani jeden ten ktory by  
02.07.2011 20:32 • ® feco
mam presne 1031 programov a ani jeden ten ktory by som chcel :mad:
 
 
 
Neznám  
02.07.2011 20:31 • ® smscz
a na netu jsem k němu nic nenašel, co by nám pomohlo.
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
Asi to bude  
02.07.2011 20:24 • ® smscz
číslo transpondéru(TP);) Ty neřeš index TP, ale běž se podívat, jaký máš na parabole konvertor.
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
Celkový počet reakcí: 48 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«123»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist