Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 29.03.2024 - 09:03:34 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
VLC media player  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
19.11.2013 15:49 • ® satman 007
Zdravím, jsou programy přes Vlc Player placené, konkrétně mám namysli ruské. Mám akorát strach, aby mi náhodou nepřišel nějaký ten doplatek od sprostředkovatele internetu.

Skylink nej. Vantage 6000, Humax 5100S. Amiko Alien oscam Ymod. Balíček Kombi + HBO MaxPack.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Dlouho ty ruské programy teda nešli. Off.  
23.11.2013 10:23 • ® satman 007
Dlouho ty ruské programy teda nešli. Off.
Skylink nej. Vantage 6000, Humax 5100S. Amiko Alien oscam Ymod. Balíček Kombi + HBO MaxPack.
 
 
 
internet tv je plný Tv z rusie vo forme nejakých  
19.11.2013 20:50 • hujer23
internet tv je plný Tv z rusie vo forme nejakých plugin a aplikácii ,toho čo sa bojíš sa báť nemusíš samozrejme ak si niekde nedal aj svoje rodné číslo. :D :eek:
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
Ano @lubos, svím způsobem je to k smíchu, ale  
19.11.2013 18:29 • ® satman 007
Ano @lubos, svím způsobem je to k smíchu, ale dnešní doba je kurv-. Nevěřím nikomu a ničemu. Nevím jak tahle služba funguje tak se raději zeptám. ;) .
Skylink nej. Vantage 6000, Humax 5100S. Amiko Alien oscam Ymod. Balíček Kombi + HBO MaxPack.
 
 
 
Vážně ty si asi z nás děláš pr..l né???To tu ještě  
19.11.2013 16:54 • ® lubos
Vážně ty si asi z nás děláš pr..l né???To tu ještě nebylo. :D Dobrý foor pro tento den. Přidá někdo další? Na středu??
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist