Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 24.04.2024 - 05:07:33 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Satelitní stanice a družice
VIVA Deutschland - co si o nej myslite  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
18.02.2012 19:12 • ® PatQo239
Zdravim,
chcel by som sa spytat obecenstva co si mysli o tejto stanici , pretoze asi posledny rok v hudbe dajak stagnovala. Ja som si prepol na DELUXE MUSIC, kde chodia hity ako na POP MTV2.
Vyjadrite mi svoje nazory na totu stanicu a aj pekne spomienky na nu.
Ja by som len povedal, ze od kedy mame satelit (2001) tak vtedy tam chodila super hudba a aj na VIVA PLUS, kde hlavne v roku 2004 chodila naj hudba. Potom jak VIVA+ skoncila v roku 2007 tak zostala mi iba VIVA GER, kde chodila celkom dobra hudba az do septembra roku 2010, kedy uz namiesto hudby Bludy bludnate. V r. 2011 zmenila logo a aj jej strukturu programov, kde aspon dajake relacie ju dokazali uzivit (VIVA SPEZIAL, RETRO CHARTS, VIVA SOUNDS-PLANET VIVA SPEZIAL) co uz od toho roku neexistuju iba VIVA SOUNDS co chodi dva razy za den. Neviem ako vy, ale ja neznasam tote rozpravky a ine bludy co mali dat na NICKELODEON ako Spongebob Schwammkopf, Naruto, Detectiv Conan a i.
Chcem, aby ste mi tu napisali ake relacie sa vam vsetkym pacili.
Za nazory a odpovede Thanks
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 7   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
DELUXE MUSIC má finanční problémy. VIVA/MTV se  
19.02.2012 12:42 • ® Padre Pio
DELUXE MUSIC má finanční problémy. VIVA/MTV se musela změnit, aby mohla přežít. MTV ve svojí době zlikvidovala rádio a dneska zase YOUTUBE zlikvidovalo MTV. Co zůstává je moderní kvalitní hudba (když si dáš tu práci jí najít).
Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
 
 
 
všetko sa meni a vyvija s tym neurobime  
19.02.2012 11:56 • ® par32
všetko sa meni a vyvija s tym neurobime nič.Netvrdim že je to k lepšiemu :D :D
 
 
 
Ja tiez si pamätam, ked este na POP MTV2 isla  
19.02.2012 11:34 • ® PatQo239
Ja tiez si pamätam, ked este na POP MTV2 isla hudba co bolo na nezabudnutie. Program nebol moderovany a pacili sa mi hity od Nicol Kidmann a Robbieho Wiliamsa - Something Stupid a aj hity co isli hlavne vecer a o polnoci, ze sa mi nechcelo ani spat a na vezi som si pustal tieto hity , ked som spal.
Na VHS-kach mam tiez ponahravane pesnicky z VIVY, na ktore nemozem tak lahko zabudnut este z cias , kedy Viva vysielala na Hotbirde. Potom tie relacie ako napr. VIVA Ringtone charts, Club Rotation, VIVA TOP20, Planet VIVA Spezial, Strassen Charts, Spezial charts, VIVA SPEZIAL, VIVA NEU. Za cas, t.j. od roku 2005 sa nam pokazil satelit takze v roku 2009 ked som znova kupil analog tak som sa vratil k VIVE, ale na moje prekvapenie uz tam nebola VIVA + a ani POP MTV2, takze este v tej dobe Viva vysielala dobru hudbu a teraz ked stagnovala ako aj väcsina nemcov co pisu na tej diskusii o Vive na FB tak by tiez privitala spät hudbu. Na toto nove logo nadavaju jak pohania a na jej programovu strukturu. Nevedel som , ze si Viva toto predosle sive logo co som videl od roku 2004 bolo farebne tak jak VIVA POLSKA ma.
Teraz pozeram DELUXE MUSIC, kde ide hudba v pohode a co sa mi paci a aj mojej mame aj strykovi. Pripomina mi to roky mojho detstva. Nikdy na to nezabudnem. Toten Eurobird som stanice tiez videl lebo to bola prva druzica , na ktorej Skylink vysielal takze aj stanice lepsie poznam.
Ale aj ako pisete tak aspon viem ako ste si cenili koniec a zaciatok 00s , kedy stare VIVY boli super !!!
Thanks
 
 
 
Nesouhlas  
19.02.2012 10:03 • ® Padre Pio
Je to čistá nostalgie. S kvalitou hudby to nemá nic společnýho. Hity v 90.-tých letech nebyly o nic sofistikovanější, než jsou ty dnešní. Jediná věc se změnila. Dneska už tyhle TV programy neslouží jako výrobna hitů. Maximálně na východě, jak tady někdo psal. Na západě musí bojovat o diváky s portálem YOUTUBE. Musí hledat nové možnosti uplatnění a nové zdroje příjmů.
Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
 
 
 
Souhlas  
19.02.2012 08:46 • ® smscz
analogové Vivy byly o nesrovnatelně lepší muzice než nyní německá a rakouská. Zárověň je však pravda ta, že tehdy byla celkově muzika lepší, než současná. Jenže jak píše par32, současná muzika je pro současnou mládež a né pro nás(50leté););) Nyní nejlépe z Viv hraje polská Viva a celkově nejvíc mi tu jede Bliss, Clubland, Vault, ale také Music Box Russia, Music box Ukrajina, A-One, M1, M2, RU Music, RU Tv.
Z analogu panatuju ještě víkendové přenosy mexického Telehitu na Galavisionu, to jsem nahrával na VHS zase já;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
najväčšia skupina posluchačov je vo veku 13-17  
19.02.2012 08:04 • ® par32
najväčšia skupina posluchačov je vo veku 13-17 rokov a im sa to pači ...s tym nenarobite nič.Otočte anteny na 28,5 tam je lepšia hudba aj pre dôchodcov :D :good:
 
 
 
Neviem ale zda sa my že tie hudobne stanice skoro  
19.02.2012 06:30 • ® Jarko
Neviem ale zda sa my že tie hudobne stanice skoro všetky su na jedno kopyto.Same interaktivne hry a somariny.Stare Vivy to boli Tv stanice na nezaplatenie.Nezabudnem ako som nahraval na VHS kazety to bola super hudba a teraz na zaplakanie.Ešte v kode je super stanica VH1 Classic a spominany DELUXE MUSIC. ;) Neviem za čo su plateny ty manažery z TV že nevidia čo sa vysiela aka je slaba sledovanosť.Uplny upadok televizie a nielen hudobnych ale aj inych Tv.To je moj postreh od roku 1993 odkedy mame satelit doma
Formuler 1/LG-42LK530/ Optibox Anaconda/Samsung LED /Parabola 120 cm a 90cm+Motor SG-2100/ 60E-27,5W
 
 
Celkový počet reakcí: 7 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist