Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.04.2024 - 04:29:30 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
přijímač Gosat GS 7050 HDi  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
13.06.2015 20:06 • ® marekmarek
Dobrý den.Potřeboval bych poradit.Chci si zapojit satelit,dostal jsem od známého přijímač Gosat GS 7050 HDi,který byl původně od T-Mobilu a chtěl bych vědět jestli přes tento přijímač můžu normálně přijímat volné programy z družice Eutelsat 16,nejde mi o žádné české programy,potřeboval bych přijímat jen tyto programy z této družice.Děkuji za rady a přeji hezký den :)
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 5   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
marekmarek  
15.06.2015 16:30 • ® BIDLO1
Přesně. Není třeba shánět jiný, současný plně vyhoví, jen je nutno si s ním pak pohrát poněvadž spousta frekvencí na 16E v něm už bude nejspíš hodně starých a nefunkčních.
 
 
 
@marekmarek  
15.06.2015 00:34 • ® jan
Na volný programy na E16 ti to půjde i s tímto přijímačem. Jen musíš dát ruční ladění a pokud není už v paměti požadovaný kmitočet (transponder), musíš ho zadat podle hodnoty stanice na družici např. z http://www.lyngsat.com/Eutelsat-16A.html. Věřím, že se to podaří! :good: Honza.
 
 
 
Omlouvám se moc,ale satelitům moc nerozumím.Jestli  
14.06.2015 20:09 • ® marekmarek
Omlouvám se moc,ale satelitům moc nerozumím.Jestli jsem to tedy dobře pochopil tak by to mělo jít,ale je teda třeba programy naladit ručně.Jo a ještě jsem zapoměl říct,že k přijímači nemám žádnou kartu,je to jen samotný přijímač.Popřípadě jestli by jste mi poradili s nějakým obyčejným přijímačem,který bych mohl sehnat na to abych mohl přijímat jen tyto volné programy z této družice,nic víc nepotřebuji Děkuji :)
 
 
 
RE: přijímač Gosat GS 7050 HDi  
14.06.2015 14:38 • ® BIDLO1
FW existují samozřejmě pro oba operátory: http://www.gosat.cz/p/gosat-gs7050hdi ale pro FTA vysílání by mělo stačit vypnout v menu všechny ty aktualizační nesmysly ala Fast scan.
 
 
 
GoSat 7050  
13.06.2015 23:29 • ® jan
Přijímač GoSat 7050 byl určený jen pro T-Mobil, tak ve čtečce zřejmě nepůjde použít jiná karta jak Irdeto či ICE od nich, max. jen od Skylinku a taky tam bude nachystaný setting na ladění tp. na Astře 3B. Takže nezbývá než laborovat s kmitočty na satelitu Eutelsat 16A a ručně je ladit, případně je zadat jako nové do seznamu transponderů. A to samozřejmě jen volné (FTA) stanice. Kmitočty najdete např. na http://www.lyngsat.com/Eutelsat-16A.html.
 
 
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist