Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 24.04.2024 - 10:02:45 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Televizní stanice a jejich program
Zmena vysielaných programov.  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
20.01.2013 14:32 • ® viera571
Neviem ako vy ostatní ale mna už tie neustále zmeny vo vysielaní rozčuluju.Ale nedá sa s tým nič robiť.Vela krát vypnem telku a idem čítať ked sa nechcem rozčulovať.A mám pocit že programy v časopisoch na slovensku a aj v čechách su zbytočné:mad:
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Iný problém!  
25.01.2013 12:45 • ® viera571
Teraz sa musím priznať,že mám vetši problém,ako zmena programu.Ešte 16.januara sa nám stratila fenka jagteriera hnedej farby,ktorých je na slovensku málo.Asi sa ju podarilo niekomu zobrať ked sa venčila.A od vtedy ako sa ju nedarí násť tak ma nezaujima čo je v telke,lebo ju stále hladáme.Ak by ste niekto videli že sa niekde nachádza fenka hnedej farby tak dajte vedieť na č.t.0907120113.Viem že to nemá nič spoločné so Skylinkom,ale pre mna je to otázka teraz najdoležitejšia!:mad:
 
 
 
Tak to ste este dlho vydrzali. Ved to su uz roky  
20.01.2013 17:55 • ® majsat007
Tak to ste este dlho vydrzali. Ved to su uz roky co zapasia o prvenstvo Markiza s JOJ a divak je pre nich iba cislo v statistike sledovanosti.
Ja ak sa aj dostanem k telke, tak si povacsine zapnem sport alebo nejaky dokumentarny kanal, no a u toho druheho musim vyhlasit, ze sice vyslovene reklamy tam nedavaju, ale tie nekonecne uputavky na vlastne programy uz prestavam akceptovat :bad:
TBS.5925, PF180cm secondhand, Ku+C pasmo, 90E-50W
 
 
 
Nuž,keď nie sú horšie veci,tak vedia rozčúliť aj  
20.01.2013 15:11 • ® letas
Nuž,keď nie sú horšie veci,tak vedia rozčúliť aj takéto.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist