Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 29.03.2024 - 01:40:36 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
illusion - cierna obrazovka  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
22.01.2015 15:56 • ® stano77
Zdravim ...
Poradte prosim... Mam doma Illusion M3S Plus, satelitny prijimac po urcitom case nejde.... vsetko funguje len obraz na prijimaci nie je... je len cierna obrazovka s nazvom stanice... nejdu ani nekodovane stanice... po resetovani prijimaca do firemneho nastavenia opat urcitu chvilku vsetko ok...a po nejakom case opat.... satelit mam nastaveny fajn.. lebo druhy prijimac ide OK.... vycistil som ho uz aj Cleanerom...zmenil som uz aj firmware... momentalne tam mam M3Sv6_93. Diky
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>
Zkrácená adresa na tuto stránku: http://goo.gl/AETo9P
¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
reakcia  
25.01.2015 15:15 • ® stano77
nebol to moj .... a majitel prisiel zobral.. a povedal ze kupi HDckovy... ale diky... ;)
 
 
 
stano77  
24.01.2015 18:32 • ® buco4959
Stano 77 sa neozval ako dopadol :D
Sk115
 
 
 
Co sa stane ked prepnes na TA3 a vypnes do standby  
22.01.2015 20:40 • igor
Co sa stane ked prepnes na TA3 a vypnes do standby a znovu zapnes? Zapne sa box na TA3? Ak ano nacita sa na programe aktualne EPG? Kolko ukazuje kvalita a sila signalu? Ked stlacis tlacitko menu vidis polozky menu?
Kolko druzis prijimas? LNB mas spojene cez diseqC?
 
 
 
RE:Illusion  
22.01.2015 17:43 • ® buco4959
V týchto M3 S zvykli odchádzať kondíky na zdroji,mal som tento prípad aj na mojom len mne neukázalo nič na lište žiadny signál!Potom ak som ho nechal zapnutý hodinu sem tam sa rozbehol.Potom som vymenil kondenzátor jeden bol nafúknutý tak sa to rozbehlo a išlo skoro pol roka a začalo to blbnúť znovu tak som ho predal na sučiastky za 5eur. :good:
Sk115
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist