Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.04.2024 - 21:00:48 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Digi TV
Spojenie DIGI TV a terestrialnej digitalnej tv  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
01.08.2013 20:39 • ® mirecB
Zdravim, mam taky maly problem. Mam doma digi tv a dual prijimac. Na jednu telku fungujem v pohode cez Scart a na druhu telku po koaxe, lebo sa nachadza v inej izbe Chcel by som ale po tom istom koaxe napojit aj terestrialnu digitalnu televiziu (kedze na sat digi tv niesu vsetky programy co chcem) lenze ak to napojim cez klasicky TV zlucovac, tak mi zacne dost sumiet sat digi tv signal. Uz som to skusal napojit aj cez loop (slucku) priamo na dual prijimac, ale to iste, kvalita sa podstatne zhorsi, zasumi sa signal. Poprosim o nejaku radu. dik
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 5   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
A ešte niečo.Podľa toho,aké kanály sa prijimajú  
04.08.2013 20:18 • ® letas
A ešte niečo.Podľa toho,aké kanály sa prijimajú tam u Vás na terestiáli treba navoliť ten zlučovač a samozrejme aj preladiť modulátor na digi.Tie zlučovače majú zvyčajne jeden dva kanály okolo prijimaného kanála,u Teba je to výstup z digi oddelovací útlm.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
zlucovac  
04.08.2013 19:54 • ® mirecB
Dik za info, vyskusam a uvidim :good:
 
 
 
Ako som písal pozrieť na ktorom kanály je  
04.08.2013 17:28 • ® letas
Ako som písal pozrieť na ktorom kanály je modulátor z digy a dať tam taký zlučovač.Alebo preladiť ten modulátor na taký kanál,aký zlučovač máš.Je tam široká možnosť.Musí to byť,ale selektívne ladený zlučovač a nie nejaký pásmový zmätok.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
Zlucovac  
04.08.2013 12:16 • ® mirecB
Zlucovac som pouzil UHF pretoze vystup z dual boxu je v pasme UHF a privadzam don este terestrialny digi signal pasme UHF (z antenneho zosilnovaca). Set top box nemam, TV ma digi TV terestialny tuner.
 
 
 
Keby si použil zlučovač,aky je tam treba,tak by to  
04.08.2013 10:51 • ® letas
Keby si použil zlučovač,aky je tam treba,tak by to fungovalo bez problémov.Zisti si vystupné kanály oboch modulátorov a potom tam daj patričný zlučovač a basta.Ak ovšem máš aj na tom terestiáli settop box s modulátorom.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist