Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 24.04.2024 - 14:05:39 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Skylink
Nespokojnosť  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
12.07.2016 17:25 • ® Beáta Maruškinová
Je mi veľmi ľúto,že musím opustiť operátora Skylink.Som dôchodkyňa a už nevládzem platiť rôzne zmeny,ktoré ma veľmi obmedzujú i po technickej stránke.Začínali sme zakúpením karty bez poplatkov,potom nasledovali servisné poplatky,ktoré sa neustále zvyšovali,potom zmena kariet na Irdeto,kde bolo nutné zakúpiť aj prijímače /vtedy sme mali 4 ks/ a teraz zmena na HD kvalitu / i keď nemáme TV pre HD kvalitu/ a znova zakúpiť nové prijímače.A to ešte nespomínam,že každé nové preladenie musíme riešiť cez odborníkov,ktorí si za toto dajú zaplatiť.Povedali sme dosť.Operátora si vyberieme bez týchto obmedzení.Naši susedovci idú od Skilink-ku tiež pre tieto isté problémy.Iní operátori sú síce viazaní určitou časovou viazanosťou,ale aspoň nové zmeny riešia v cene mesačných poplatkov,ktoré sa zmenami nenavyšujú.Veď Tv je pre staršieho človeka už akási "nutnosť" a či platím mesačne bez viazanosti alebo som viazaná splátkami,to nám je jedno.Hlavne aby sme konečne nemali problémy a zbytočné výdavky.Karty nám platia do konca augusta a potom koniec.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 29   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 2 / 2

 
@matt33  
14.07.2016 06:25 • Igor
Viazanosť mi nevadí.Mám dojem,že dnes je TV akási nutnosť.Aj doteraz mám platby riadené trvalým príkazom mesačne a viac to neriešim.Iritujú ma tie neustále zmeny a zvyšovanie poplatkov.Prepočítala som si to a cenovo mi to v konečnom výsledku vychádza Skylink najdrahší.
 
 
 
@1mcm  
13.07.2016 14:14 • igor
Lenze nevieme ci je tazatelka v dosahu dvbt multiplexov, musi pocitat s dodatocnymi nakladmi za stb + anteny a ked bude chciet viac programov, prip. ceske tak to moze byt problem. A za 4 roky zasa prechod na dvbt2, kde nikto nevie povedat co bude volne a co platene. Tuto moznost by som momentalne nedoporucoval.
 
 
 
Nejlepší řešením je přejít na dvb t. Nic neplatíte  
13.07.2016 10:45 • ® 1mcm
Nejlepší řešením je přejít na dvb t. Nic neplatíte a stejně jsou v tv jen samé americké, německé a jim podobné s.r.a.č.ky a reklamy.
 
 
 
Jasne, vyskusajte ak mate moznost si vybrat nieco  
13.07.2016 08:59 • igor
Jasne, vyskusajte ak mate moznost si vybrat nieco ine a po 2-3 rokoch mozete porovnat. Ak to nebude ono mozete vyskusat zasa nieco ine, ved zivot je zmena. Ked Vam neostane nic ine mozete sa ku Skylinku vratit, ak to este stihnete.
 
 
 
Nespokojnosť  
12.07.2016 19:23 • ® matt33
Ale okrem DVBT je to všetko PAY TV s cenou minimálne 10€ mesačne a viazanosťou.
 
 
Celkový počet reakcí: 29 / zobrazují se: 21 ... 25

|<«12»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist