Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.04.2024 - 03:44:11 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Technika - Škola
motor na satelit  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
22.09.2012 13:39 • ® cao
poprosim o radu: uz aasi 2-3 mesiace mi motor nenacita druzice od 19,2 a nizsie, ked chcem zapnut napr. thor,"zamrzne"a znova ide az ked prepnem hellas sat(39,0E)!,(prepnut na 23,5 astra nepomoze)potom uz ide spravne ale len po astru, nedavno este zastal aj na hotbirde (13,0)no uz nejde,zmatkuje uz aj na 19,0 astra, ocakavam ze prestane uplne,,,pomoze vymenit koaxial? alebo je chyba v motore a da sa to opravit? vopred dakujem, dufam ze som to zrozumitelne napisal
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Nič nevylučuj,kým si to neoveríš,ako ti bolo už  
22.09.2012 19:23 • ® vlado holub
Nič nevylučuj,kým si to neoveríš,ako ti bolo už poradené,treba dať motor manuálne na nulu na motore a potom dať reset,nepíšeš aký máš typ motoru?Potom v STB nastav nanovo zadanie pre satelity ktoré máš predvolené,tým že ich nanovo sa ti znovu uložia aj v motore.Skús.Nech sa darí.
Nejaké plechové krabice s názvom STB-DM-800 SE-HD-DM-500s,Parabola Alu Gibertini 90cm,motor SG-2100A.
 
 
 
resetol som  
22.09.2012 14:07 • ® cao
dakujem, to som uz skusal takze tuto moznost vylucujem
 
 
 
Ťažko povedať,môže tam byť všeličo,najskôr si  
22.09.2012 14:03 • ® letas
Ťažko povedať,môže tam byť všeličo,najskôr si resetni na nule a uvidíš či sa niečo zmení.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist