Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 23.04.2024 - 18:17:52 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Cyfra+ ve Vantage  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
25.02.2012 16:17 • ® satman 007
Zdravím, mám dvě otázky ohledně Cyfry+.Jede karta cyfra+ ve Vantage v uničtečce v pohodě, mám tam 02.52.01T-0? Plánuji si ji koupit z Olmisatu.
A bude mít Cyfra+ práva na anglickou pr.lig. i v roce 2012/2013? Díky moc za odpovědi.

Skylink nej. Vantage 6000, Humax 5100S. Amiko Alien oscam Ymod. Balíček Kombi + HBO MaxPack.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 5   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Padre pio:Já jsem obě karty kupoval u uvedené  
30.05.2012 08:13 • ® nalim
Padre pio:Já jsem obě karty kupoval u uvedené firmy.1 karta funkovala bez problému,2 karta nafunkovala tak jsem ji reklamoval kde jsem jí objednával.U té samé firmy kde jsem odjednal kartu 1,(Eltech Sp.z o.o,Rudá Šlaska).Mimochodem,2x jsem tam posílal přes E-mail upozornění že ta 2 karta se nenačítá,nebylo mně dodnes odpovězeno.
 
 
 
Reklamace  
27.05.2012 09:43 • ® nalim
Hezký den.Také jsem zakoupil(už 2 kartu,ta 1 funkovala bez problému,)v Satsklepu Cyfra+kartu.Tato karta se nenačetla ani po 12 hod.v nastaveném přijímači,vše nastaveno jak má být.Tak jsem kartu poslal k reklamaci do Satsklepu,nejdříve písemnou,nebylo mi odpovězeno.Poté jsem zaslal kartu k reklamaci.Po 7 týdnech od doby odeslání,jsem dodnes neobdržel žádné
vydorozumění.Tak to vidím že nebudu mít peníze ani kartu.Takové zkušenosti mám já s firmou Satsklep.Eltech Sp.z o.o,ul.želazna 6 Ruda Šlaska,Polsko.
 
 
 
A kup si jí online v Polsku. Nekupuj u nás. Jednak  
27.02.2012 20:19 • ® Padre Pio
A kup si jí online v Polsku. Nekupuj u nás. Jednak je to naprosto zbytečný, vždycky o něco dražší, a polský obchodník ti bude zavázán a poskytne ti v případě problémů radu/asistenci. Toho se u nás nedočkáš.
Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
 
 
 
Také si myslím, že cyfra+ nebude chybět s právama  
25.02.2012 17:33 • ® satman 007
Také si myslím, že cyfra+ nebude chybět s právama na další sezóny.
Skylink nej. Vantage 6000, Humax 5100S. Amiko Alien oscam Ymod. Balíček Kombi + HBO MaxPack.
 
 
 
Mělo by to chodit ve Vantage bez větších problémů.  
25.02.2012 17:25 • ® Padre Pio
Mělo by to chodit ve Vantage bez větších problémů.
Práva má Cyfra i pro následující sezónu
http://www.cyfra.tv/cyfra_plus_22.html
Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
 
 
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist