Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 00:25:55 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Televizní stanice a jejich program
AXN spúšťa na Slovensku dve nové stanice  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
12.07.2013 18:47 • ® majsat007
Spoločnosť Sony Pictures Television Network spustí na slovenskom a českom trhu dva nové TV kanály pod názvami AXN Black a AXN White.

Novinky nahradia existujúce stanice AXN Sci-fi a AXN Crime, z ktorých preberú časť programu.

Cieľom rebrandingu bolo zrejme vytvoriť stanice s menej zväzujúcimi názvami a rozšíriť divácky záber.

AXN White by mal byť zameraný zrejme s dôrazom na ženské publikum. Ponúkať má výpravné seriály z USA a Európy, založené na “inšpiratívnych príbehoch a silných postavách”.

Program majú tvoriť seriály ako The Client List či Grand Hotel, alebo filmy ako Eat, pray Love. K novinkám majú patriť nekonečné seriály More than anything, Life Lines či Heartland.

AXN Black bude cieliť skôr na divákov – mužov. Seriály, filmy, ale aj dokumenty a scripted reality show majú byť zamerané na dobrodružstva a “akciu s neporaziteľným hrdinom v hlavnej úlohe”. K vlajkovým seriálom majú patriť Spartacus, No Limit či Justified.

Nové stanice preberú časť programu z končiacich kanálov Sci-fi a Crime a zároveň pridajú nové programy. Kanály budú na Slovensku a tiež v Česku, Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku a Poľsku štartovať októbri tohto roka v miestnej jazykovej mutácii. Pre slovenských divákov teda zrejme v češtine.

Sony tu okrem tematických staníc bude naďalej prevádzkovať aj hlavný kanál AXN, ktorý má podľa firmy v strednej Európe 18 miliónov predplatiteľov. Hlavnou cieľovou skupinou AXN sú diváci vo veku od 18 do 34 rokov.

Crime a Sci-fi uviedol Sony na česko-slovenskom trhu v roku 2007.

Novinky Black a White by mali byť dostupné u operátorov ako UPC, FreeSat a Slovak Telekom. Stanice značky AXN na Slovensku a v Česku prevádzkuje okolo osem desiatok operátorov.

medialne.sk

TBS.5925, PF180cm secondhand, Ku+C pasmo, 90E-50W
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 2   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
ja som to na uvodnej stranke nevidel kludne tento  
13.07.2013 12:43 • ® majsat007
ja som to na uvodnej stranke nevidel
kludne tento prispevok moze moderator zmazat ak je to duplicita :)
TBS.5925, PF180cm secondhand, Ku+C pasmo, 90E-50W
 
 
 
už po druhé odpoledne i zde :-)  
12.07.2013 22:37 • ® jan
 
 
Celkový počet reakcí: 2 / zobrazují se: 1 ... 2

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist