Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 11.12.2023 - 06:56:25 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata 

Téma z archivu

Radio stanice a jejich program
Rádio Rock výrazne rozšíri pokrytie v FM pásme  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
19.10.2013 00:17 • ® mediabook
Na úvod sa patrí priznať farbu, túto informáciu nemám potvrdenú zo žiadného dôveryhodného zdroja. Ale istá nádej neomylnosti tu je, že Rádio Rock obsadí 10 frekvencií po rádiu Hit FM. V lete sa totiž na FB stránke Rádia Rock objavila informácia, že od septembra je naplánované výrazné rozšírenie pokrytia. Máme október a rádio vysiela len z pôvodných dvoch vysielačov v Banskej Bystrici a v Topoľčanoch.

Z naplánovaného jesenného prideľovania frekvencií sú už známe frekvencie a spoločnosti, ktoré si ich dali skoordinovať. Spoločnosť RADIO ROCK, s.r.o. tam ale nenájdeme.

Na budúci týždeň má RVR na pláne o.i. odobriť zmenu v majetkových pomeroch v spoločnosti Spinoza s.r.o., ktorá je držiteľom licencie R/106 na rozhlasové vysielanie stanice Rádio Hit FM. V obchodnom registri je od septembra evidovaný nový spoločník spoločnosť Sun Import s.r.o. so sídlom v Nitre, v ktorej je konateľom Milan Homola. Ten M. Homola, ktorý je konateľom v spoločnosti Radio One s.r.o., ktorá je držiteľom licencie na stanicu Rádio One. Uvedená rozhlasová stanica, má obdobné pokrytie než Rádio Hit FM, čiže je málo pravdepodobné, že si chce cez sieť 10 frekvencii Rádia Hit FM rozšíriť svoje pokrytie.

Ale je tu spomenuté Rádio Rock, to už dnes tiež sídli (predtým BB) na rovnakej adrese ako Rádio One a mali by za ním stáť rovnaký majitelia. Údajne už prebieha aj nábor ľudí do vysielania. Už len aby im RVR odobrila prevádzkovať prevzaté vysielanie. Ďalšou cestou je, že si transformujú Hit FM na akúsi novú Rádio Rock stanicu a tú pôvodnú odstavia.

Komentár na záver:
Rozhlasové stanice orientované hlavne na rockový žáner veľmi rýchlo spočítame - v Bratislave sú tri (Rádio Aligátor, Rocková republika a Superádio), Rádio Rock v Banskej Bystrici a Topoľčanoch, no a v Martine nedávno obnovená pop-rocková Rádio Rebeca. Nepočítajúc z minulosti Rádio Rock FM, stanica orientovaná na rock konečne prekročí lokálny charakter dostupnosti v FM pásme.

Mediálne informácie trochu inak. FB / Twitter @mediabookSK verejne dostupný, vygooglite si :)
Pro zobrazení příloh se musíte přihlásit
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 1   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
objavila sa tu moja otázka  
19.10.2013 07:45 • ® Janko120
:) objavila sa tu moja otázka
 
 
Celkový počet reakcí: 1 / zobrazují se: 1 ... 1

|<«1»>|¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist