Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 23.04.2024 - 19:07:57 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
ČTÚ: servisní poplatek není protiprávní  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
26.07.2012 08:03 • ® Padre Pio
zdroj: Novinky.cz
"Jednostranná změna smluvních podmínek je přípustná za předpokladu splnění určitých povinností. M77 Group je splnila, takže zavedení poplatku nelze považovat za protiprávní," sdělil Malina (ČTÚ). Zákazníky totiž tato firma minimálně měsíc předem, jak stanovuje zákon, o opatření informovala s možností ukončit službu.
.
"Je na rozhodnutí zákazníka, zdali bude nové obchodní podmínky akceptovat. Pokud ne, může od smlouvy bez sankce odstoupit," míní Malina (ČTÚ).
.
"Poplatek je sprosťárna. Jeho zavedení znamená i možnost zdražování, jak se jim to hodí. Tak budeme mít na baráku klasickou anténu a příjem zadarmo," uvedl například Roman Pokorný z České Lípy.
.
"Složenka na zaplacení poplatku letěla do koše. Nebudu podporovat zlodějnu. Když jsem karty kupovala, je tam jasně napsané, že se hradí jedna platba a žádná jiná nebude. Štve mne, že jsem za vše dala téměř 15 tisíc," napsala Marie Kotrlová z obce Slatina.

Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 9   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Tak nicol opět v akci v dnešním tisku a nejlepší  
31.07.2012 09:31 • ® fanynsat
Tak nicol opět v akci v dnešním tisku a nejlepší na tom je,že soudruhy ze slavného neschopného orgánu placeného z daní zastupuje dlouholetý bývalý mluvčí soukromé kabelové společnosti ze kterou mají spor.A pikatní natom je,že pokud se ozvou zakaznici proti serpu tak je na všech možných forech ihned napadají jejich olizovači...a zastánci.
 
 
 
Reklama  
27.07.2012 12:14 • ® adman
Prave teraz mam v browseri v lavom frejme reklamny banner Skylink : Konecne kvalitny televizny prijem, konecne bez poplatkov. :D :D :D :good: :good: :good: som sa rehotal ako dlho nie...
 
 
 
Na doplnění jenom očekavám během 14 dní novou  
26.07.2012 19:21 • ® fanynsat
Na doplnění jenom očekavám během 14 dní novou kartičku na cyfru+ a nějaký skyshit mi může být ukradený...a namontovat pozemní anténu je otázka 10minut u mne.
 
 
 
Takže všechny 4 karty co jsem měl v rodině od  
26.07.2012 19:19 • ® fanynsat
Takže všechny 4 karty co jsem měl v rodině od skyshitu tak jsou převedeny na jiné zákazniky.Nové zákazniky jsem upozornil,že za dva roky můžou chtít soudruzi ze skylinku další větší poplatky a kde to skončí tak to ví jenom zkrachovanci z cabel+ z ostravy a jejích olizovači...Bohužel,vyjadření bývalého soudruha z čtu a upc mě ujistilo,že v této zemi si můžou dělat cizí společnosti co chtějí a někteří v této zemi je ještě podporují.Čtu to je kapitola samá pro sebe,podporuje monopol v mobilech,spackaná digitalizace a povolení testu DVB-T2 jenom v pracovní dobu tak to může povolit jenom nesvéprávny orgám.A to že u nás mobilní volání kleslo o 30% a lidé přešli na jiný způsob komunikace pomocí nových aplikací v mobilech tak je důsledek nefunkčností státniho orgánu nic neřešit jenom se vést za peníze daňových poplatníků...
 
 
 
Toto je prakticka ukažka toho že slovensko a česko  
26.07.2012 12:20 • ® par32
Toto je prakticka ukažka toho že slovensko a česko niesu pravne štaty. :bad: Ja som napisal skôr-Dvbt je u nas ťažko chytatelne a v pripade dažda a hmly signal dvbt proste nieje,ťakže idem k upc :)
 
 
 
ja v tom mám jasno!  
26.07.2012 10:31 • hujer23
ja v tom mám jasno!
1- u mňa chytatelný mux 2 + 3 cz
2- u mňa chytatelný mux 1 + 2 sk
3- u mňa nebudú chýbať stanice Noe,Lux,Regionálka,Stil, a podobné
stanice druhu :o .
a to niesom sám v mojom okolí kto použije túto variantu.
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
Samozřejmě ta paní svůj satelit nevyhodí. Bude  
26.07.2012 10:18 • ® Padre Pio
Samozřejmě ta paní svůj satelit nevyhodí. Bude platit vesele servisní poplatek a nadávat na internetu jak špaček :D Změna znamená vždycky oběť. Musíme se něčeho vzdát, abysme získali něco nového.
Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
 
 
 
neh si odkupia karty od nas naspet  
26.07.2012 10:03 • ® vlado61
nech si odkupia od nas karty naspet lepšie povedane nech vratia peniaze
 
 
 
to sa dalo cakat v nasich NEPRAVNYCH STATOCH, ale  
26.07.2012 10:00 • ® mjamriska
to sa dalo cakat v nasich NEPRAVNYCH STATOCH, ale co uz prejdeme na dvb-t, aj tak tv viac menej nesledujem
 
 
Celkový počet reakcí: 9 / zobrazují se: 1 ... 9

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist