Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.04.2024 - 22:04:39 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
Ako nastavit Diseqc pri parabole s dual konvertorom  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
20.01.2013 21:18 • ® Michaela Petejová
Zdravim, mam prijimac Opticum HD x402p a parabolu s dual konvertorom, na Astre 23,5 mi idu programy, no rada by som chytila zahranicne programy aj na Astre 19,2. Nasmerovanie na druzicu je pravdepodobne OK, nakolko mi to uz niekedy davno fungovalo, no neviem ako nastavit prijimac, ked chcem pozerat programy z druzice 19,2. Viem, ze je to nieco okolo Diseqc no neviem presne ako, je tam viac moznosti(1/2, 2/2, 1/4,2/4, 3/4, 4/4, 1/8, ... 16/19 - myslim si, ze 2/2) no pri nastaveni akejkolvek sa mi druzica nezmeni (vraj sa to ma automaticky), treba nasledovne zmenit aj druzicu a dat vyhladat programy? Vdaka.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 2   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Vdaka uz sa mi to podarilo  
21.01.2013 10:06 • ® Michaela Petejová
Vdaka uz sa mi to podarilo
 
 
 
Monoblok a DiseqC 1.0  
21.01.2013 00:34 • ® majsat007
Vacsinou su riesene monobloky tak, ze centralny ide na Astru 23,5 a ten druhy berie z odrazu 19,2E. Vtedy DiseqC 1.0 je nastaveny tak, ze pod Port1 je 19,2E a pod Port2 je 23,5E.

Ale na to dojdes rychlo ci je to tak ako som napisal, kedze uz prijimas 23,5E. Ak sa ti pri prepnuti medzi druzicami strati signal pri programoch na 23,5E tak to bude nastavene opacne ako som napisal.

Po spravnom priradeni spusti automaticke vyhladavanie druzice a uvidis co ti najde.
TBS.5925, PF180cm secondhand, Ku+C pasmo, 90E-50W
 
 
Celkový počet reakcí: 2 / zobrazují se: 1 ... 2

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist