Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.04.2024 - 05:41:44 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Technisat DigiCorder HD S2X PLUS 160 GB  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
14.04.2012 18:46 • ® Villazon
Mám otázku. Mám v prijímači Technisat digiCorder HD S2X Plus zabudovaný 160 GB harddisk, ale chcel by som väčší. Je ho možné vymeniť za väčší, ak áno ktorý doporučujete a ako ho správne naformátovať.
V predajni, kde bol prijímač zakúpený mi povedali, že to výrobca nerobí a že ak to spravím je to na moje riziko a odporúčali mi investovať do novšej verzie typ ISIO, lenže to je ďalších cca 700 EUR a prijímač je skoro nový. Díky za radu.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 8   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Tak ano, on je uz starsieho data. Ale aj tak to  
15.04.2012 19:13 • ® Villazon
Tak ano, on je uz starsieho data. Ale aj tak to neriesi ten moj povodny problem.
 
 
 
® Villazon  
15.04.2012 17:38 • ® par32
ten externy HDD musi mať vasoko rychlostne zapisovanie, preto ti to seka lebo ho maš pomaly ;)
 
 
 
Ano, premiestnit sa to da. Problem je, ze z  
15.04.2012 17:25 • ® Villazon
Ano, premiestnit sa to da. Problem je, ze z externeho uz nespoji dva subory, ktore prekopirovanim rozpoji. Obvykle to ma priponu .001, .002 atd.. takze uz to neni film v celku, ale musim ho pustat po castiach a niektore uz sekaju, najma HD, asi nestiha citat z USB HDD. A navyse toto riesenie je pracne, lebo kopirovanie je dost pomale.
 
 
 
Villazon  
15.04.2012 14:48 • ® lacika77
V nastaveniach neda sa to nastavit tak aby na externy ulozil? tak potom vsetko premiestnit z interneho na externy.
 
 
 
Bol, ale ako dosiahnem, aby nahraval na externy,  
15.04.2012 11:53 • ® Villazon
Bol, ale ako dosiahnem, aby nahraval na externy, ked je naprogramovany na interny? Z externeho chce len prehravat, ale nahrava vzdy na interny.. :(
 
 
 
Villazon  
14.04.2012 23:47 • ® lacika77
Externy HDD by nebol dobre riesenie cez USB?
 
 
 
Napriklad? Pytal som sa v SORT*C Bratislava a OM*O  
14.04.2012 22:17 • ® Villazon
Napriklad? Pytal som sa v SORT*C Bratislava a OM*O Brno. Viac menej ma odbili priamo na Technisat, kde mi ponukli ISIO, ale neodpovedali na otazku. Daj tip, ze kde.
 
 
 
Technisat DigiCorder HD S2X PLUS 160 GB  
14.04.2012 19:13 • ® smscz
Ještě se zeptej v nějakém servisu.;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
Celkový počet reakcí: 8 / zobrazují se: 1 ... 8

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist