Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 12:32:02 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Technika - Škola
TV + SAT zasuvka Legrand s 2 vstupmi- prosim  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
23.09.2011 14:50 • ® milken
Vie mi prosim niekto poradit ci jestvuje zasuvka Legrand ( pripadne aj ina ), do ktorej viem priviest 2 x koax ( spolocnu antenu v bytovke + individualny satelitny signal zo strechy )? Lebo disponujem sice takou zasuvkou ale privod je len jeden a zasuvka si sama rozdely frekvencie. To ale nie je to co potrebujem.
Dakujem
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 9   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Samozrejme.Treba urobiť podľa priania zákaznika.  
26.09.2011 16:26 • ® letas
Samozrejme.Treba urobiť podľa priania zákaznika.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
re: letas  
26.09.2011 15:36 • ® milken
takto - to nie je pre mna, ale pre zakaznika ktoremu som instaloval SAT a chce mat zalohu do TV prijimaca vo forme spolocneho rozvodu. takto som to u neho nasiel ( dva koaxi v jednej zasuvke ) a snazim sa to vyriesit. ak by to bola zasuvka niekde za nabytkom uple mimo dohlad, tak to dam na priamo a zasuvku zakryjem len naslepo krytkou. no ale neni ..... dik za nazory ( tie podnetne ), legrand mi odpovedal na mail ze maju taku zasuvku :good:
 
 
 
Asi nemáš iné starosti,len si komplikovať život a  
26.09.2011 13:51 • ® letas
Asi nemáš iné starosti,len si komplikovať život a vyhadzovať peniaze a ešte k tomu s neistým výsledkom.Nechápem prečo tie dva zvodové káble nezapojiš tam,kde majú ísť a musíš ich silou mocou cez niečo ešte dávať.Stejne si tú zásuvku niečím založiš.ľudia si to poväčšine dávajú len preto,aby to pekne vyzeralo,lebo k fungovaniu to nepotrebuješ.Píšem to preto,lebo mi to hovorí skúsenosť,keď tú zásuvku,ktorú tak chceli mať,mnohokrát ani nájsť nemôžem ,tak je založena.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
Existuje  
26.09.2011 12:33 • ® RadoJ
Napr. SCHWEIGER
http://www.schwaiger.de/index.php?id=86&product_id=537
http://www.schwaiger.de/index.p hp?id=86&product_id=223
 
 
 
Ved ale presne to mi radite  
26.09.2011 11:53 • ® milken
naco ho mam zlucit ( TV a SAT signal ) ked ho potrebujem mat na vystupe zo zasuvky rozboceny. a navyse - jedine miesto kde by som ich mohol zlucit je v krabicke pod zasuvkou, ale v tej zasuvke ho nie je kde zlucit. tam sa zlucovac nevprace. nechce sa mi verit ze by nebola taka zasuvka obycajna kde privediem dva koaxi a priamo ich zapojim na vystupy na zasuvke
 
 
 
Tak ako píše patko33,zlúčiť do jedného  
26.09.2011 09:27 • ® letas
Tak ako píše patko33,zlúčiť do jedného prívodu-najlacnejšie a jedíne vhodné riešenie a použiť zásuvku TV + sat.Neviem o tom,že by existovala,taká zásuvka už aj zo zlučovačom a nedávalo by to logiku,niečo zlučovať a po pár centimetroch to zas rozbočovať. :)
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
...podla mňa ti je požadovaná zásuvka na prd  
24.09.2011 16:22 • ® patko33
...podla mňa ti je požadovaná zásuvka na prd ,potrebuješ zlúčiť anténu + sat do jedneho koaxu a pôjde to . ;)
 
 
 
uz ked si si dal tu namahu a reagoval si ( aj ked  
23.09.2011 22:26 • ® milken
uz ked si si dal tu namahu a reagoval si ( aj ked stupidne ) na moju otazku, verim ze si urobil to iste na co poukazujes a ponuknes nam nieake riesenie.
samozrejme ze skorej ako sa obratim na tuto formu hladania riesenia pouzijem vsetky dostupne zdroje ( miestni predajcovia, google, velkosklady ... ). dalsi somar co si mysli ze je Bill Gates a ostatni su len sede mysky.
nazad k teme. vie mi niekto prosim poradit ?
 
 
 
ANO  
23.09.2011 18:29 • ® aklec
Internet musis pouzivat s rozumom ! Ked si vedel napisat na toto forum, urcite si budes vediet najst aj svoju vytuzenu zasuvku .
 
 
Celkový počet reakcí: 9 / zobrazují se: 1 ... 9

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist