Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.04.2024 - 07:45:09 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
Výpadok signálu  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
14.09.2014 20:16 • ® jubi
vie mi niekto poradiť, ako odstrániť výpadky signálu.
Mám napojené dva prijímače Amiko na jeden satelit cez rozbočovač. Satelit je na motore Diseqc. kvalita signálu je 90/78. karta Free sat na oboch prijímačoch.
stáva sa mi, že na jednom prijímači vypadne signál na určitú dobu. Následne samovolne bez zásahu naskočí naspäť. Doba obnovenia signálu je rôzna. Výpadky signálu sú len na jenom prijímači. Na druhom je signál bez prerušenia.
čo by mohlo byť príčinou??
ďakujem za radu
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>
Zkrácená adresa na tuto stránku: http://goo.gl/2tAWvB
¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 9   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
nemaš zač a ide Ti to?  
15.09.2014 18:52 • ® w.o.l.f.
nemaš zač a ide Ti to?
 
 
 
motorček  
15.09.2014 16:03 • ® dohan
Srdečná vďaka.
 
 
 
samozřejmě, že v nemu nastavení lnb nebo nastavení  
15.09.2014 13:52 • ® w.o.l.f.
samozřejmě, že v nemu nastavení lnb nebo nastavení tuneru, vyhledání signálu nebo nevím jak jinak-všude je to značené jinak si musíš zadat nastavení pozicioneru a potom buď zadáš usuals nebo diseqc 1.2, s tím usual je to jednodušší. Nevím co má nebo nemá amiko
 
 
 
motorček  
15.09.2014 13:00 • ® dohan
Ďakujem. Tak že v menu netreba nič nastavovať? Či som niečo neprehliadol. Ešte raz ďakujem.
 
 
 
-motor asi "vytuhl"-tzv udělej jeho reset, zkus i  
15.09.2014 12:38 • ® w.o.l.f.
-motor asi "vytuhl"-tzv udělej jeho reset, zkus i restart přijímače a další postup viz:
¨http://www.digitalne.ellano.sk/magazin/rady-a-tipy/digitalna-kola/item/nastavenie-motorickeho-ovladania-paraboly?category_id=11
 
 
 
szgnál  
15.09.2014 11:33 • ® dohan
Švagor mal ten istý problém. Raz mu nešli české, raz naše a vymenil konvektor a všetko bolo dobre. Ja som kúpil tiež amiko a neviem spojazdniť motorček, aby sa automatický otočil, ak prepínam medzi satelitmi. Kurzorom mi to ide a automatický nie. Poradil by si mi, ako to naladiť? Ďakujem.

jozef.tabak@post.sk
 
 
 
Příčin může být několik, jak už bylo  
15.09.2014 10:40 • ® w.o.l.f.
Příčin může být několik, jak už bylo uvedeno-standartní řešení je použít twin lnb. Problém může být i v nesprávně provedené elektroinstalaci (zemní smyčka). Ale těžko spekulovat, tazatel neuvedl více upřesňujících informací.
 
 
 
pretoze na druhom prijimaci mas k dispozicii iba  
15.09.2014 07:39 • ® dúfuz
pretoze na druhom prijimaci mas k dispozicii iba tu polarizaciu+pasmo, ktore navoli na LNB prvy prijimac

riesenie: vymenit na parabole lnb za TWIN a potiahnut k druhemu prijimacu samostatny kabel
 
 
Celkový počet reakcí: 9 / zobrazují se: 1 ... 8

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist