Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.04.2024 - 05:53:35 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
Skylink MULTISERVIS  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
06.02.2013 00:35 • ® majsat007
Na strankach niekolkych predajcov som si vsimol casovo obmedzenu ponuku (v spolupraci so Skylinkom) pre februar/marec 2013 s nazvom Skylink MULTISERVIS. Ide o to, ze ak urobim vypoved u DigiTV tak dostanem HD prijimac (nepisu aky) vratane montaze pre prijem Skylinku.

Podmienkou je zaviazat sa na dobu 24m pre niektory balik skylinku. Podrobnosti u predajcov.

Co na to poviete?
Ake mozu byt za a proti, ci zostat a ci prejst od DigiTV?

TBS.5925, PF180cm secondhand, Ku+C pasmo, 90E-50W
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 15   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
crep  
07.02.2013 13:22 • ® majsat007
To je uhol pohladu - ja ked som ukazoval dreambox znamemu, ten ho tiez okomentoval ako crep. Jeho cryptobox nastartuje za par sekund, zatial co dreambox bootuje neporovnatelne dlhsie. To nevadi co dreambox vie, podstatne pre neho je, ze nevie rychlo nabootovat. Suma sumarum - dreambox je u neho crep.

hujer: prave som sa docital, ze pan autor v zivote ziaden komplet Skylink Multiservis ani len nevidel. Totalna absurnost! - pod reklamou kde ponuka produkt druhym, sonduje od anonymnych monterov detaily. A uz viacej nenapisem lebo ma grof zdrbe ze moc myslim :)
TBS.5925, PF180cm secondhand, Ku+C pasmo, 90E-50W
 
 
 
Emil Marko  
07.02.2013 06:59 • ® par32
ale ten črep treba predať... :D :D :D
 
 
 
Skylink MULTISERVIS  
06.02.2013 22:23 • ® Emil Marko
Nezamýšľam sa nad etikou a právom. Ale - KAON neponúknem ani svojmu nepriateľovi.Nepoznám horší črep.
 
 
 
tam sa perli ...  
06.02.2013 21:36 • ® majsat007
o vyhodach produktu: "Jednou z nich je skutočnosť, že užívateľ nie je po 24 mesiacoch ničím viazaný..." - z coho vsetkeho sa da urobit vyhoda, k neuvereniu

"projekt Skylink Multiservis HD je Super pre zákazníkov DIGI. Tento projekt je pozitívnym znakom toho, že konečne sa začínajú odkrývať karty majiteľa, ktorým je od 1.1.2013 nová firma." - ani slovko o tom, ze za akciou stoji nie M7Group ale Brightvox

"Mňa osobne napríklad teší aj to, že ponúkaný prijímač Kaon nemá fast scan."

"V Skylinku má totiž v podstate každý občan spolupodiel, problém je iba v tom, že SR si neplní cez úradníkov povinnosti pri zastúpovaní občanov." - ja mam spolupodiel v RTVS a tiez mam pocit ze je moj vkus nedostatocne zastupovany
TBS.5925, PF180cm secondhand, Ku+C pasmo, 90E-50W
 
 
 
majsat007  
06.02.2013 20:18 • hujer23
hej kukal som to pán prevráť kabát je znova v akcii.
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
Uz ho odporuca aj zdruzenie S......T  
06.02.2013 20:02 • ® majsat007
Dnes som sa posadil na zadok ked som si precital toto: "Právny zástupca Združenia SLOVSAT na základe poskytnutých informácií odporúča službu Skylink Multiservis HD ako transparentnú."

Nedavno toto zdruzenie brojilo proti Skylinku, vyhrazali sa hromadnou zalobou a dnes pre nich predavaju tento produkt?! "Jdu blejt, velebnosti!"
TBS.5925, PF180cm secondhand, Ku+C pasmo, 90E-50W
 
 
 
Je pravda  
06.02.2013 19:16 • ® smscz
že byla akce jakéhosi prodejce sat. techniky z Mladé Boleslavy, karta CSlink Irdeto s balíkem TOTAL na rok za cenu 1,-Kč s podmínkou zaslání vyúčtování UPC nebo Digi. Kartu jsem pak vyměnil za ICE Výměna a musel doplatit 1000,-Kč na plnohodnotnou kartu. Neměl jsem k ní přihlašovací údaje, vyměnil si CSlinkem x emailů, než kartu vůbec vymazali z mého účtu a dalších x emailů, než úplně můj účet u nich vymazali. ;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
emge  
06.02.2013 18:41 • ® majsat007
Dake 2-3 roky dozadu mal CS Link (Media Vision) akciu: vymena aktivnej karty od konkurencie za cslink/total alebo dotacia na nakup prijimaca. Vtedy to bolo cielene vseobecne na vsetky platformy, tato akcia je vylucne na DigiTV klientov.
TBS.5925, PF180cm secondhand, Ku+C pasmo, 90E-50W
 
 
 
@Betty5 Ok, takze to nerozosiela M7 ani Brightvox  
06.02.2013 18:24 • ® zenofex
@Betty5
Ok, takze to nerozosiela M7 ani Brightvox ale tretia osoba.
@emge
Kedze to nejde priamo cez M7 tak je to nenapadnutelne. Sukromna osoba/firma, trebars aj Skylink partner si moze urobit akciu aku chce a nastavene podmienky (zrusenie zmluvy DIGI) nie su v rozpore s dobrymi mravmi ani zakonmi. Podobne asi nikdy nebola napadnuta akcia Gitalu ked vymienala karty Skylink za Gitalky.
 
 
 
A je takáto akcia vôbec v súlade so zákonom? Veď  
06.02.2013 18:05 • ® emge
A je takáto akcia vôbec v súlade so zákonom? Veď je to otvorený útok na jednu firmu.
Keby sa akcia týkala všetkých konkurenčných operátorov, tak nepoviem. Ale prečo len DiGi TV? Sú to nes...iózne obchodné praktiky.

Kým boli na trhu Skylink a CSLink, ani jednu firmu nenapadlo prísť so servisným poplatkom. Najskôr bolo potrebné zlikvidovať konkurenciu.
Ak by takáto akcia mala platiť dlhodobo, tiež by to mohla byť snaha o likvidáciu konkurencie. Vôbec sa mi to nepáči.
 
 
 
zenofex  
06.02.2013 15:25 • ® Betty5
mne to poslal partner sat techniky,
teda cislo ani email tu schvalne nedam!
 
 
 
Aha, takto to je  
06.02.2013 14:20 • ® majsat007
Aha, takto to je. Cize aktivita firmy Brightvox a nie samotneho Skylinku.

To odkupenie do osobneho vlastnictva, no neviem, vymackany ovladac, ziadna zaruka, ktovie co bude na trhu po dvoch rokoch, este ze sa staci rozhodnut az pri uplynuti viazanosti.

Z pohladu abonenta DigiTV by som nad tymto uvazoval len ak by som chcel okusit HDTV. To je lakave. Prekazku vidim v tom, ze dost ludi pouziva dualboxy, nezavisly prijem stanic na dvoch TV. To len tak HD stanice (Markiza HD, Nova HD, Prima HD, CT HD) na ktorych je to iste co na SD len tak nedorovnaju.
TBS.5925, PF180cm secondhand, Ku+C pasmo, 90E-50W
 
 
 
A toto "oficialne" posiela kto? M7 alebo Brightvox  
06.02.2013 13:01 • ® zenofex
A toto "oficialne" posiela kto? M7 alebo Brightvox alebo ina sukromna firma? Chyba podpis aj mailova adresa, ktora sa v texte spomina. Z textu nie je jasne, ci komplet dodava firma M7 prostrednictvom Brightvoxu alebo komplet dodava Brightvox a tym padom M7 prebera zavazky len za kartu.
Pripada mi to len ako vyuzitie montaznikov na namontovanie a potom platby za sluzby si bude riesit samotna M7 resp. Brightvox.
 
 
 
Skylink MULTISERVIS  
06.02.2013 12:18 • ® Betty5
toto je oficialne

Vážení obchodný partneri



Ďakujem za váš záujem o pilotný projekt SKYLINK MULTISERVICE.



Pilotný projekt bude prebiehať vo februári a v marci 2013. Cielom tejto akcie je pokúsiť sa osloviť a získať zákazníkov DIGI TV ( iba tých, ktorý využívajú príjem cez satelit ) a ponúknuť im prechod ku Skylink-u. To znamená, že pokiaľ bude zákazník DIGI TV ochotný poslať výpoveď – žiadosť o zrušenie zmluvy, na základe tejto výpovede získa od Skylink-u zadarmo HDTV satelitný komplet ( HDTV prijímač KAON KSC-SA276IR, dekódovaciu kartu Skylink Irdeto HD, celokovovú parabolu s priemerom 80cm, LNB konvertor na príjem z dvoch družíc Monoblock Singel, konzolu, 10m koaxiálneho kábla, 2 x F konektor, HDMI kábel ) na dva roky do užívania. Zariadenie môže kedykoľvek vrátiť bez udania dôvodu, nie je viazaný na dva roky používania. Po dvoch rokoch môže zariadenie tiež vrátiť alebo si ho odkúpiť do osobného vlastníctva za 40,- EUR bez DPH. Jedinou povinnosťou zákazníka je platiť počas dvoch rokov za niektorý z platených balíčkov Skylinku – Multi, HD Plus, Kombi, Multi HD, Flexi 7. Pokiaľ teda nájdete zákazníka, ktorý bude mať záujem o túto ponuku, je potrebné, aby napísal písomne žiadosť o zrušenie zmluvy. Fotokópiu tejto výpovede je potrebné mailom doručiť na doleuvedenú mailovú adresu. Obratom dostanete predvyplnenú zmluvu s údajmi zákazníka. Súčasne vám bude doručený HDTV satelitný komplet. Ten je potrebné ísť k zákazníkovi nainštalovať, nechať ho podpísať spomínanú zmluvu a zinkasovať peniaze za prvý mesiac platenej služby. Za sprostredkovanie nového zákazníka máte nárok na odmenu 20,- EUR bez DPH za každého zákazníka, v prípade, že nových zákazníkov bude menej ako 20. Za inštaláciu zariadenia máte nárok na odmenu 20,- EUR bez DPH, to znamená spolu 40,- EUR bez DPH. Pokiaľ sa vám podarí získať viac ako dvadsať zákazníkov, máte nárok na odmenu 44,- EUR bez DPH za sprostredkovanie a 20,- bez DPH za inštaláciu, to znamená spolu 64,- EUR bez DPH za každého zákazníka. Vy, ako predajca v prípade, že sa rozhodnete do projektu zapojiť, budete podpisovať dve zmluvy – jednu so spoločnosťou Brightvox, ktorá celú akciu organizačne zastrešuje a druhú zmluvu so spoločnosťou M7.

Na zariadenie je poskytovaná záruka 2 roky, zákazník ktorý sa rozhodne odkúpiť zariadenie do osobného vlastníctva, môže si záruku predĺžiť o ďalší rok naviac za poplatok. Za servisné zásahy, ktoré budete v prípade potreby vykonávať máte nárok na odmenu 16,- EUR bez DPH, ale iba v prípade, že sa bude jednať o oprávnenú reklamáciu. Pokiaľ sa bude jednať o neoprávnenú reklamáciu, je povinný váš servisný zásah a výjazd zaplatiť zákazník. Zákazník sa podpisom zmluvy dostáva do zmluvného vzťahu so spoločnosťou M7, takže všetky záväzky za zákazníka preberá M7.
 
 
 
A to je oficialna akcia Skylinku/M7 (na ich  
06.02.2013 11:56 • ® zenofex
A to je oficialna akcia Skylinku/M7 (na ich stranke som nic nenasiel) alebo len podnikatelsky zamer jednej sukromnej firmy so sat. technikou? Aby to neskoncilo podobne ako projekt Digitalne Slovensko.
 
 
Celkový počet reakcí: 15 / zobrazují se: 1 ... 15

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist