Spravodajstvo TV info Škola TV program Firmy Bazár Diskusia

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitná a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Streda • 24.04.2024 - 06:30:39 satCentrum nájdete aj na:      
včera nové Témy/Reakcie: 0/0           dnes nové Témy/Reakcie: 0/0 Nastav farbu


Upozornenie
Zvýrazňovanie nových príspevkov od poslednej návštevy je dostupné už len pre prihlásených používateľov
Pravidlá diskusie na serveri satCentrum

 

TOP témy



 

Téma z archívu

Skylink
Black Friday at Skylink  
Vytvorenie novej témy
search Vyhľadávanie

print Verzia pre tlač
14.09.2013 08:32 • ® zenofex
Tak sme prezili piatok 13.-teho. Niekto pokojne iny hekticky.
Taky Skylink dostava jednu ranu za druhou. Co sa v tomto roku deje u tohoto operatora by som nazval destrukciou zvnutra.
Vcera niekolko desiatok ludi (aspon co mam ja informacie) zostali bez zakladneho balika Digital, hoci by mal bezat, pretoze maju zaplatene platene baliky a platenie SERPO sa tym padom na nich nevztahuje.
Pozriem jednu kartu - balik Kombi predplateny do 3/2014 a zaroven tam svieti karta vypnuta z duvodu neuhrazeni servis. poplatku 6/2013. :bad:
Majitel karty volal na zakaznicku linku a tam mu tetuska povedala, ze nech zapne prijimac, ze mu urobi reautorizaciu karty. A aku ked system ma nastavene, ze ziadne zapisy na balik Digital nema posielat z dovodu nezaplateneho SERPA? Samozrejme sa nic nezmenilo a hrdy majitel karty pozera max. balik Kombi a zahranicne programy z Astra 1. A takto to zrejme zostane aj cely vikend. Tetuska by mala byt okamzite letuska a letiet z toho miesta prec, ked nevie citat co ma na obrazovke napisane a nevie zjednat napravu!
O dalsich veciach co Skylink pohnojil v poslednych mesiacoch pisat uz nebudem, je to vsetko na internete zachovane pre dalsie generacie a prip. zaujemcov o tuto sluzbu.
Pan Glisnik, nevychadza mi to inak, nez ze servisne firmicky a obchod. partneri vedu (vedome/nevedome) znacku Skylink do krachu. Ak nie ste sam jednym z hracov v tejto hre, tak potom sa pozvolne vytvara vhodna klima a dovody na Vase zosadenie z postu. Uz ich je pomerne dost a je len otazkou casu ked krasna Nicol zaklope na PC monitory ludom z najvyssieho vedenia M7 a povie: "...tak otvorte oci!". Vase miesto sa uz mozno neobsadi a Vasu agendu si priberie niekto iny. Aj tak sa daju setrit mzdove naklady v duchu racionalizacie.
<< nasledujúca (novšia) téma predchádzajúca (staršia) téma >>

¤   Počet reakcií k tejto diskusnej téme: 10   ¤
Reakcie (najnovšie sú hore): 1 / 1

 
No Digital  
19.09.2013 19:17 • ® Jano11
Dnes som zdokumentoval kartu No Digital.

Tie verejné odkazy, asi predsa len, za niečo stáli.

Telefón na HelpDesk dvíha pani S. 13hod 51minút
Sľubuje, že zariadi ,ale dnes už hneď vidí chýbajúci Digital.
Druhý telefonát 14hod 13minút
14. 23 karta nabieha v kontrolnom prijímači po minúte, od nábehu karty volá pani S, že je to OK .Ospravedlňuje sa, že nemohla skôr oznámiť nápravu.

Pred tým,to bolo takto
Telefón na HelpDesk o 9. hodine
Treba písať na kompatibilitu kariet
Píšeme
Odpovedá automat
Keďže to nie je stále v poriadku, píšem email p.R.B.
Trikrát odpovie, že vidí zaplatený SP
Upozorňujem ,nesvieti tam Digital
Posledný email odo mňa pre R.B. ako "Hádanka"
Bez odpovede
Karta, aj kontrola na webe o 18.hod, neopravené
Pri kontrole o 21 hod na webe, OK
Karta v prijímači, OK .
Žiadna odpoveď,že to bolo vyriešené .
Názory,aj kritické na Satelitnú televíziu Skylink ,nie sú myslené ako útok na službu Skylink. Je to snaha predajcu o spätnú väzbu. Nakoľko emailová a telefonická komunikácia je často neúčinná.
 
 
 
..jo, ale az zajtra.. mam tam specialitku v podobe  
18.09.2013 23:48 • ® Vlado Fogo
..jo, ale az zajtra.. mam tam specialitku v podobe este aktivnej karty 0666 ku ktorej vsak poslali este zaciatkom leta zadara vymenu s dovetkom ze do konca augusta ju musim vymenit aby som mal 2 mesacny mini balik... doteraz nejak nebol cas .. uvidim za aky cas sa chyti v licencovanom prijimaci samozrejme bez refreshu
Nikdy sa nehádaj z blbcom, pretože sa veľmi ľahko môže stať, že si Vás ľudia pomýlia ..
 
 
 
s tym serpo som narazal na moj prvy prispevok -  
18.09.2013 22:09 • ® zenofex
s tym serpo som narazal na moj prvy prispevok - islo o kartu Vymena (ICE), ktora bola aktivovana pred vyse 2 rokmi, a az doteraz slapala bez problemov, odvtedy je na nej stale nejaky plateny balik (takze ziadna platba serpo na nej neprebehla, jednak dva roky oslobodena plus platene baliky).
Ak mozes urob este par testov so zapismi, chcel by som si overit co tvrdis o presnosti instrukcii co sa tyka casu.
 
 
 
@zenofex  
18.09.2013 21:29 • ® Vlado Fogo
nie, tie zapisy chodia presne, zamerne som uviedol aj chybove, pretoze irdeto ma tu vlastnost ze ma timestap coz znaci ze prvy krat ti ta ista instr hodi 90 00 accepted a 2x kej ju posles je to 94 04 rejected .. tak isto nie je vhodne pocas updatovania vyberat a opatovne pichat kartu do boxu - instrukcie idu v urcitej sekvencii za sebou, takze ked to prerusis musis cakat na dalsi cyklus - vid error instr.
neviem ci moze nastat taka situacia ze mas platene a nemas serpo - zrejme ano a prave vtedy ked mas jednosrocnu kartu cslink a vyuzijes providerom ponuknutu vymenu s akciou na rok za 39,90 € a kratko na to ti vyprsi rocna doba na balik digital - pretoze pri jednorocke sa obdobie predplatenia pri akcii neposuva podobne ako sa napriklad neprenasa akciove serpo z cslink irdeto - na co som bol mimochodom vytoceny aj ja a pani na call centre si to prislusne aj zlizla..
karta cslink neobmedzena brana minuly rok v nay s amikom ( slavny to komplet od sirotu ...) serpo tam bolo do nejakeho marca 2014 a pani samozrejme prebrala zasielku s vymenou a 2 mesiacmi mini a co cert nechcel aj to preregistrovala cez nejakeho podavača a ku mne prisla plakat lebo som jej kedysi davno preladoval sat ... serpo sa samoyrejme neprenieslo, siel len balik mini a ak chcela digital musela samozrejme cvaknut 14,40 € ..
Nikdy sa nehádaj z blbcom, pretože sa veľmi ľahko môže stať, že si Vás ľudia pomýlia ..
 
 
 
ok vlado dobry test, ale tie zapisy chodia  
18.09.2013 21:08 • ® zenofex
ok vlado dobry test, ale tie zapisy chodia hala-bala niekedy, to mi ver (ked urobis tak 50 testov a aj cez vikend tak to bude mat vypovednu hodnotu :) ). A co sa tyka oscamu a mgcamd tak si neuviedol presnu ciselnu verziu, pretoze rozne verzie (o nastaveni nehovoriac) = rozne chovanie na rozne karty.
Ak by si mal znameho u technikov v Skylinku, tak ho popros nech ti v sprave u karty s nejakym platenym balikom nastavi, ze nemas zaplateny serpo a mozes cakat a cakat na zapisy balika digital. Pridu ti mazacie a slus.
 
 
 
oki, po precisteni s5 k teme.. konkretne zapisy..  
18.09.2013 16:54 • ® Vlado Fogo
oki, po precisteni s5 k teme.. konkretne zapisy..
na stole mam Dreambox500 a v nom kartu ICE ktora bola 2 mesiace nepozerana - cize box bol odstaveny. konfiguracia ako cardserver je oscam a mgcamd ... cize dalo by sa povedat ze ne-skylink ready box s uni citackou na baze icecrypt (dream ma icecryzpt, ariva, orton, amiko maju conax)a test zamerany na cas za ktory v tejto konfiguracii nabehne karta bez refreshu cez web rozhranie .. a vysledok 18 min 42 sekund a na WAU je obraz. (755 emm G bad writted, 18 EMM-S bad writted, coz je normal, pretoze za 2 mesiace sa minimalne 1x zmenil OP key, zo spravnych zapisanych na to obcobie to vyzera takto = 0 / 233 / 5 / 0) v poradi UK/G/S/U )
- test 2 - zaplatenie multi balicka - programy aktivne do minuty - tiez bez refreshu ..
kto teda dnes bude tvrdit ze sa mu programy alebo karta aktivuje pol dna mal byten sh*t co nazyva receiver urychlene ekologicky zlikvidovat

az bude vecer cas vyskusam nejaky licencovany box s irdeto m7 nebeziacov v boxe od minuleho piatku
Nikdy sa nehádaj z blbcom, pretože sa veľmi ľahko môže stať, že si Vás ľudia pomýlia ..
 
 
 
Oznam o odstránení diskusných príspevkov  
18.09.2013 10:09 • admin
Téma obsahovala množstvo príspevkov, ktoré boli pre slovné útoky medzi užívateľmi z tejto témy odstránené:
satCentrum | OT: Satelitná scéna

Prosíme o naplnenie priania zakladateľa tejto témy, aby diskusia pokračovala v zmysle technických problémov Skylinku bez zbytočných invektív. Ďakujeme!
 
 
 
Vlado Fogo  
14.09.2013 22:18 • ® par32
Ja niesom predajca ,ale satelitov som spustil dosť a problemy sa opakuju iba u txh ktore nesu značku skylink ready... :warning: Ja tiež dufam že slovaci dostanu rozum a ten podvod so značkou skylink skonči :bad:
 
 
 
@vlado  
14.09.2013 20:45 • ® zenofex
chlape, dokazes pochopit precitany text, alebo citas len kazde stvrte slovo v kazdej tretej vete? Ak to robis takto, tak je jasne, ze nechapes zmysel precitaneho a zacnes svoju odrhovacku o Luteranovi a spol. a cerepoch. :)
Napisal som len svoj poznatok o kartach, na ktorych boli aktivne platene baliky, ale boli vypnute zakladne programy balika Digital, okrem STV1+2 a CT1+2, co bolo v sprave tych kariet aj uvedene (z dovodu nezaplatenia SP). Dokazes pripustit, ze v Skylink databaze bola chyba? A ty tu zacnes pisat o sunkach a cerepoch. Ved ked ti nechodia urcite opravnenia na karty, tak je jedno co ich mas strcene vo vrecku, v cerepoch alebo Smartoch, Skylink ready prijimacoch a moduloch, nie?
Ked niekomu vypnu elektrinu (je jedno z akeho dovodu) ty budes tvrdit, ze je to preto lebo maju hlinikove kable, keby mali medene tak sa im to nestane :)
Dnes okolo obeda boli nekorektne udaje v databaze opravene a vsetko zrazu bezi ako predtym, cerep-necerep :)
Myslis Vlado, ze ak by to ten zakaznik napisal dnes rano na zakaznicky mail, ze by sa s tym niekto cez vikend zaoberal? Nepovazujem ta za naivneho. ;)
 
 
 
luteranko alebo jeho nejaky prisluhovac... placete  
14.09.2013 15:33 • ® Vlado Fogo
luteranko alebo jeho nejaky prisluhovac... placete na nespravnom hrobe ..
placte glisnikovi do mailu, alebo na ten P.O.Box .. neustalym spamovanim for upozornujete len na seba ake cerepy ste to napredavali.
predajcov skylinku je viac ako 100 a plakat vidim len dvoch - to mi vysvetlite ako je to mozne, hmm ?
Nikdy sa nehádaj z blbcom, pretože sa veľmi ľahko môže stať, že si Vás ľudia pomýlia ..
 
 
Celkový počet reakcii: 10 / vypisujú sa: 1 ... 10

|<«1»>|



¤ Napíšte nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránok ¤ Cookies nastavenia ¤
Všetky práva vyhradené! - COM, Banská Bystrica & VHR, Kvasice - All rights reserved! TOPlist