Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.04.2024 - 12:53:06 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Technika - Škola
parabola 60 al  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
17.05.2012 20:41 • ® THXKO
Zdravim.
Chcem sa opytať tu pritomnych či ma niekto na zapade sk prijem skylinku na 60-ke parabole,a ake ma skusenosti.Či signal za nepriazniveho počasia drži,či je signal dostačujuci na DVB-S2 transponderi.Ma to niekto z takou malou parabolkou?Velmi sa mi pači mať malu parabolku tesne pod špicom strechy rodinneho domu.

2x HDbox 9105+, gibertini 75cm(19e+23e+28e), gibertini 150cm(tiahlovy motor 18")
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 2   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
parabola 60 al  
19.05.2012 08:23 • ® THXKO
Ta som si poriadil značkovu hlinikovu 60-ku Inverto a ku nej LNB tiež Inverto black ultra Quad.Nastavil som ju na teplomere vo showboxe vitamine za jasneho počasia všetky DVB-S2 transponderi na skylinku ukazuju 100% silu aj kvalitu signalu.Tak už len čakam na dážď čo to urobi ;)
2x HDbox 9105+, gibertini 75cm(19e+23e+28e), gibertini 150cm(tiahlovy motor 18")
 
 
 
Na 60 to chodí bez problémov aj za dážďa.  
17.05.2012 23:42 • ® letas
Na 60 to chodí bez problémov aj za dážďa.To není až taká malá parabolka,sú aj menšie,tunajší záhradkári majú aj menšie a vystačia im,aspoň tak nedráždia zberačov kovov.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
Celkový počet reakcí: 2 / zobrazují se: 1 ... 2

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist