Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 22:10:34 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Satelitní stanice a družice
AVATAR na Channel 4. Seriál TITANIC na ITV1  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
20.03.2012 09:55 • ® Padre Pio
V neděli tj. 25.3. odvysílá britská televize Channel 4 film Jamese Camerona Avatar. Bude to evropská FTA premiéra v HD kvalitě. Dá se čekat fantastická kvalita obrazu, stejně jako u všech novějších filmů na Channel 4.
www.youtube.com/watch?v=fKW6hsqgvXg
Konkurenční ITV1 naplánovala na stejný den premiéru čtyřdílné originální drama-série Titanic, která vznikla k výročí 100 let od ztroskotání proslulé zaoceánské lodi.
www.youtube.com/watch?v=WrfmZ4GWPiQ
Veřejnoprávní BBC 1 (HD) se zaměřila na sobotní večer, kdy bude mít premiéru reality show THE VOICE UK.
24.3. (BBC 1 HD) 20:00 - The Voice
25.3. (Channel 4 HD) 18:50 - Avatar
25.3. (ITV 1 HD) 22:00 - Titanic

Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 7   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Je zajímavý, co se člověk na tom nejmenovaném fóru  
21.03.2012 12:11 • ® Padre Pio
Je zajímavý, co se člověk na tom nejmenovaném fóru všechno dozví. Někdo dokonce pozoroval večer úpravy footprintu přímo za chodu! No problém je v tom, že tyhle služby fungují trochu jinak než Skylink. Takže všechny změny bez výjimky se provádějí zásadně v době kdy je nejmenší sledovanost. To znamená např. kolem třetí hodiny ráno.
Další věc jsou srovnávací měření prováděná s odstupem jednoho týdne. Ale co je zajímavé: V rozdílnou denní dobu. OMG :D
Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
 
 
 
tak je fakt ,ze ja jsem vcera vecer normalne  
21.03.2012 11:22 • ® saul
tak je fakt ,ze ja jsem vcera vecer normalne koukal az do pul jedny
ale nevim ani co za kanal, takze vsechny jsem neprojizdel,
ale u taty, kde jsem to asi ne uplne dobre nastavil to pry vypadava( predtim asi 14 dni vse v poho)
takze trochu slabsi to asi bude
 
 
 
Jsou to pohádky. Protože kdyby se příjem výrazněji  
21.03.2012 11:18 • ® Padre Pio
Jsou to pohádky. Protože kdyby se příjem výrazněji změnil, všichni by se na tom shodli. Situace je ale taková, že názory jsou značně různé na našich i zahraničních fórech. No, alespoň víme kolik lidí má zaručené informace a kolikrát dokonce známosti v BBC :D
Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
 
 
 
no tak ja doufam ze to jsou jen pohadky nerad bych  
21.03.2012 11:12 • ® saul
no tak ja doufam ze to jsou jen pohadky
nerad bych se po tak kratke dobe s tema TV loucil
 
 
 
Pohádky kolem omezování signálu se objevily včera  
21.03.2012 05:44 • ® Padre Pio
Pohádky kolem omezování signálu se objevily včera na některých serverech. Osobně nic takového nemůžu potvrdit, pozici 28E jsem dávno přesunul ze středu paraboly na multifeed a přesto všechny TP chodí perfektně a s obrovskou rezervou. Taky se psalo, že na zahraničních serverech se hromadně řeší tento pokles, což není pravda. Myslím, že příčina je slunečné počasí v posledních dnech, kdy denní teploty stoupají vysoko nad nulu. A to má mírně negativní vliv na příjem (v porovnání se zimním obdobím). Rozdíl je to skutečně minimální.
Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
 
 
 
Nevím. Program je jenom do pátku následujícího  
20.03.2012 20:14 • ® Padre Pio
Nevím. Program je jenom do pátku následujícího týdne. Největší škoda, že tématická stanice FILM4 HD se zatím na 28E neobjeví. Pro mě by to mnohé vyřešilo. Ukázka kvality filmů na Channel 4:
http://img27.imageshack.us/img27/6408/ch4hd.png
Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
 
 
 
Saving Private Ryan ?  
20.03.2012 18:59 • ® ivo2001
Už opakovali na Ch4 Saving Private Ryan - chci si to nahrát v pure HD.
Mám na HDD i Schndlerův seznam v HD. A ještě chci Světáky jak je Nova odvysílala v loni v létě - remaster do HD.
 
 
Celkový počet reakcí: 7 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist