Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 23.04.2024 - 17:09:34 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Radio stanice a jejich program
Radio SPORT  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
06.11.2013 07:50 • ® JohnCena
dnes rano idem z prace len tak ladim a uz to tu mame ;)
VYSIELAME V POPRADE, B.BYSTRICI A ZVOLENE! A je to tu, Rádio Šport konečne po mesiacoch čakania na túto chvíľu rozšírilo svoje pokrytie! Odteraz nás už nepočujú iba poslucháči v Košiciach, Prešove a Žiline, počet miest sa nám totiž podarilo hneď zdvojnásobiť. Pozdravujeme preto všetkých Popradčanov, Banskobystričanov a Zvolenčanov, sme pri vás a s nami aj tá najlepšia kombinácia hudby a športu!

Vysielač v Poprade (naladíte nás na frekvencii 93.2 MHz) je umiestnený na budove ONYX business centra na Námestí sv. Egídia, no a stredoslovenský (BB a ZV na 98.7 MHz) v Horných Pršanoch v nadmorskej výške 757 metrov. Veríme, že signál bude silný všade, kde sa rozhodnete naladiť Rádio Šport a vychutnať si tak živé vstupy z futbalových a hokejových štadiónov počas zápasov Corgoň ligy a Tipsport extraligy, ale aj množstvo zaujímavých rozhovorov, publicistiky a športových pikošiek.

Azbox Premium HD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 Hd Pvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 5   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
O5 pre mediabook  
10.11.2013 04:16 • ® PeterHumax
Proste som sem dal len tú linku z diskusie a včera skoro ráno som si všimol, že je to zmazané. Tú linku som ja scenzúroval, lebo som si myslel, že linka na ňu je tu zakázaná..keďže mi zmizol ten príspevok.
 
 
 
PeterHumax  
09.11.2013 16:08 • ® mediabook
A nenapísal si dačo nevhodné do sprievodného textu k tej linke? Mne sa parabola.cz nevyhviezdičkuje, to si napísal ty tak, alebo ti to bolo upravené?
Mediálne informácie trochu inak. FB / Twitter @mediabookSK verejne dostupný, vygooglite si :)
 
 
 
@mediabook  
09.11.2013 05:38 • ® PeterHumax
Minule som sem dal jeden odkaz na satelitné fórum s názvom rovnakej témy ako je táto a bolo to zmazané. Bolo tam cirka 20 komentárov, čiže linky na diskusiu z p******a.cz nie sú tu povolené ? :(
 
 
 
alebo plugin WebradioFS  
07.11.2013 08:19 • ® JohnCena
alebo plugin WebradioFS :good: :good:
Azbox Premium HD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 Hd Pvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE
 
 
 
cez internet  
06.11.2013 13:22 • ® mediabook
Pre nás, čo sme mimo pokrytia, je tu stále internetové vysielanie:
http://www.radiosport.sk
Mediálne informácie trochu inak. FB / Twitter @mediabookSK verejne dostupný, vygooglite si :)
 
 
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist