Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.04.2024 - 00:56:38 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
Vantage HD: nový emu soft 2.81.01  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
04.10.2012 21:41 • ® deltagama
Nový emu soft pro Vantage HD je ke stažení v databázi na německém fóru www.sat-ulc.eu
Přesněji se jedná o další klon Vantage pod názvem BEL Digital. Ale verze už je upravená, takže nemusíte nic měnit. Návratový soft je taky v balení. Vyzkoušeno a funguje. Před použitím se doporučuje restart do továrního nastavení. Jedná se skutečně o novou verzi, která řeší některé dřívější chyby (nahrávání, restarty na německých programech...) a zároveň nabízí veškeré funkce posledních alternativních softů. I když nevím jestli k nim přidává něco nového. Spekuluje se o tom, že je vylepšená podpora některých karet v uni čtečkách. To můžu zdá se potvrdit, moje karty chodí s tímhle softem velice dobře tj. bez prodlevy při přepínání. Ale času na testování zatím moc nebylo.

Vantage 7100S / Inverto Black Ultra / parabola Emme Esse 150 / Sky Italia (Sky TV + Cinema) / Giga Twin Blue CAM (HD+ DEU)
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 13   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
čo všetko ide v EMU ?  
15.10.2012 12:54 • ® Maxxes
@deltagama: Prosím ta, a čo všetko ide v EMU na tom softe 2.81.01 ?
Diky
 
 
 
matt33  
05.10.2012 18:40 • ® deltagama
Na to máš lepší nějakou nejnovější Čínu za 2.500,- Tenhle soft, po tak dlouhý době s těma opravenýma chybama (který jsem vyjmenoval níže) se rovná zázraku. A co se týká rádií, to je detail. Spousta lidí je neposlouchá vůbec.
Vantage 7100S / Inverto Black Ultra / parabola Emme Esse 150 / Sky Italia (Sky TV + Cinema) / Giga Twin Blue CAM (HD+ DEU)
 
 
 
deltagama  
05.10.2012 18:34 • ® matt33
Ja som len upozornil na niektore negativa,to prepinanie radii je tam tragicke a ked už po takej dlhej dobe novy soft s EMU tak som čakal že tam pobeži aspoň TNT a Bulsat.
 
 
 
matt33  
05.10.2012 17:26 • ® deltagama
Podle barvy to těžko poznáš. Černý menu má taky NANOXX, GLOBO a spousta dalších klonů. Jenom Vantage má světle modrý menu.
---
http://goo.gl/vXOJE
---
V tom černém provedení existujou desítky oficiálních i emulačních softů. Můžeš si je i vyzkoušet, já jsem dlouho používal NANOXX. Teď si nechám tohle, protože je to postavený na nový oficiální verzi. A to znamená opravený chyby a stabilitu.
Nahrávky jsou teď bez chyb. Restarty na německých FTA programech už nejsou. Taky se zlepšila funkčnost karet ve čtečkách. Německá HD+ karta se dřív s každým softem jednou za 20 minut krátce sekla, teď v tom chodí údajně stabilně. Italská Sky karta dělala to samý, ale jednou za dvě hodiny. Teď to vypadá taky naprosto ok. EPG u německé Sky teď funguje tak jak má. To ještě všechno bude vyzkoušený.
Vantage 7100S / Inverto Black Ultra / parabola Emme Esse 150 / Sky Italia (Sky TV + Cinema) / Giga Twin Blue CAM (HD+ DEU)
 
 
 
Podla mojho kratkeho testu to vyzera na novu  
05.10.2012 16:43 • ® matt33
Podla mojho kratkeho testu to vyzera na novu verziu Jepssenu teraz s nazvom Bell digital.Menu je totožne s jepsenom prepinanie radii taktiež cca 10s a čo sa tíka EMU nič nove.
 
 
 
Tenhle firmware je kvalitní a mnohem lepší než  
05.10.2012 14:00 • ® deltagama
Tenhle firmware je kvalitní a mnohem lepší než Jepssen. Oni píšou o tý verzi od výrobce, která nemá ani emu. Pochop to. Tahle (upravená) verze je úplně nová. Oni nevědí, že existuje.
I když nevím, jestli to umí Holanďany na 19E. Ale tam to stejně brzo chcípne a bude konec.
Vantage 7100S / Inverto Black Ultra / parabola Emme Esse 150 / Sky Italia (Sky TV + Cinema) / Giga Twin Blue CAM (HD+ DEU)
 
 
 
vorti- ano, maš pravdu.Ale v diskusii sa tam ,ale  
05.10.2012 13:55 • ® Gejza 2
vorti- ano, maš pravdu.Ale v diskusii sa tam ,ale aj inde, piše že je na prd ten FW a vracajú sa na späť na Jepssena . Tak ako aj ja.
 
 
 
Gejza 2  
05.10.2012 13:53 • ® deltagama
@Gejza 2: Ten tvůj odkaz je na oficiální verzi 2.81. Tohle je verze 2.81.01 (to znamená s emu). Na tom fóru zatím nevědí, že tahle verze existuje.
Vantage 7100S / Inverto Black Ultra / parabola Emme Esse 150 / Sky Italia (Sky TV + Cinema) / Giga Twin Blue CAM (HD+ DEU)
 
 
 
bohu31  
05.10.2012 13:45 • ® deltagama
@bohu31: Mě tohle vůbec nezajímá. Já jsem tam hledal něco jinýho. Jestli by se nedalo s někým domluvit na americký kabelovce za dobrou cenu. A to by byl online streaming přes slingbox. Tohle jde mimo mě. Možná píšu i něco blbě, ale spíš ne. Arabové tohle provozujou roky. U nás se o tom před časem pár lidí dozvědělo z Ruska a teď z toho někdy dělají zbytečný mystérium.
Vantage 7100S / Inverto Black Ultra / parabola Emme Esse 150 / Sky Italia (Sky TV + Cinema) / Giga Twin Blue CAM (HD+ DEU)
 
 
 
ale to je starý fw :  
05.10.2012 13:44 • ® Gejza 2
ale to je starý fw : http://vantagefunclub.cz/viewtopic.php?t=2583
 
 
 
deltagama  
05.10.2012 13:28 • ® bohu31
vykaslal by som sa nato na tvojom mieste vorti...
sa telit?
 
 
 
Klidně se tam registruj, mají tam velkou sbírku  
05.10.2012 11:21 • ® deltagama
Klidně se tam registruj, mají tam velkou sbírku firmware a občas se tam objeví i aktuální softcam přímo pro Vantage. Já jsem taky registrovanej asi na 20 fórech. Některý jsou dokonce komplet v arabštině a jednou mi přišel informační email od FBI :) která jedno americké fórum převzala a to komplet i včetně databáze všech uživatelů. V USA jsou totiž nelegální jakýkoliv úpravy přijímačů. Kolikrát celou dodávku resívrů a příslušenství z Číny/Koreje rovnou odvezou do drtičky odpadu.
---
http://www.youtube.com/watch?v=9dIyy6GVArY
---
Tam se jedná hlavně o tzv. dongles, který se používají pro jednosměrný příjem share dat, který jsou distribuovaný přímo na satelitu. Takže máš dvě paraboly a jednou přijímáš Dish Network a druhou přijímáš share data od pirátů.
Vantage 7100S / Inverto Black Ultra / parabola Emme Esse 150 / Sky Italia (Sky TV + Cinema) / Giga Twin Blue CAM (HD+ DEU)
 
 
 
PLS hoďte to někdo někam k nám (Cssf, AB forum),  
05.10.2012 07:12 • ® Zip
PLS hoďte to někdo někam k nám (Cssf, AB forum), nechci se registrovat na x-tém foru. Dík
 
 
Celkový počet reakcí: 13 / zobrazují se: 1 ... 13

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist