Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 09:16:46 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
X trend ET 9000  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
22.12.2011 19:07 • ® Ryar
Kto poradí čo ďalej.V uplne novom prijímači X trend 9000 sa mi objavuje:We are really sorry,Your et9000 encountered a software problem, and needs to be restart
logfile created in/hddto crashlog@nobody.com.Your et 9000 restarts in 10 seconds.
Žiaden restart nepomôže a ani reset do pôvodného nastavenia.
Vopred ďakujem Ryar
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 7   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
® Ryar  
24.12.2011 14:44 • ® par32
® dempsey-je dobry :good: neryp donho :D
 
 
 
Nemáš za čo. Aj budúce Vianoce Ti môžem pomôcť  
23.12.2011 22:12 • ® dempsey
Nemáš za čo. Aj budúce Vianoce Ti môžem pomôcť
 
 
 
Poďakovanie  
23.12.2011 21:30 • ® Ryar
Ďakujem Ti pán admin.zo satdigitálne za školenie.Prijímač je úplne nový,môj a ja sa pokúšam ho dať do prevádzky podľa návodu, ktorý je o ničom.Ak Ťa obťažuje moja nevedomosť tak sa neobťažuj s odpoveďou,ak budeš potrebovať radu zo stavbárčiny rád Ti poradím.Je ale čas sviatkov tak Ti ďakujem za radu.Je to môj prvý linuxový prijímač takže mám problém úplne zo všetkým.Pekné Vianoce pre všetkých fanúšikov satelitného prijímania.
S pozdravom Ryar
 
 
 
To že si tam strávil veľa hodín ešte neznamená, že  
23.12.2011 12:46 • ® dempsey
To že si tam strávil veľa hodín ešte neznamená, že ich bolo dosť.
Ak nevieš čo robíš tak nemá zmysel nič robiť. Bez toho aby si dal náznak krokov ktorými si prešiel sa nikam nedostaneš ani na najširšom fóre na svete. Ak čakáš že z Teba bude niekto ťahať informácie ako si sa k tomuto stavu dopracoval tak sa najskôr nedočkáš.
Ak nevieš ako sa do toho stavu box dostal tak je pravdepodobné že to neni Tvoj box a nejaký pánko Ti ho doručil ako miestnemu kutilovi na opravu a tiež sa neobťažoval s vysvetľovaním čo tam nacpal.
Keďže je ale čas Vianočný tak sa pokúsim tipovať, že tam niekto zapratal flashku nejakými súbormi / najčastejšie to bývajú picony / a to čo popisuješ je efekt ktorý toto vylepšenie sprevádza ak sa nenainštalujú na HDD / to neni moc rozumné riešenie / alebo na USB.
Pripoj sa cez ftp k boxu a zmaž celý adresár piconov - potom box normálne nabootuje.
Toto je ale však len jedna z milión možností, prečo box nefunguje a tak bude asi najlepšie odniesť to niekomu kto bude mať čas s tým laborovať a hlavne - bude vedieť čo robí.
 
 
 
Xtrend  
23.12.2011 08:00 • ® Ryar
Na satdigitálne som strávil za posledné dni veľa hodín,taký problém tam nemal nikto,toto bol pokus na širšom fóre
Ryar
 
 
 
® dempsey  
23.12.2011 06:53 • ® par32
maš pravdu -utekať ku predajcovi ;)
 
 
 
Ak to je v úplne novom prijímači tak by bolo  
23.12.2011 02:24 • ® dempsey
Ak to je v úplne novom prijímači tak by bolo logické zobrať prijímač k predajcovi a žiadať okamžitú nápravu.
Ak si sa zabudol zmieniť o tom že si do prijímača nainštaloval niečo čo tam nepatrí, prípadne viac dát ako je veľkosť flashky tak si zvolil zlý postup a hlavne si mimo teritórium kde by si mohol študovať. Bez urážky ale tu sa o Xtrende / Clarke-Techu 9000 veľa nedozvieš
Choď na satdigitálne a čítaj, alebo to odnes tomu kto Ti to predal, aby to rozchodil
 
 
Celkový počet reakcí: 7 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist