Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.04.2024 - 07:19:38 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
Transpondéry s desetinnou tečkou, nízké SR, multistream  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
06.01.2016 16:31 • ® Kotatko
Prosím Vás, nevíte prosím na 100% který satelitní příjimač bude zvládat následující:
možnost navolit a naladit transpondéry s desetinnou tečkou př. 12639.7 V
nízké symbolové rychlosti jako například 285 atd
transpondéry s tak zvaným zřejmě multistremem na příklad na satelitu 12,5°WEST italské programy

Nikdo nikde není schopný mě toto říci, ani firmy co dováží satelitní techniku, můj box to nezvládne, potřeboval bych kdo má s tímto zkušenosti, třeba tyto programy chytá na některý konkrétní box. Bylo mě řečeno že snad nějaká satelitní PC karta že to zvládne, ale já chci satelitní box.
Děkuji Vám moc všem za radu :) ;) Radovan
Pro zobrazení příloh se musíte přihlásit
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 11   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
TP s desetiinou tečkou  
16.02.2016 16:05 • ® Peon
Radovane !
Na príjem takých TP potrebuješ v prvom rade prijímacie zariadenie, tak ako to už tu bolo uvedené, - sat. kartu. Ale nikto Ti nenapísal, že budeš potrebovať aj PLL konvertor, pretože bežné konvertory majú drift aj niekoľko MHz, a v krátkych intervaloch aj rádovo kHz. Takže nie je možné presne nastaviť prijímaný kmitočet na desatinné miesto. Niekedy ho zachytíš, inokedy nie, podľa toho, ako sa trafí prijímač do momentálne generovanej frekvencie z LNB. Na "lock" - uzamknutie - zachytenie, má nezanedbateľný vplyv aj nízka SR !! Pre SPOĽAHLIVÝ príjem takých TP je potrebná profi technika, (cena kvalitného profi PLL LNB je cca 300€) ináč je to vecou šťastia. ;)
 
 
 
@tahlovej  
12.01.2016 19:03 • ® Kotatko
Ano děkuji Vám už jsem to studoval pouze mě uspokojí TBS 5925- žádná jiná to nedovede a nezvládne ty mé požadavky!! A tam je hod ta cena taková jak je. musím to pořádně zvážit. Zda ta investice je dobrá na pár stanic, ale možná to bude dobrá hračka pro mě. Ještě jednou všem děkuji ;) ;)
 
 
 
@Kotatko  
11.01.2016 21:35 • ® tahlovej
Do třetice - potřebuješ TBS5925 !!!
 
 
 
@Kotatko  
10.01.2016 23:37 • ® dúfuz
TBS 5980 za 6 litrov? to je prehnane
za tu cenu mozes mat 2 kusy
 
 
 
@ Kotatko  
09.01.2016 09:12 • ® matt33
Kúpiť môžeš len to čo ponúka trh ;)
 
 
 
@dúfuz  
08.01.2016 22:51 • ® Kotatko
Dobrá děkuji mockrát, zkusím sehnat ten Openbox nějakou tu řadu SX, ale asi nejlépe bude ta PC Satelitní karta TBS
 
 
 
@marval450  
08.01.2016 22:49 • ® Kotatko
Děkuji moc :)
 
 
 
@matt33  
08.01.2016 22:37 • ® Kotatko
Já jsem nikoho konkrétně nejmenoval, a to je svatá pravda co jsem napsal- když si chci koupit satelitní box a nedovedou mě dovozci na moje otázky a požadavky odpovědět tak jsem to napsal tak jak to je. Nic v pohodě koupím si TBS kartu 5980 za 6 - litrů a budu doufat že moje požadavky uspokojí. děkuji všem za rady. Radovan :(
 
 
 
Italské programy na Eutelsat 12.5°WEST  
08.01.2016 15:13 • ® matt33
3.1.2016 to riešil na AB ale jemu to nestačí najlepšie je napísať "Nikdo nikde není schopný mě toto říci"dostal tam rovnakú odpoveď ako tu ktorá mu asi nevyhovuje.
 
 
 
http://www.parabola.cz/forum/topic-86220/  
08.01.2016 12:11 • ® marval450
http://www.paola.cz/forum/topic-86220/

http://www.t [b] reak.cz/forum/showthread.php/39836-Transpondery-s-desetinnou-teckou-nizke-SR-multistream

http://www.tv [/b] eak.cz/forum/showthread.php/39390-Amiko-Alien2-Triple-neprijma-nizke-frekvence

A to nie su určite všetky fora kde sa pýtaš. Vyčerpávajúce odpovede,tebe to stále nestačí...

Openbox SX ,ten je najbližšie tvojim požiadavkam,ale nedokáže všetko.
 
 
 
na multistream napriklad prijimace openbox sx  
06.01.2016 22:27 • ® dúfuz
na multistream napriklad prijimace openbox sx

pokial ide o zadavanie frekvencie, tak v mnohych editoroch settingov mas moznost to zadat aj presnejsie ako v MHz, takze zadavas hoci aj v Hz: 12639000000

extremne nizke rychlosti obycajne prijimace nezvladaju - aspon neviem o ziadnom co by isiel s uspechom pod 1 Ms/s

ak by si ustupil a chcel prijimac k pc/notebooku tak jednoznacne TBS
tie zvladaju nielen tebou spomenute poziadavky
 
 
Celkový počet reakcí: 11 / zobrazují se: 1 ... 11

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist