Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.04.2024 - 06:48:11 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Technika - Škola
Strong SRT6355 nechce komunikovat ani s  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
05.03.2012 19:56 • ® PatQo239
Zdravim,
satelitna skrinka mi nechce komunikovat s ovladacom ani s motorom. Zapol som skrinku, ktoru som mal na motor zapojenu , naskocil mi program, ktory som sledoval naposledy a chcel som ist na satelit Hotbird, avsak potom uz nechce ani reagovat na pokyny pouzivatela tak ani cez motor. Na motore blikaju obe kontrolky naraz a potom motor ani nepohol.
Vobec nereaguje na ziadne pokyny. Skusal som aj reset cez dialkove, ale nepomohlo a potom som skusal aj vypnut zo zasuvky viac ako 1 min. Na displeji svieti iba kontrolka stavu signalu a ani jedna cislica co ukazuje predvolbu. Este dneska mi isiel v pohode. Pre istotu prikladam aj video, aby ste mohli vidiet.
http://youtu.be/4hKMVzYqmC4
Tento prijimac uz ma asi 8 rokov, ale bol v srkrini uz dlho, kupil som ho na bazosi od ruky ako plne funkcny a v 11/2011 som kupil motor, takze asi prestal fungovat. Pls poradte mi co s nim zrobit? Kupit novy? Alebo ho dat do servisu?
Dik za rady
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 2   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Strong SRT 6355 bola celkom dobra masinka az na  
09.03.2012 11:36 • ® PatQo239
Strong SRT 6355 bola celkom dobra masinka az na to, ze sa mi teraz pokazila. Neviem, ci to bolo asi tym, ze soom premenoval nazvy satelitov alebo uz ma tie najlepsie roky za sebou.
Na nej bol nainstalovany novy soft (instaloval som ho asi v 5/2011), sice bol z roku 2006, ale za to to islo celkom super. Motor DM 3800, co som ho v predoslich prispevkoch spominal na tej masinke fungoval ostosest.
Neviem, co sa stala chyba a neviem, ci nebude treba znovu upgradovat soft.
 
 
 
Strong SRT6355  
05.03.2012 21:55 • ® Emil Marko
Ak sa trocha elektronike rozumieš, môžeš to skúsiť otvoriť a pozrieť sa na kondenzátory v napájacom zdroji. Ale všeobecne Strongy nie sú žiadne zázraky, osobne ich nemám v obľube. Dnes je možné kúpiť prijímač za celkom nízku cenu, napr. Openbox S1 a to je oproti Tvojmu prijímaču trocha "iné kafe", aj keď je to "len" SD prijímač.
 
 
Celkový počet reakcí: 2 / zobrazují se: 1 ... 2

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist