Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 26.04.2024 - 01:48:46 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
US programy zdarma v HD kvalitě  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
23.10.2012 16:56 • ® deltagama
1. nainstalujte si XBMC Media Center
http://xbmc.org/download/
.
2. dále potřebujete StreamOn - rozbalit a přidat do Program Files/XBMC/addons
https://dl.dropbox.com/u/57491593/repository.StreamOn.xmbc-1.0.2.zip
.
3. potom musíme StreamOn aktivovat přímo v XBMC. takže v hlavní nabídce zvolíme:
VIDEOS ... Video Add-ons ... Get More ... StreamOn
.
4. potom v menu VIDEOS zvolíme StreamOn a v další nabídce English Streams
---------------
Screenshot na ukázku:
http://i47.tinypic.com/2wdy786.png
http://i49.tinypic.com/16rqlv.png
---------------

Vantage 7100S / Inverto Black Ultra / parabola Emme Esse 150 / Sky Italia (Sky TV + Cinema) / Giga Twin Blue CAM (HD+ DEU)
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 12   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
deltagama  
25.10.2012 19:10 • ® Pikollo
Věřím, že to funguje. Jen jsem psal, že (JÁ) dělám někde chybu :good:
Octagon SF4008 UHD 4K + Skylink & Kombi. Motor DIGIPOWER SG-2100 + LNB Inverto Twin Black Ultra + parabola 105 (53°E - 30°W). TV LG 55UH600V
 
 
 
Já se tady s tebou nebudu hádat. MSNBC jsou  
25.10.2012 16:53 • ® deltagama
Já se tady s tebou nebudu hádat. MSNBC jsou narozdíl od NBC jenom zprávy a občas dokument. Na tomhle fóru končím. Nejsem tady proto, abych se hádal. Možná to tak nevypadá, ale jsem celkem bezkonfliktní osoba. Kromě internetu pěstuju taky reiki a relaxační hypnózu :D Akorát nesnáším, když někdo kritizuje to nejlepší, co se někde za poslední dobu vyskytne. Na to fakt nemám nervy.
Vantage 7100S / Inverto Black Ultra / parabola Emme Esse 150 / Sky Italia (Sky TV + Cinema) / Giga Twin Blue CAM (HD+ DEU)
 
 
 
NBC primetime na 15W vysilala nekolik let. Asi 2  
25.10.2012 16:41 • ® drhans
NBC primetime na 15W vysilala nekolik let. Asi 2 roky z toho kodovane, ale to mi nevadilo, byl to BISS a kodovaci klic jsem diky jednomu velmi chytremu kamaradovi mel (bylo to telefonni cislo NBC SATOPS).
Primetime se na 15W zacal objevovat cca od roku 2001. Zcela vyjimecne i jiny nez NBC. Potom nekolik let byl temer kazdou noc vysilan KOMPLET primetime.
Pocatky US feedu jsem zachytaval na mych strankach (http://drhans.janreznicek.com/news/wl1/index.htm). Prestal jsem, kdyz se feed zmenil na pravidelny NBC primetime, to bych kazdou noc reportoval to same. Dohad tenkrat byl, ze NBC vysila primetime jako gesto pro sve zamestnance v Iraku a Afghanistanu. To jiz dnes neni zrejme tolik aktualni a proto ani neni potreba vysilat svuj primetime.
Program na NBC feedu vypadal asi takto:
10:30 Early today (NBC)
12:00 Today (NBC)
16:00 MSNBC
00:30 NBC Nightly News
02:00 MSNBC nebo NBC primetime (zpocatku MSNBC, cca od 2002 NBC primetime) az do rana
Dnes jsou na 15W 4 feedy NBC, ale je pravda, ze vetsinou na nich jede MSNBC nebo tma.
 
 
 
NBC nikdy nevysílala na 15W svůj primetime. Takhle  
25.10.2012 16:28 • ® deltagama
NBC nikdy nevysílala na 15W svůj primetime. Takhle se to vůbec nedá nazvat, to bys tomu moc fandil. Vypadalo to asi následovně:
---
(nekonečná tma)...večerní zprávy...(nekonečná tma)...jeden pořad v hlavním čase, přičemž nikdo nevěděl dopředu který a ani v kolik začne...(nekonečná tma)...2x noční talk show
---
Takže mi laskavě nepiš, že ty streamy jsou krávovina. To teda rozhodně nejsou! Co si mám asi o tom myslet jinýho, když kritizuješ takovou užitečnou věc. Jedině to, že máš něco proti mně osobně.
Vantage 7100S / Inverto Black Ultra / parabola Emme Esse 150 / Sky Italia (Sky TV + Cinema) / Giga Twin Blue CAM (HD+ DEU)
 
 
 
Tak to bylo asi nedorozumeni. Muj prispevek nebyl  
25.10.2012 15:59 • ® drhans
Tak to bylo asi nedorozumeni. Muj prispevek nebyl myslen jako utok. Od doby co pravidelne pracuju uz ani nevim, jestli na 15W porad vysila NBC svuj primetime, protoze ve 2 rano uz spim.
Internetove streamy urcite jsou zajimave z technickeho pohledu, ale kdyz uz jde o konkretni obsah (serialy), tak jsem si dovolil rypnout. Tak sorry!
PS: Pro zajemce o OBSAH: download nemusi znamenat warez fora a trapeni se s nejakym stahnito a rapidshare, jsou tu i plne automaticka reseni jako usenet+sickbeard... a rano po premiere je HD verze vybranych serialu na disku, pripravena k prehravani.
PS2: Pro zajemce o US a Kanadskou TV: momentalne nabizim pristup k US Slingboxu (Comcast) a Kanadskemu Vulkanu (Shaw). Zajemci se mi mohou ozvat.
 
 
 
Když si myslíš, že se tyhle seriály vysílají v  
25.10.2012 13:27 • ® deltagama
Když si myslíš, že se tyhle seriály vysílají v noci na 15W (nebo kdekoliv jinde), tak si je tam nalaď a v pohodě. Ale není to pravda. Nebo si je stáhni druhý den někde na warez fóru s českýma titulkama. To dokonce možná i souhlasí. Nebo se dívej na Gympl s.r.o. na Nově.
Tohle téma rozhodně nevzniklo za účelem někomu něco vnucovat. Já mám právo na to, psát si o věcech, který mě osobně zajímají. A je mi naprosto jedno jakou to má sledovanost. Tím bysme mohli tuhle zbytečnou diskuzi ukončit.
Vantage 7100S / Inverto Black Ultra / parabola Emme Esse 150 / Sky Italia (Sky TV + Cinema) / Giga Twin Blue CAM (HD+ DEU)
 
 
 
Tak to musi byt zazitek, sledovat tyhle serialy v  
25.10.2012 12:23 • ® drhans
Tak to musi byt zazitek, sledovat tyhle serialy v 3-6 rano :)
Ale OK, pamatuju na noci u NBC na 15W. To aspon ale bylo na satelitu. Kdyz uz internet, tak neni lepsi si tyhle serialy stahovat a podivat se na ne v priznivejsim case, lepsi kvalite a bez reklam?
 
 
 
su tam verzie ABCLA a ABCNY, cize WEST and EAST,  
25.10.2012 11:20 • ® edenlove
su tam verzie ABCLA a ABCNY, cize WEST and EAST, casovy posun su 3 hodiny, takze v pripade LA verzii, o cca 5-6hodine nasho casu rano mozete sledovat prime time vysielanie na zapadnom pobrezi USA (samozrejme LA a NY su aj pre dalsie TV ako CBS FOX atd...)
 
 
 
Dnešní exkluzivní premiéry (25.10.)  
25.10.2012 09:55 • ® deltagama
Dnešní exkluzivní premiéry (25.10.)
Všechno začíná ve stejnou dobu (konkurenční boj na americký způsob). A všechno samozřejmě pro nás v né zrovna výhodném čase, to znamená ve dvě nebo ve tři ráno. Takže vlastně zítra, ne dneska.
.
WPIX (CW) - Vampire Diaries
ABC - Last Resort
CBS - Big Bang Theory
FOX - X-Factor
NBC - 30 Rock
.
www.tvguide.com/Special/fall-preview/fall-schedule.aspx
Vantage 7100S / Inverto Black Ultra / parabola Emme Esse 150 / Sky Italia (Sky TV + Cinema) / Giga Twin Blue CAM (HD+ DEU)
 
 
 
Ale funguje. Koukni na ten čas. Tenhle screen jsem  
24.10.2012 19:11 • ® deltagama
Ale funguje. Koukni na ten čas. Tenhle screen jsem udělal přesně před třema minutama. To znamená v 19:08 našeho času:
http://i47.tinypic.com/10r05r7.png
Vantage 7100S / Inverto Black Ultra / parabola Emme Esse 150 / Sky Italia (Sky TV + Cinema) / Giga Twin Blue CAM (HD+ DEU)
 
 
 
Bohužel Stream On nefunguje Asi někde dělám  
24.10.2012 18:18 • ® Pikollo
Bohužel Stream On nefunguje :( Asi někde dělám chybu.
Octagon SF4008 UHD 4K + Skylink & Kombi. Motor DIGIPOWER SG-2100 + LNB Inverto Twin Black Ultra + parabola 105 (53°E - 30°W). TV LG 55UH600V
 
 
 
Tenhle add-on se celkově zaměřuje na free-tv  
23.10.2012 21:24 • ® deltagama
Tenhle add-on se celkově zaměřuje na free-tv programy ze vzdálených destinací. Takže tam najdete:
- všechny základní americké TV, každou v několika regionálních verzích (Chicago, New York, Los Angeles, Minneapolis)
- pár nejznámějších programů především z Británie, ale taky něco z dalších států
- pěknou sbírku arabských a indických TV
Někomu může přijít trochu pitomý nazývat tohle celkem drze jako "HD kvalita". Ale pro internetové streamy platí trochu jiná kritéria. Ta kvalita je mnohdy přímo fantastická.
Vantage 7100S / Inverto Black Ultra / parabola Emme Esse 150 / Sky Italia (Sky TV + Cinema) / Giga Twin Blue CAM (HD+ DEU)
 
 
Celkový počet reakcí: 12 / zobrazují se: 1 ... 12

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist