Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 08:08:54 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
Skylink pripravuje uviesť na trh nové karty,  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
27.10.2012 21:50 • ® CS-
Prevádzkovateľ satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M77 Group, plánuje uviesť na trh v priebehu niekoľkých najbližších mesiacov nové dekódovacie karty, ktoré nemajú ešte konkrétny názov no nahradia v budúcnosti tie súčasné. Nové dekódovacie karty (pod súčasný pracovný názvom – Karty X) by sa mali predávať za doporučenú cenu 39,99 eur. Po kúpe si však bude musieť zákazník okrem registrácie ešte aj novú Kartu X aktivovať za jednorázový aktivačný poplatok 20 eur. Následne po aktivácii bude možné rovno si predplatiť niektorý z platených balíčkov, alebo zaplatiť iba servisný poplatok (1,2 eur/mesiac či 14,4 eur/rok).
V praxi to bude znamenať, že zákazník si zakúpi dekódovaciu kartu tak ako doteraz. Novinkou však bude jednorázový aktivačný poplatok v cene 20 eur, ktorý bude možné zaplatiť už tradičnými spôsobmi ako napr. poštovou poukážkou, prevodom z účtu či u vybraných predajcov. Po zaplatení aktivačného poplatku si bude musieť zákazník predplatiť niektorý z platených balíčkov, alebo zaplatiť iba servisný poplatok. V prípade teda, že zákazník bude mať záujem len o balík DIGITAL bude ho stáť dekódovacia karta aj so zaplateným ročným servisným poplatkom 74,39 eur (39,99 eur dekódovacia karta + 20 eur aktivačný poplatok + 14,4 servisný poplatok/ročne).
Podobný systém bude aj u nových kariet výmena, kde karta bude predávaná za cenu 13,99 eur, aktivačný poplatok bude zdarma (0 eur) a už bude na samotnom zákazníkovi, či si vyberie jeden z platených balíčkov kde je servisný poplatok v cene balíčku, alebo zaplatí servisný poplatok (1,2 eur/mesiac či 14,4 eur/rok).
Z dôvodu zavedenia nových kariet bude znížený aj počet dní u režimu global free. Zákazníci budú mať tak na registráciu karty len 10 dní. K zníženiu počtu dní u global free dôjde hlavne z dôvodu obávaného zneužitia kariet, ktoré by mohli slúžiť len ako jednorázové karty v prípade, že by zostal nastavený systém ako je to v súčasnosti, a to 20 dní. Treba však dodať, že po skrátení global free bude platiť 10 dní na registráciu nielen pre nové karty, ale aj pre súčasné predávané karty Standard HD, keďže systém Skylinku neumožňuje nastaviť global free inak na rôzne karty.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 23   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 2

 
par32  
29.10.2012 19:41 • ® BIDLO1
Přesně tak.
 
 
 
® BIDLO1  
29.10.2012 09:51 • ® par32
je to uplne jednoduche čo sa tu odohrava: M77 chce len 3 veci:Penize ,peňeži a penize!!!Nič viac ich nezaujima.Ani zakaznik -ten je pre nich len hajzel s ktoreho treba vytrieskať peniaze za každu cenu :D :good:
 
 
 
Skylinku kam to spěješ.  
29.10.2012 07:10 • ® BIDLO1
Na tohle se opravdu hodí známá hláška z Baronů,"takový borděl sem eště nězažil". Dobře to lucemburští soudruzi vedou.
 
 
 
ako dobre ze nemam kartu  
29.10.2012 03:16 • ® cumil123
ako dobre ze nemam kartu
Glogalsat hd 3d11000,globalsat9500,amiko hd.
 
 
 
smscz  
28.10.2012 21:45 • ® par32
pekny večer-mladši ludia nemaju problem,ale starši a ti ktori maju problemy s peniazmi už ano,a najväčšie problemy so skylinkom maju ti finančny zabezpečeny ;) aspon moja skusenosť
 
 
 
Nene  
28.10.2012 20:10 • ® smscz
taky nemám nejmenší problém ani u jednoho z klientů a sám mám v rodině už 10 karet;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
@hujer23  
28.10.2012 20:08 • ® Gejza 2
Ale nie, je nas ešte dosť :good: ...i ked je pravda, že karty freesatu idu ...
 
 
 
Gejza 2  
28.10.2012 20:04 • hujer23
si asika jediný ,ja sa toho upočúvam :bad: :bad: :bad: :bad:
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
@par32  
28.10.2012 20:02 • ® Gejza 2
Ja nemam so skylinkom najmenší problem...ani moji známy a priatelia. :)
 
 
 
Gejza 2  
28.10.2012 18:53 • ® par32
Akurat dnes som mal otazku :Prečo skylink? A tie ich vyhody oproti inym platformam klesaju skoro denne a k tomu treba priratať maximalnu nes...ioznosť firmy:Stale presuvanie programov,rastuca drahota a neuveritelna arogancia -Vyhody? neviem,nevidim.... :D
 
 
 
Ano Bohušu, maš pravdu.Takýmto ľuďom treba davat  
28.10.2012 11:26 • ® Gejza 2
Ano Bohušu, maš pravdu.Takýmto ľuďom treba davat za pravdu, lebo potom sa menia na zver... :eek:
 
 
 
ani 5000x  
28.10.2012 11:22 • ® bohu31
opakovana lož nemôže bit pravdou, pretoze potom klamari su uspesny podnikatelia a naopak?...gejza ti klamar...
sa telit?
 
 
 
To si mysliš len ty ,ale nebudem ti tie hluposti  
28.10.2012 11:13 • ® Gejza 2
To si mysliš len ty ,ale nebudem ti tie hluposti vyvracat. Ty mi za to nestojiš... :) 100 x bolo o tom pisane včetne inšepcie... :good:
 
 
 
si na omile  
28.10.2012 11:08 • ® bohu31
gejzyku, pretoze si milys tv reklamu s uvedenim zakaznyka do omilu...
to co urobil skylink bola klamava reklama na zaklade ktorej bol potencionalni zakznyk uvedeni do omilu a teda financny vinos bol zyskani podvodom!
sa telit?
 
 
 
juzek  
28.10.2012 10:47 • ® bohu31
tv spoty pred hl. vecernymi spravami a po nich su najdrahsie pretoze tam je najvyssia sledovanost tej ktorej televizie...doposial som sa nestretol ze by tv reklama bola rantabilna pre investora, teda poplatok za vyrobu reklamneho spotu a vysielaci cas...pri mediamixe je to uz ina rec, avsak rad budem ak uvedies ktore naklady na reklamne spoty spolu s vysielacim casom boli navratne pre ktore spolocnosti...navratnost investicie je pri tv reklame diskutabilna, avsak ak ide o uvedenie produktu a tovaru do povedomia potencionalneho zakaznika je uz ina vec, kde navratnost investicie je seku...rnym faktorom...
sa telit?
 
 
 
bohu31  
28.10.2012 10:31 • ® juzek
Nerentabilní, určitě ne. Prostě skupina investovala a chce to rychle zpátky. Možná moc rychle. Mě spíš irituje, že co slíbí dnes, zítra neplatí a bude to tak i v budoucnu. Všechno obkecají. Vyrazí z lidí hríšné peníze za kartu, potom měsíční apanáž, a nakonec zákazníček ještě bude platit karty výměny, x karty a na co ještě přijdou.
Ale jen tak dál, aspon bude prostor pro DVB-T
 
 
 
ci som nieco napisal dobre alebo zle  
28.10.2012 10:22 • ® bohu31
mi je uplne jedno. a vôbec nie je mojou prioritou pisat nieco chytro, pretoze co som napisal je skutocnost urcitej nadnarodnej spolocnosti kde som predtym pracoval...tel. propagacia a reklamne tv spoty je najdrahsia prezentacia spolocnosti, ktoru musi niekto zaplatit a nakoniec je tato cielena reklama nerentabilna...cas skylinku ukaze, pretoze postupnost krokov napadne pripomina chod firiem pred ukoncenim cinnosti...
sa telit?
 
 
 
chytro, ale zle si to napisal, Bohušu. Na  
28.10.2012 09:39 • ® Gejza 2
chytro, ale zle si to napisal, Bohušu. Na stretnutí skylinku o tomto nebola ani reč, ani zlá nálada nebola. Priam naopak.I ked musim priznat zistil sa niekolko percentný úbytok zakaznikov, ktorí prešli k iným platformám. Ziskat inych ma práve táto vianočna akcia a pripravuje sa toho viac. Ale to robí každá firma, ak ma normálneho obchodného ducha. Čiže nič nenormálneho.Vie sa ako nato :good:
 
 
 
re:  
28.10.2012 08:00 • ® bohu31
skylink si sám spôsobil stav v ktorom sa nachádza! preto velké % pracovníkov a spolupracovníkov skylinku má obavu o svoju prácu. z toho dôvodu sa zamestnanci skylinku predbiehajú kto a čo chytrejšie vymyslí aby skylink napredoval. avšak takéto predbiehanie samého seba v novinkách a nových aktivitách privedie skylink k sebapožieraniu /kanibalizmu/, kde nakoniec môže zožrať sám seba...
sa telit?
 
 
 
par32  
28.10.2012 07:33 • ® juzek
Nevím proč myslíš že to nikdo necekal. Já myslím že zavedením ser.popl. to jen začalo. Skylink vymýšlí každý den, jak a co nejvíc vyrazit ze zákazníka. Není týden kde by nebyla novinka skylink výmysl s tvrzením že dnes již bylo včera. :D
 
 
Celkový počet reakcí: 23 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«12»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist