Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.04.2024 - 23:48:59 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Technika - Škola
Skytec HD 110 IR  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
31.03.2012 12:51 • ® stefan-s
Ahojte. Potreboval by som poradiť a získať postup ako nastaviť satelit, aby som ho mohol pretáčať na jednotlivé družice (Hotbird 13, Thor, Astra 19,2). Teraz mám satelit nastavený len na 23,5. Keď som mal starý satelitný prijímač všetko fungovalo. Viete mi niekto poradiť ako nastaviť motorček na tomto Skytec-u?

Skytec HD 110 IR
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Stačí zadat zeměpisnou šířku a délku  
31.03.2012 21:41 • ® Šobáň Antonín
Stačí zadat zeměpisnou šířku a délku
 
 
 
Pokud starý sat.přijmač byl digitál a natáčel,tak  
31.03.2012 15:09 • ® vojta
Pokud starý sat.přijmač byl digitál a natáčel,tak si to nastav dle něj a máš to.Já natáčím USALS 53E-30W.To je nejjednodužší.Akorát budu také muset po zimě udělat korekci,trochu se mě to hlo(o 0,8stupně)Nechá se to provizorně doupravit v přijmači.Tak že na to zatím nespěchám.Tak ať se ti práce podaří. :good:
 
 
 
Nie. Vec sa ma tak, že som vymenil TV a satelitný  
31.03.2012 14:46 • ® stefan-s
Nie. Vec sa ma tak, že som vymenil TV a satelitný prijímač (parabola, motor a koaxiálny kábel ostal). Parabola bola vytočená na 23,5°. Odpojil som starý satelit a napojil nový v ktorom nebolo predtým nič nahraté. Ja som dal len blindscreen a našlo mi všetky dostupné programy na danej súradnici, ktoré idú zatiaľ bez problémov a kvalita signálu je 82%.
Môj sedliacky rozum mi hovorí, že bude treba len nejako zadefinovať do prijímača aj iné súradnice - tak aby to motor vedel o koľko cm má posunúť parabolu (doprava-doľava).
Skytec HD 110 IR
 
 
 
Bohužel jsi podal málo informací.To znamená,měl  
31.03.2012 13:24 • ® vojta
Bohužel jsi podal málo informací.To znamená,měl jsi analog na natáčení,jaký jsi měl-máš motor.Při kompaktibilitě systému vyměníš jen motor,nastavýš v přijmači a maká to(pokud jsi nešahal na motor a parabolu).Pokud máš Actuátor,tak na to zapomeň,budeš potřebovat jiný motor a nastavení a to znamená,že to je dost práce a musí se to umět.Jde to i bez přístrojů,ale!!Musíš k tomu mít sakra praxi a výsledek nemusí být 100%.Tak že asi firma,která to dělá. :)
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist