Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 29.03.2024 - 15:44:58 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
NB Toshiba problem padanie do modrej  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
02.05.2012 10:14 • ® Dobko30
Zdravim vsetkych, ja viem ze to sem nepatri ale predsa sa opytam na vase skusenosti. Mam problem z NB Toshiba stava sa ze sa po uspati a zavreti krytu neprebera zo spanku. Po otvoreni padne do modrej obrazovky a nasledne sa restartuje. Mam to uz niekolky krat na reklamacii v servise kedze NB je este v zaruke. V srvise mi tvrdia, ze je to sposobene pripojenou bezdrat. USB myskou zn. Logitech pretoze na modrej obrazovke napise BUG CODE USB DRIVER. Tak neviem, ci to moze mat na to vpliv ? ake mate skusenosti ? preinstalacia systemu problem nevyriesila. Mam pocit ze v servise sa iba vyhovaraju aby mi nemuseli vratit peniaze. Kedze NB bol reklamovany viackrat na ten isty problem, najprv menili zakladnu dosku a potom CPU. Takze toto uz je tretia reklamacia na tu istu chybu. Prosim poradte, nahral som im aj video ako NB padol do modrej obrazovky, ale servis to prave zvaluje na tu pripojenu USB bezdrat. mysku ? tak kde je pravda ? na inych NB to pri pripojenej bezdrat. myske nerobí, tak si to neviem rozumne vysvetlit. Toto je vyjadrenie servisu. Zakaznik tvrdi ze nic neinstaloval ani nepridaval. Na videu vsak vidno USB vysielac k bezdrotovej mysi, pravdepodobne logitech. Na modrej obrazovke vidno chybu 0x000000FE, popis“ BUGCODE_USB_DRIVER“. Zastavame nazor ze nahodne padanie do modrych obrazoviek je sposobene pripojenou bezdrotovou mysou, comu nasvedcuju aj fakty ze zavada sa prejavuje sporadicky a ze v nasom servisnom stredisku sa zavadu nepodarilo nasimulovat.Dakujem za rady.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 1   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Načo je dobre uspať notebook?Nikdy som to nerobil  
02.05.2012 12:01 • ® par32
Načo je dobre uspať notebook?Nikdy som to nerobil a mam pritom len asus a žiadny problem
 
 
Celkový počet reakcí: 1 / zobrazují se: 1 ... 1

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist