Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 10.06.2026 - 18:12:19 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
zdielanie  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
07.10.2011 15:39 • ® tomi20
nazdar hošy chcem se zeptat dasa jedna karta cslin zdielat ide mi oto mam dve prijimače jeden openbox x810 a druhy showbox s 300 a chcem tu kartu cslink ktoru mam v openboxe x810 zdielat do showboxu s300 ako sa to da .
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 5   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
5.57  
09.10.2011 18:26 • ® rado555
V týchto verziach su väčšinou ruské upravy daj si tam :) max 5.47 a pojde ti to. odskušané. Ostatné verzie vyššieverzie softu su ti na nič.
75W -30W, S16/1PCP-W3/Ofset 125/100/88... AL/Box-DeepS9 HD PVR,S6 HD PVR,VU+duo,DM 800HD,DM 500SD-Inet box300SD,CryptoBox 450HD,Openbox X810,
 
 
 
mam tam soft 5.57-pojde to natom  
09.10.2011 06:05 • ® tomi20
mam tam soft 5.57-pojde to natom
 
 
 
tomi20  
08.10.2011 23:37 • ® Emil Marko
Kto takto píše, citujem časť príspevku:
nazdar hošy chcem se zeptat dasa jedna karta cslin zdielat...
je obyčajný provokatér a nezaslúži si odpoveď.
 
 
 
rs232  
07.10.2011 19:13 • ® rado555
Cez tienený kabel krížený rs piny :2,3,5 a3,2,5 zapojiš letovaním. Potom s-300 a openbox navzaom spojiš resp u dotyčneho id karty zadaš 0d0f a potvrdíš napr v s-300. a je to. Openbox musí byť potvrdene sdilení v podmienenom pristupe/v menu/
75W -30W, S16/1PCP-W3/Ofset 125/100/88... AL/Box-DeepS9 HD PVR,S6 HD PVR,VU+duo,DM 800HD,DM 500SD-Inet box300SD,CryptoBox 450HD,Openbox X810,
 
 
 
Dá sa. ide to dobre dufam že karta je cryptoworks  
07.10.2011 16:24 • ® loop12
Dá sa. ide to dobre dufam že karta je cryptoworks
 
 
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist