Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.04.2024 - 08:16:32 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Skylink
SKYLINK a vaše názory  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
07.05.2014 10:52 • ® Zelenak
http://ekonomika.sme.sk/c/7192646/slovensko-moze-trestat-skylink-na-zaciatok-pokutou-15-miliona.html

http://ekonomika.sme.sk/c/7192686/skylink-zvysil-servisny-poplatok-pri-platbe-na-dva-roky.html
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>
Zkrácená adresa na tuto stránku: http://goo.gl/VdBQxm
¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 13   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Skylink  
27.05.2014 07:16 • ® standa1063
Skylink (972)

08.05.2014 09:20 • ® buco4959

ano máš pravdu , plno lidí si nechává znovu opravovat a montovat DVB-T , AŽ JIM DODOU VÝHODY a balíčky U SKYLINKU KONČÍ
 
 
 
Zelenak, Zelenak  
13.05.2014 09:56 • serial z prostredia sat tv
Paci sa mi tvoja angazovanost v SZM si musel byt velmi oblubeny. Na parabole som utrzil citron. Na satelitnej stranke to Vlado tiez rychlo zmazal. No a o BZF si nerob iluzie ze som to tam nepastol tiez :)

Cistic LUFTO cisti rychlo az sa tam nic rozumne nedocitate!
 
 
 
dezider, dezider ...  
09.05.2014 19:31 • ® Zelenak
neklam, dal si to len na tento server, a ja som Ti to umiestnil na BZF, stále to tam je ... urob "stojku" aby sa Ti to v tej hlavičke trošku presypalo :D

a nevytešuj sa predčasne, zatiaľ som to poslal iba Rasťovi do SKYLINKu :good:
 
 
 
pán ku.ba  
09.05.2014 19:25 • ® Zelenak
ja som mal na mysli tento článok :

http://ekonomika.sme.sk/c/7192646/slovensko-moze-trestat-skylink-na-zaciatok-pokutou-15-miliona.html

a nie ten o SERPO

takže som si nevymýšľal, iba som zabudol špecifikovať, ospravedlňujem sa.
 
 
 
pekny start  
09.05.2014 18:19 • serial z prostredia sat tv
Studnica nápadov a dielov na pokračovanie priamo závisí od "výkonnosti" jej vzorov z ktorých čerpá. Na dnes som si v práci nenaplánoval žiadnu robotu a už vôbec nie výjazd do terénu, takže som mal priestor pripraviť ďalších 5 dielov, ktoré budú postupne zverejňované. Je sa na čo tešiť!

Asi najviac mi v tejto chvíli imponuje osobná zaangažovanosť p. Zeleňáka, ktorý seriál propaguje kde len môže. Ak je pravda, že info o ňom rozposlal aj všetkým predajcom sat tv techniky, tak lepší štart som si ani sám nedokázal zabezpečiť!

Keďže propagovanie adresy na všetkých weboch kam som ju dnes umiestnil zmazali, skúsme to inak. Kontaktuje pána Zeleňáka, určite vám ju ochotne prezradí.

čus, bus a autobus
 
 
 
Chce to nevymýšlet si! článek je a v diskusi 161  
09.05.2014 17:31 • ® ku.ba
Chce to nevymýšlet si! článek je a v diskusi 161 příspěvků
cz/clanky/5272/skylink-zvysuje-servisni-poplatek-s-platbou-na-24-mesicu/
 
 
 
Skylink dobré vie, že stála má navrch a preto  
09.05.2014 14:15 • ® letas
Skylink dobré vie, že stála má navrch a preto zvyšuje poplatky.To sa Vám tam okolo Prahy dobré vypráva,keď tam máte toho z terestiálu neúrekom.Ale na väčšine územia Slovenska je tých programov len okolo desať, a aj to nie všade.A každý iný satelitný operátor je stále niekoľkokrát drahší,tak kam by zákaznici odchádzali?Ešte do väčšej nevýhody?Tu zatiaľ žiadné veľké odchádzanie od Skylinku nehrozí,ba ani nepoznám v okolí,že by niekto pre platenie Serpo od Skylinku odišiel.Určite pribúda viac,ako odchádza.Každý,kto vychodil aspoň pár tried ľudovej, si to vie zrátať.A to stále hra do karát Skylinku.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
akjots  
09.05.2014 08:50 • ® Zelenak
aby si mal aspoň nejaké príspevky deziderko, tak som Ti jeden k Tvojmu druhému dielu napísal, ukoj sa , reagoval som .. a šup , šup písať ďalšie diely , aspoň budeš zavretý pri PC a nebudeš otravovať vonku slušných ľudí ...

pevne verím, že admin tohoto fóra sa o Tvoje "exkluzívne " príspevky postará a uloží ich v archíve :D
 
 
 
p.Zelenák  
09.05.2014 08:07 • ® buco4959
To máte pravdu na tej parabole cz bol ten článok
ale krátko.
Sk115
 
 
 
prvy serial z prostredia SAT TV  
08.05.2014 21:54 • akjots
priatelia, nepriatelia moji
s radostou vam oznamujem, ze blog o prvom serialy z prostredia SAT TV uz bezi, prve dva diely zverejnene, dalsie budu pravidelne pribudat

http://.........mozello.ru
 
 
 
pán Buco  
08.05.2014 20:09 • ® Zelenak
zdieľam Váš názor, radšej do prírody ako sedieť pred TVP ...

tie linky som sem dal práve kvôli tomu, že server satcentrum si to akosi nevšimol no a na parabola.cz síce bol článok ale bolo ho vidno jeden deň, bol bez možnosti pridať názor ...
 
 
 
Konečně to tady někdo dal....se skylinkem skončilo  
08.05.2014 15:09 • ® fanynsat
Konečně to tady někdo dal....se skylinkem skončilo více lidí včetne mne.Např. v Praze je cca 40 kanálu pozemně/jedná se o kanály 37,41,42,46,47,53,57,59/ a 8 multiplexů + 2 zkušební provoz/50,51/. Uvidíme kolik jich u nich zůstane a,že se to na některých serverech neobjevila tahleta zpráva je problém jejich majitelů.Aspoň víme na co slouží šerpo..
 
 
 
Skylink  
08.05.2014 09:20 • ® buco4959
Ja som skončil so skylinkom.Všetko som predal a prešiel k DVB-T kúpil som Golden Media 3HD-T2 a to stačí pre nás, vy..r... sa im aby som platil servisný nenažrancom ,stále iba zvyšujú.Televízia nie je všetko,užitočnejšia je nejaká prechadzka ako čumieť do telky. :D
Sk115
 
 
Celkový počet reakcí: 13 / zobrazují se: 1 ... 13

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist