Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.04.2024 - 20:57:26 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Skylink
RTVS HD od 1.5.2014  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
03.03.2014 15:09 • ® marecek007
RTVS HD od 1.5.2014 hm no to sa dalo čakať sa vyhovárajú na verejné obstarávanie .... česi sú vo všetkom rýchlejší a lepší teraz to je vidieť stále sme sa vyhovárali na čechov ked sme boli v jednom štáte ale teraz to je všetko vidieť ......
Škoda CT je naozaj verejno právna televízia a má 5 programov a stv len dva aj to dvojka vysiela monoskop ako za komunistov hanba !!!
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>
Zkrácená adresa na tuto stránku: http://goo.gl/iZGSbP
¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 8   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
co stale frflete... ja som so smerovanim rtvs  
14.04.2014 10:56 • mdrak
co stale frflete... ja som so smerovanim rtvs spokojny...docela casto pozeram rtvs co som pred par rokmi ani nevedel ze rtvs-stv existuje. Na druhej strane CT jednotka ide dole vodou...Sa normalne bojim pustit CT1 aby nahodou na mna nevyskocila janzurka, mensik atd...tolko repriz zabavnych estrad z dob minulych hadam nema ani reklama na mobilneho operatora...ct dvojku drzia len dokumenty-dakujem neprosim mam ine alternativy...
 
 
 
neviem ci pouzivaju stare kamery, len mam info ze  
27.03.2014 18:36 • ® mjamriska
neviem ci pouzivaju stare kamery, len mam info ze kupovali nove HD kamery znacky tusim Ikegami, stv tusim ani stare hd kamery nemala
 
 
 
Kvalita obrazu stv je nedostatocna pretoze  
27.03.2014 13:17 • jarmil
Kvalita obrazu stv je nedostatocna pretoze pouzivaju stare kamery HD obraz je na urovni SD ale logo stv HD ide ostro . Toto logo za ridtelovania p.Zemkovej stalo niekolko milionov :1,:2 . Slovasport 1.2.3.kvalita orazu to iste miesto travy zelena machula .Wau zase kockuje pri pohybe ,ct je ok.
 
 
 
podla mna  
04.03.2014 09:04 • ® major13
je STV1 HD, jedna z najlepsich cesko - slovenskych tv stanic. obsah aj tech. kvalita vysielania je dobra. len dufam ze STV HD nebude cez sat. zmrsene nizkym bitrate...
 
 
 
Ceska televize  
04.03.2014 00:23 • ® dúfuz
Klasika, slovakom sa zda, ake ma CT uzasne stanice. Pritom samotnym obyvatelom CR sa ani moc nepozdavaju :D

Kvantita nie je vsetko, v tejto rozkradnutej krajine mozeme byt vobec radi, ze mame stale nizke vypalne za koncesie.
 
 
 
co stale frflete... ja som so smerovanim rtvs  
03.03.2014 21:54 • ® mdrak
co stale frflete... ja som so smerovanim rtvs spokojny...docela casto pozeram rtvs co som pred par rokmi ani nevedel ze rtvs-stv existuje. Na druhej strane CT jednotka ide dole vodou...Sa normalne bojim pustit CT1 aby nahodou na mna nevyskocila janzurka, mensik atd...tolko repriz zabavnych estrad z dob minulych hadam nema ani reklama na mobilneho operatora...ct dvojku drzia len dokumenty-dakujem neprosim mam ine alternativy...
 
 
 
® marecek007 Aby si sa z těch Čechú náhodú  
03.03.2014 21:53 • ® CS.
® marecek007

Aby si sa z těch Čechú náhodú nepotento a co Moraváci a Slezané ty jeden Maďare.
 
 
 
treba platit predstavenstvo atd...  
03.03.2014 16:20 • ® JohnCena
treba platit predstavenstvo atd...
Azbox Premium HD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 Hd Pvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE
 
 
Celkový počet reakcí: 8 / zobrazují se: 1 ... 8

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist