Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 29.03.2024 - 07:46:17 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
Technisat HD primac a PVR  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
08.01.2013 10:42 • ® Zipso
Ahojte uvazujem nad novym DVB-S HD zariadenim od Technisatu. Budem ho pouzivat na Skylink, a chcem ho pouzivat na nahravanie na USB. Karta bude nova Irdeto HD. Podmienkou je aby sa dala nahravka prehrat na aj na PC. Bude mi stacit SIR a CA modul alebo jedine TechniStar S2 a CA modul?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 12   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
otestoval jsem přehrávání  
09.01.2013 17:01 • ® tahlovej
tohoto souboru ze SIRa i v přijímači s ALI3606 procesorem(AMIKO HD8840),takže můžeš nahrávku ze SIRa přenášet i jinam než do PC.
 
 
 
@zipso  
09.01.2013 16:22 • ® tahlovej
Jestli máš zájem,tak na http://www.ulozto.cz/xkrTyUW/0-000-jea-te-dnes-5-ts
jsem Ti dal nahrávku z TECHNISATU SIR + modul SMIT IRDETO.Lze přehrávat v PC pomocí KM playeru.Co s ní budeš umět dělat dál už záleží jen na Tobě.Upozornuji,že v průběhu nahrávání s modulem je varovná hláška ,která se nedá odstranit.A modul nesmí být CI+.
 
 
 
Zipso  
09.01.2013 07:14 • ® par32
Ako vidiš reklama občas klame ;)
 
 
 
vdaka za rady  
08.01.2013 22:36 • ® Zipso
Kedze zariadenie napriek cene je dost oblubene predpokladal som ze na fore to niekto pouziva a bude vediet viac, nevadi aj tak dakujem za rady
 
 
 
Zipso  
08.01.2013 22:28 • ® par32
Ja ti ozaj prajem nech ti to funguje ešte lepšie ako si predstavuješ. :good: Ale môžem pisať len to čo som vyskušal :D
 
 
 
Technisat S2 + SMIT Irdeto  
08.01.2013 21:30 • ® majsat007
Svehlik z OMKA v recenzii pise:

Jak už jsem předeslal v úvodu, přijímač umožňuje jeden program nahrávat a zároveň ho sledovat, nelze přepnout na jiný program ani z téhož transpondéru.

Záznamy je pak možné upravovat na PC, což je velká výhoda oproti všem certifikovaných přijímačům s vestavěným dekodérem Irdeto, kde to z licenčních důvodů není možné. Samotný přijímač ale disponuje také střihovými funkcemi, které jsou u uživatelů přijímačů TechniSat velmi oblíbené.
TBS.5925, PF180cm secondhand, Ku+C pasmo, 90E-50W
 
 
 
ca modul technisat  
08.01.2013 20:52 • ® Zipso
Kedze CA modul technisat je tiez skylink ready predpokladam ze komppatibilita aj dobuducna by nemal byt problem. Mozno sa niekto ozve co ma technisat zariadenie ci PVR cez CA modul funguje.
 
 
 
odozva pochopitelne bude dlhšia a ťažko povedať  
08.01.2013 16:55 • ® par32
odozva pochopitelne bude dlhšia a ťažko povedať ako bude v budúcnosti reagovať modul na softvérové úpravy kódovania skylinku. Nahrávanie ti ozaj neporadím.
 
 
 
reakcia: par32  
08.01.2013 15:18 • ® Zipso
Pokial viem tak technisat ma aj vlastny CA modul po jeho dokupeni do SIRU alebo do S2 by predpokladam kompatibilita mal byt OK. Otazka len je ci to nespomali prepinanie oproti internej citacke IR a ci recorder bude nahravat nekodovanie.
 
 
 
® Zipso  
08.01.2013 14:43 • ® par32
ak kupiš modul skylink ready tak nenahraš nič ,technisat ma problemy aj s inymi modulmi takže ťažko radiť.Ja sa tejto značke vyhybam.Neber to v zlom .Mal som doma všelijake primače a kedysi bol aj technisat. :D
 
 
 
reakcia: par32  
08.01.2013 11:57 • ® Zipso
Pretoze dost vela ludi ho hodnoti ako vyborne zariadenie bez komplikacii so zamrzanim. Mam doteraz skusenost len s Opticum zariadenim a jeho zivotnost tu ani nechem spominat. Potrebujem zariadenie ktore bez problemov sa naucia svokrovci a nie po dvoch rookch ho budem menit a mozu sa ucit odznova. Potrebujem odpoved na otazku ci dokazem z Irdeto kartou na SIR cez CA modul nahrat program a potom ho editovat v PC?
 
 
 
neviem prečo prave technisat..ale ak chceš ten  
08.01.2013 11:26 • ® par32
neviem prečo prave technisat..ale ak chceš ten skylink ready tak to su všetko šroty.a ak ten s2 a pripočitaš cenu modulu tak ti poriadne dvihne cenu...
 
 
Celkový počet reakcí: 12 / zobrazují se: 1 ... 12

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist