Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.04.2024 - 03:25:30 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Návrhy na zlepšenie úrovne tejto diskusie  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
29.09.2013 10:33 • ® mediabook
Chcel som niečo podnetné napísať, ale stále mi ako najlepší nápad vychádza posielať ľudí na oddych.

No jedným návrhom prispejem - Zadávateľ témy by mohol sám rozhodovať o tom, ktoré príspevky nemajú čo hľadať v jeho téme a sám by tak prispel k udržiavaniu poriadku.

Mediálne informácie trochu inak. FB / Twitter @mediabookSK verejne dostupný, vygooglite si :)
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 15   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
ahoj ,takto má být  
19.01.2014 14:04 • ® petr100
ahoj ,takto má být
 
 
 
@emge  
01.10.2013 14:10 • ® mediabook
ano, cas ukaze, zatial je klud
len aby zase nebol az uplne velky :)
Mediálne informácie trochu inak. FB / Twitter @mediabookSK verejne dostupný, vygooglite si :)
 
 
 
@ mediabook  
30.09.2013 16:43 • ® emge
Máš pravdu, téma sa úplne odklonila. Ale zaregistroval som v inej diskusii, že nejaké nevhodné príspevky už boli zmazané (vrátane mojej reakcie), takže téma, ktorú si založil, asi splnila svoj účel. Čas ukáže.
 
 
 
emge  
29.09.2013 21:11 • ® mediabook
Mne sa stále zdá byť dobrý nápad, aby si tému riadil sám zadávateľ. Ale pripúšťam, že by nemal právo vyslovene mazať príspevky, iba ich akosi poznačiť ako nesúvisiace. V tomto momente sa k mojmu zámeru vonkoncom nediskutuje :-/
Mediálne informácie trochu inak. FB / Twitter @mediabookSK verejne dostupný, vygooglite si :)
 
 
 
p.s.a okrem toho asi aj tebe uniklo, ze tu sa  
29.09.2013 20:58 • ® Gejza 2
p.s.a okrem toho asi aj tebe uniklo, ze tu sa bavime o oficialnom prijme a jeho problemoch...lebo ani v jednom prispevku, si to nespomenul.And now really the end. :)
 
 
 
Vladko, že ty to práve hovoriš . A aj to  
29.09.2013 20:54 • ® Gejza 2
Vladko, že ty to práve hovoriš :D . A aj to chvastunstvo je presne šite na teba.Okrem ineho ja nepodporujem nič a nikoho. :good: It's time to end it with you.
 
 
 
@Gejza 2  
29.09.2013 20:16 • ® Vlado Fogo
neviem, zrejme ti uniklo, ze tu sa bavime o oficialnom prijme a jeho problemoch .. a tu tvoje chvastunstvo nema co robit, pretoze len uboziak je odkazany podporovat ruske payservery. normalne je platit providerovi
Nikdy sa nehádaj z blbcom, pretože sa veľmi ľahko môže stať, že si Vás ľudia pomýlia ..
 
 
 
Vladko o čom to točiš? Ked bol surflock zapnutý 3  
29.09.2013 19:23 • ® Gejza 2
Vladko o čom to točiš? Ked bol surflock zapnutý 3 zdielačky z 10-tich išli.Že ty to nevieš, je len tvoj problem. A dokonca na východ od nas jedna zdielačka pomáhala druhej. Treba vladko na tej tvojej ošúchanej stoličke sa pozrieť aj doľava, nielen doprava. Ked sa otočiš, možno aj mňa uvidiš!!! :)
 
 
 
chyba tu oneeee a jeho foncorda  
29.09.2013 19:18 • ® JohnCena
chyba tu oneeee a jeho foncorda :D :D
Azbox Premium HD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 Hd Pvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE
 
 
 
@emge  
29.09.2013 19:04 • ® Vlado Fogo
k akej teme som sa to mal vyjadrit ? ze Gejza2 = dempsey .. a co k tomu potrebujes este vediet ..

@Gejzo
momentalne neni surflock zapnuty, takze v podstate mas pravdu .. zdielacky idu ...
Nikdy sa nehádaj z blbcom, pretože sa veľmi ľahko môže stať, že si Vás ľudia pomýlia ..
 
 
 
@ Vlado Fogo  
29.09.2013 18:17 • ® emge
Odpoveď typická pre Teba. K téme si sa nevyjadril, prišiel si len s osočovaním a odbočil si od témy. :bad:

Gejza 2 má úplnú pravdu.
 
 
 
Ja nie som plačko ani somrák... a o surflock nemaš  
29.09.2013 18:11 • ® Gejza 2
Ja nie som plačko ani somrák... a o surflock nemaš ani páru a zdielačky skončili? To si kde čítal ? V katolickych novinách ? Neboj, nič neskončilo.No nič necham ta v tom. :o
 
 
 
@Gejza 2  
29.09.2013 18:04 • ® Vlado Fogo
no ale potom tu ostanu len plackovia a som*aci podobny tebe, ktori si myslia ze surflock na 2 sidy je rieseny tak, ze ked ma kartu next je ze na hlavnej karte mu pojde len jeden program a na druhej zase druhy..
zlate casy zdielaciek a vsetkeho zadarminko skoncili v 1990 pri strngacke na namestiach .. odvtedy je tu trhova ekonomika - neutrhnes nemas .. :D
Nikdy sa nehádaj z blbcom, pretože sa veľmi ľahko môže stať, že si Vás ľudia pomýlia ..
 
 
 
Ked tu budu takí "borci" ako bohus31 alias grof,  
29.09.2013 17:19 • ® Gejza 2
Ked tu budu takí "borci" ako bohus31 alias grof, či Vlado Fogo uroveň bude taká aká je. Môže dotyčný Fogo byť odborník aký chce, ked ma vychovanie aké má.Naštastie na konkurenčnom fore už bohuš 31 dostal ban, treba dať aj Fogovi tu a bude pokoj!!! Ked nepomôže prevencia, nastupuje represia. :good:
 
 
 
Tým by vznikla akási forma cenzúry a zadávateľ  
29.09.2013 14:15 • ® emge
Tým by vznikla akási forma cenzúry a zadávateľ témy by mohol s diskusiou manipulovať.
Fórum má svoje pravidlá a moderátori by mali príspevky, ktoré ich porušujú, vymazať. Zamknutie diskusie nie je riešením, práve naopak, hulváti, ktorí porušujú pravidlá, tým "vyhrávajú".
Napríklad v diskusii - Odpoveď predajcu TV a SAT Slovenskej obchodnej inšpekcii ohľadom Skylinku
Takýto príspevok:
Vlado Fogo - "ja neviem sova co to sem furt rves.. Dvaja trulovia co predavali nelicencovane boxy placu a chcu do svojej zabomysej vojny zatiahnut predajcov z celeho slovenska..."
mal byť moderátormi nekompromisne zmazaný. Osobné invektívy by sa zásadne nemali tolerovať. Ak mal Vlado Fogo k obsahu témy nesúhlasné stanovisko, mohol ho vyjadriť aj slušnou formou. Ak niekto nedokáže inteligentne a slušne komunikovať, nemá čo na fóre hľadať. Hulvátske príspevky potom vedú aj k podobným reakciám.
Často sa stane, že diskusia sa odkloní od pôvodnej témy. Veď "všetko so všetkým" súvisí a často sa jeden problém nedá riešiť bez riešenia iného problému. Na inom fóre som sa viackrát stretol s tým, že moderátor pôvodnú tému rozdelil a založil novú tému, do ktorej presunul príspevky, ktoré s pôvodnou témou nesúviseli. Tým samozrejme nemyslím nejaké slovné "prestrelky" a osočovanie.
 
 
Celkový počet reakcí: 15 / zobrazují se: 1 ... 15

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist