Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 10:18:50 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
nepravidelné výpadky signálu  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
29.07.2012 09:05 • ® filipes
Při silném dešti či bouřce/včera/ mi vyplanou tito signály na fr:11934-11797-12207-dvb-s2-8psk.Buďto kostičkují nebo nejdou vůbec.Za cca 10-20je snaha o najetí ale nic moc. Za 1/2 hod. to jde.Jiné signály v drtivé většině stratí ně
jaký db ale jdou.Myslím si že ˇ"hodnoty" jsou nastaveny co nejvíce-třeba na čt je kv 95% a síla 11,1db.Ale u 11797 je kvalita 88% a síla 10,1db.Prolezl jsem všechno vše možné přeskoušel a pořád nic, silný déšť a bouřky a výpadek.Při normálním dešti to jde normálně s malým úbytkem db.Mám technisata digit hd 8s+ 80tku+lnb twin 0,1db.VYSVĚTLÍ MI NĚKDO KDE BY MOHLA BÝT CHYBA? dík ;)
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Tak včera jsem vyměnil lnb za nový-inverto twin a  
02.08.2012 18:20 • ® filipes
Tak včera jsem vyměnil lnb za nový-inverto twin a ejhle-signál se zlepšil,kvalita sice klesla o cca2-3% a síla se zvedla cca 0,5 až o 0,7 db.u původního bylo napsáno 0,1 u inverta je 0,2 a vypadá to že je daleko lepší.Co mě ale zaráží a je s podivem to že jsem to lnbéčko dnes reklamoval a prodejce řekl že to není možné že "fixluje" že jich namontoval xy a že já to jediný relamuji. :( :bad:
 
 
 
Když je "normální " počasí tak u 12207 jsou  
29.07.2012 10:47 • ® filipes
Když je "normální " počasí tak u 12207 jsou hodnoty kv 93 a síla 11,9db takže parabola bych řekl že je ok.A to jsem to skoušel projistotu taky.Jak h+v, skoušel jsem i skeew a myslím že už to více nejde. Další možnost by mohla být že skusím vyměnit lnb,do února jsem měl monoblok twin/na stahování dat z a1/ ale ty už se nedějí tak jsem dal jednoduchý twin.a nejsem si jist jestli to na monobloku taky blblo. ;)
 
 
 
Je normální, že transpondéry ve standardu DVB-S2 a  
29.07.2012 09:48 • ® Padre Pio
Je normální, že transpondéry ve standardu DVB-S2 a s modulací 8PSK jsou náročnější na kvalitu signálu. Silný déšť je může v klidu vyřadit, i když parabola 80cm je vhodná na příjem Skylinku. Záleží jaké parametry si konkrétní platforma zvolí. Skylink z ekonomických důvodů preferuje tohle. Udělat s tím nic nelze. Jenom zkontrolovat jestli je parabola nasměrovaná naprosto přesně.
Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist